Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvis Benas Malakauskas pristato dainą

Benas Malakauskas
Benas Malakauskas
© Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2016-12-20 11:10

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvaus perspektyvus, karjeros laiptais kylantis atlikėjas Benas Malakauskas.

Jis pristato savo konkursinę dainą „Rolling“, kuri sėkmingai buvo įrašyta padedant geriausiems Lietuvos muzikantams ir gali pretenduoti tapti konkurso favorite.

„Anksčiau nebandžiau dalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje, nes norėjau eiti tik su daina, kuria tikiu. Šių metų mano daina „Rolling“ yra kūrinys, kurį matau ne tik kaip dainą, bet kaip ir simbolinę idėją apie Lietuvą. Ji pasakoja apie nuolatinį atsinaujinimą, kad galima semtis patirties iš praeities ir kurti ateitį. Manau, priminti tai visuomenei svarbu, kad viskas yra procesas“, – pasakojo B. Malakauskas.

Iš pradžių atlikėjas neplanavo šios dainos atlikti konkurse. „Rašėme dainas, susijusias su artėjančio Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimu. Man ir kartu, manau, daugeliui Lietuvių tai yra svarbus momentas. Juk šimtas metų, kai pagalvoji, yra tiek nedaug, o tuo pačiu ne viena karta spėjo pasikeisti. Tas cikliškumas ir buvo tai, apie ką kūrėme dainą. Kai daina buvo baigta, pirma mintis buvo – ji puikiai tiktų „Eurovizijos“ konkursui savo skambesiu ir idėja“, – prisiminė Benas.

Su Beno daina dirba garso režisierius bei muzikos prodiuseris Jonas Talandis ir kompozitorius Kristupas Bubnelis. Šie kūrėjai aplink save spėjo suburti nemažą muzikantų komandą, todėl taip sutapo, kad jie prisideda dar prie kelių „Eurovizijos“ dalyvių kūrinių aranžavimo. Tačiau Jonas tikina, kad dirbti su tarpusavyje konkuruojančiais atlikėjais nėra sunkiau nei įprastai.

„Žinau, kaip kokybiškai įrašyti muzikantus, suvesti jų įrašą. Muzikantai savo ruožtu žino, kaip sugroti dainas. Dirbdami negalvojame, kad kažkuri mūsų padaryta aranžuotė konkurse kausis su kita. Darome geriausiai, kaip galime, savo darbą kiekvieną kartą“, – mintimis dalijosi J. Talandis.

Bendrą po truputį Lietuviškos muzikos rinkoje įsitvirtinančios komandos darbą – dainą „Rolling“ – galite išgirsti pirmieji.