Meilės horoskopas savaitei (12 26–01 01 d.)

Angelas
Angelas
Astromanija.lt
2016-12-21 07:00

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje būsite greiti, protas veiks žaibiškai, o liežuvis bus lyg medumi teptas. Kitaip tariant, jūsų rankose atsidurs patys puikiausi instrumentai, kurie labai pasitarnaus romantiniuose reikaluose.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje apims nostalgiškos nuotaikos, norėsis praleisti laiką su draugais, kartu pažiūrėti filmą, nueiti į kavinę ar barą ir sužaisti boulingo partiją.

Penktadienis – puikiausia diena meilei, taigi išnaudokite ją tinkamai. Romantikos nepritrūks ir savaitgalį, ja taip pat pagardinkite Naujųjų sutikimą.

reklama

TAURAS

Negalima pasakyti, kad jus apniks abejonės, tiesiog iš skirtingų perspektyvų pasižiūrėsite į situaciją. Jeigu galite, pirmomis savaitės dienomis nepriimkite jokių sprendimų. Tam palankesnis metas bus trečiadienį ir ketvirtadienį.

Tai, beje, ir geriausios šios savaitės dienos meilei, tinkamos susitikti, bendrauti, dalytis meile su pačiu brangiausiu žmogumi. Užtat savaitgalį palanku leisti laiką su draugais, taip pat su jais pasitikti Naujuosius.

DVYNIAI

Geriausios Dvynių dienos meilei – pirmadienis ir antradienis. Taigi nėra ko laukti, nuo savaitės pradžios šokite į romantikos traukinį.

Savaitės viduryje būsite užsiėmę svarbiais smulkiais reikaliukais, o štai penktadienis bus kaip reikiant: aplankys lengvumas, noras linksmintis, juokauti, vilioti. O jei dar mielas žmogus šalia, ko dar reikia?

VĖŽYS

Laikas išlįsti iš kiauto ir imti veikti. Įdėkite pastangų, tada rezultatai jūsų nenuvils. Įsidėmėkite trečiadienį ir ketvirtadienį, tai bus jūsų geriausios šios savaitės dienos meilei.

Visi pojūčiai pasieks aukščiausią jautrumo ribą, todėl priešingai lyčiai atrodysite labai patrauklūs. Taip pat gerai žinosite, ką tinkamu metu pasakyti ar padaryti.

Savaitgalį raskite laiko pabūti vienumoje, kad, susirinkus naujamečio pobūvio svečiams ar nuvykus į svečius, ne laiku nepratrūktumėte.

reklama

LIŪTAS

Kad ir koks oras būtų už lango, paskutinė metų savaitė Liūtus apdovanos jaukia žmogiška šiluma ir netgi kaitria aistra. Savaitės pradžią nuspalvins draugai, kvietimai vakarieniauti ar apsilankyti renginiuose. Žodžiu, jėgų tikrai netaupysite.

Savaitės viduryje kils noras atidžiai pasižiūrėti į savo meilės situaciją, pasiklausti širdies, ar viskas gerai, ar kur nereikia atlikti diagnostikos, ką pataisyti, kam daugiau skirti dėmesio.

Nuo penktadienio ir visą naujamečio laukimo savaitgalį bus tobulos dienos meilei – prisipažinti mylint, meilę skleisti ir atskleisti, pasitelkiant vaizduotę ir įgyvendinant originalius, netikėtus, įsimintinus scenarijus. Stebuklai ne nutinka, juos kuriame patys.

MERGELĖ

Pareiga šaukia? Na, ir kas? Kad ir kokius svarbius reikalus tvarkytumėte, šią savaitę tikrai nenorėsite praleisti tinkamo momento.

Geriausios jūsų dienos meilei bus trečiadienis ir ketvirtadienis, kai noriai bendrausite, kai būsite pastebėti. Jeigu kils kokia romantiška idėja, iškart ją įgyvendinkite, nes žvaigždės bus jums palankios.

Savaitgalį gali būti daug šurmulio, veiksmo, net norėsis pasitraukti ir pabūti kažkiek ramiai, vienumoje. Padarykite tai, nejausdami jokio kaltės jausmo. Visiems bus geriau, jei Naujuosius pasitiksite pailsėję ir gerai nusiteikę.

SVARSTYKLĖS

Jeigu meilės gyvenime siekiate naujovių, nieko nelaukę imkite veikti pirmadienį ir antradienį. Tomis dienomis palanku pradėti ką nors naujo (su nauju pažįstamu ar ilgalaikiu partneriu).

reklama

Savaitės viduryje dėmesys nuo meilės kryps į kitus dalykus – darbą, susitikimus su kolegomis, draugais.

Savaitgalį pamirškite smulkmenas, žvilgsnį fokusuosite į ateitį: kokie jūsų meilės, romantiniai tikslai kitiems metams? O dar kitiems? Prieš Naujuosius jus aplankys išganinga vizija ar į galvą šaus puikių su santykiais susijusių idėjų.

SKORPIONAS

Jeigu pirmomis savaitės dienomis nesugebėsite nei sau, nei kitiems atsakyti, ko tikitės iš meilės santykių ar mylimo žmogaus, išmintingai patylėkite. Tinkamas laikas pasisakyti – trečiadienį ir ketvirtadienį. Tai bus geriausias šią savaitę jūsų laikas meilei.

Priimkite iš Visatos sklindančią romantinę energijos tėkmę, pasiduokite jai, pernelyg nemėgindami kontroliuoti ar kitų per jėgą įtraukti į susigalvotą scenarijų. Pasitikėkite Visata ir žmonėmis.

Savaitgalį atraskite laiko pailsėti, „perkrauti baterijas“, kad atsirastų jėgų smagiai pasitikti Naujuosius. Patys sau vėliau padėkosite, jei taip padarysite.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje jus aplankys romantinis įkvėpimas, o gal postūmio sulauksite iš aplinkos? Bet kuriuo atveju atminkite, kad veiksmai pasako daugiau nei žodžiai.

Jeigu turite porą, trečiadienį ir ketvirtadienį su partneriu greičiausiai sklandysite ant skirtingų bangų. Verčiau susikoncentruokite į darbus ir užduotis, šiomis dienomis neplanuokite bendros veiklos. O štai vienišiai dabar gali apsispręsti ir pasirinkti visiškai kitą, netipišką kandidatą į partnerius.

Kaip su savaitgaliu ir artėjančiais Naujaisiais? Nuo penktadienio prasideda palankios dienos meilei, kai būsite jausmingi ir kupini aistros. Taigi eikite ir visus sužavėkite!

reklama

OŽIARAGIS

Ne tik darykite įspūdį išmintingais pastebėjimais, bet ir sumosuokite blakstienomis, žavėkite, pasitelkdami kūniškumą. Pirmadienį bus geras laikas meilei, o, kaip sakoma, meilėje ir kare visos priemonės tinkamos.

Savaitės vidurys palankus bendrauti ir spindėti žmonių apsuptyje. Jeigu turite partnerį, jo savimeilę glostys dėmesys jums, nes tai bus patvirtinimas, kad jis išsirinko tokį nuostabų gyvenimo draugą kaip jūs. Neturintiems poros verta leistis supažindinamiems ar patiems megzti pažintis. Dabar daug ko gali nutikti.

Savaitgalį sunkiai seksis pamiršti darbus, atsikratyti darbe patirto streso. Įdėkite pastangų, kad nuo to „atsijungtumėte“ ir su šventine nuotaika pasitiktumėte Naujuosius.

VANDENIS

Vienišiai, nedvejokite, savaitės pradžioje išnaudokite tinkamą laiką meilei. Kūrybingumas, šmaikštumas, intelekto aštrumas bus papildomi prieskoniai, visiems Vandeniams pagardinsiantys metų pabaigą.

Jei savaitės viduryje pasijausite nuleipę, išsekę, pasimetę savo jausmuose, nueikite į sporto klubą ar studiją. Fizinė veikla padės nuraminti protą, atsitraukti nuo varginančių minčių.

Savaitgalį svarbiausia taps santykių tema, ji bus glaudžiai susijusi su atradimais ir staigiais pokyčiais. Kitaip tariant, laikas prieš pasitinkant Naujuosius bus įdomus.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje mylimas žmogus gali reikalauti konkrečių atsakymų, bet jūs būsite linkę į neapibrėžtumą. Gal ir gerai, nes tinkamas laikas kalbėti apie meilę arba ją rodyti bus trečiadienį ir ketvirtadienį.

reklama

Jeigu būsite šiuo metu pakviesti į svečius ar renginį, pasipuoškite, taip sulauksite daug komplimentų ir dėmesio (alio, vienišiai, ar įsidėmėjote?).

Savaitgalį neleiskite sau pernelyg panirti į mintis, svajas ar apmąstymus, kitaip pražiopsosite kai ką įdomaus, malonaus ar smagaus. Dabar verta atsiverti aplinkiniams ir plačiai išskėtus rankas apkabinti Naujuosius.

Astromanija.lt