2017 metų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Gaidys
Gaidys
© Pixabay.com

Tamara Globa – viena garsiausių Rusijos astrologių. Ji sudarė specialų 2017 metų horoskopą visiems Zodiako ženklams. Tikriausiai visiems bus įdomu sužinoti, ką ji pranašauja ateinantiems metams.

2017 metais visi pajus naujojo totemo, metų valdovo Gaidžio, poveikį. Jo karštą būdą sustiprins Ugnies stichija, todėl vyks daug konfliktų ir netrūks sudėtingų situacijų, ypač bendraujant.

Dauguma Zodiako ženklų bus linkę į jiems nebūdingą filantropiją ir pinigų švaistymą, mat Gaidys mėgsta prabangą ir nerūpestingą gyvenimą, apsupa save ryškiais daiktais ir prabanga. Nepaisant to, jis yra darbštus, todėl pinigų galės užsidirbti visi, kas netingės.

Svarbu įsidėmėti, kad darbas sudarys didžiąją interesų dalį, todėl šioje srityje bus išeikvojama daugiausia jėgų. Pasisemti energijos geriausiai seksis per atostogas. Patartina išvažiuoti kuo toliau nuo įprastos aplinkos, kad iš tikrųjų galėtumėte pailsėti ir patirti teigiamų emocijų.

Gaidys yra gana koketiškas padaras, mėgstantis būti dėmesio centre, jis užmegs daug pažinčių (taip pat ir meilės ryšių) ir bus atviras bendraudamas. Būkite pasirengę tam, kad meilės fronte situacija smarkiai pasikeis, sulauksite daug pasiūlymų. Svarbiausia bus pasirinkti vieną – patį įdomiausią – variantą. Arba nepasiduoti pagundai, jei esate vedę.

reklama

Su pinigais reikės elgtis atidžiai, nes bus didelė nepalankių investicijų ir netikėtų, spontaniškų išlaidų bei nuostolių tikimybė. Verčiau taupykite stambiems pirkiniams, kuriuos geriausia bus įsigyti rudenį. Užbaigti metus bus galima triukšmingu vakarėliu metų totemo Gaidžio garbei.

Žvaigždės perspėja saugotis gripo, skersvėjų ir bet kokių galimybių susirgti peršalimo ligomis. Šiaip retai kas kreipia dėmesį į slogą, bet 2017 metais ji galės lengvai peraugti į bronchitą ir sukelti rimtų kvėpavimo takų problemų.

Rūpinkitės mityba. Sveikas maistas bus jūsų sveikatos garantas. Skrandis bus dėkingas, jei vengsite riebių, keptų ir rūkytų maisto produktų. Už tai padėkos ir kepenys.

AVINAS

(03.21–04.20)

Darbas, karjera, finansai

Avinas galės pasiekti didelių laimėjimų darbe, jeigu pademonstruos atkaklumą ir kruopštumą. Jo laukia keli sudėtingi projektai, nuo kurių įgyvendinimo priklausys jo kopimas aukštyn karjeros laiptais. Vadovybė atidžiai jį stebės, todėl reikėtų pasistengti parodyti save iš geriausios pusės ir padirbėti dėl savo reputacijos. Svarbu palaikyti gerus santykius su kolegomis, nes jų pagalbos prireiks.

Sunkiausias periodas Avinui bus pavasarį, kai jis bus smarkiai apkrautas darbais ir teks verstis per galvą, kad suspėtų viską padaryti laiku. Jo pastangos neliks nepastebėtos, tačiau materialų atlygį jis gaus tik metų pabaigoje. Didelė tikimybė būti paaukštintam. Pinigus verčiau pataupyti, nes rudenį prireiks stambios sumos rimtam pirkiniui. Ilsėtis rekomenduojama už miesto arba savo gimtinėje. Tolimas keliones į užsienį geriau atidėti kitiems metams.

Šeima, meilė, vaikai

Avinas bus populiarus tarp priešingos lyties atstovų. Jo žavesį sustiprins metų totemo Gaidžio charizma. Jis nuolat bus dėmesio centre, turės daug galimybių susipažinti ir flirtuoti. Visa tai bus gerai, jeigu jis yra laisvas ir gali sau leisti užmegzti ne vieną romaną. Beje, tarnybinio romano geriau atsisakyti – jis truks neilgai, o pasekmės bus nemalonios.

reklama

Jeigu Avinas turi savo antrąją pusę, patartina neversti jos pavyduliauti. Neištikimybė baigsis santykių nutraukimu. Ypač reikėtų vengti kurortinių ir komandiruočių nuotykių.

Sveikata

Avino imunitetas yra gana stiprus, tačiau papildomai jį sustiprinti tikrai nepakenks. Grūdinimasis, sportas ir sveikas maistas padės išsaugoti gerą sveikatą visus metus. Jis išvengs peršalimų ir gripo epidemijų, bet neišsisuks nuo traumų, jeigu elgsis neatsakingai ir nepaisys saugumo taisyklių.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Darbas, karjera, finansai

Darbe Jaučiui patartina būti apdairiam. Visi jo pasisakymai galės būti panaudoti prieš jį patį, todėl reikės nuolat pagalvoti, ką ruošiasi sakyti. Pavojingiausias laikas bus pavasarį, kai Jautis bus itin dirglus ir linkęs kritikuoti kitus. Pradėti stiprinti savo reputaciją jam reikia nuo pirmos metų dienos. Išsisukti iš nemalonių situacijų kolektyve jam padės kruopštumas ir teigiamas požiūris į savo darbą. Didelis privalumas bus tai, kad jis visus darbus užbaigia iki galo ir stengiasi viską daryti tobulai. Gruodžio mėnesį jis gali išsikovoti didesnį atlyginimą, tačiau naujas kabinetas atiteks jo konkurentui. Paaukštinimo 2017 metais tikėtis neverta.

Pirmąjį pusmetį pinigų geriau nešvaistyti, o antrąjį bus galima išvykti atostogų – su sąlyga, kad iki to laiko nepraras senojo darbo. Susirasti naują darbą būtų sunku, tik po rugsėjo mėnesio bus galima sulaukti įdomaus pasiūlymo.

Šeima, meilė, vaikai

Svarbus patarimas Jaučiui: pasinėrę į darbus ir reikalų aptarinėjimus bei kivirčus su kolegomis, nepamirškite šeimos. Tai nereiškia, kad negatyvias mintis reikia iš darbo parsinešti namo. Atvirkščiai, jas geriau palikti prie durų. Jūsų dirglumas ir netolerantiški, kritiški pasisakymai sukels barnių ir skandalų šeimoje.

reklama

Jaučiui patartina sąmoningai valdyti savo emocijas, susirasti raminantį užsiėmimą arba tiesiog išeiti pasivaikščioti kiekvieną kartą, kai pajunta norą pasibarti. Partneris bus dėkingas, jeigu jis pabandys supratingai atsižvelgti į jo problemas, o ne atstums jį, teisindamasis savo nuovargiu.

Laisvas Jautis daug energijos skirs savo antrosios pusės paieškoms ir net sugebės ją surasti, tačiau bus didelis pavojus pabaidyti „kimbančią žuvelę“ savo perdėtu įkyrumu ir spaudimu. Jis turėtų elgtis kuo švelniau ir mandagiau, tada gal pasiseks.

Sveikata

Silpniausia Jaučio vieta 2017 metais bus skrandis. Jam patartina nevalgyti bet ko, kas pasitaiko po ranka, ypač naujų egzotiškų patiekalų ir produktų. Didelė tikimybė, kad nuo jų jis smarkiai apsinuodys. Kiekvieną kartą gerai pasvarstykite, ar maistas, kurį ruošiatės valgyti, yra jums tinkamas.

Taip pat patartina stebėti odos būklę: išbėrimai, paraudimai, niežėjimas gali reikšti, kad atėjo laikas pakeisti mitybą arba kreiptis į dermatologą. Naudinga valgyti kuo daugiau sezoninių vaisių, daržovių ir žalumynų.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Darbas, karjera, finansai

2017 metais Dvyniams žvaigždės žada sėkmę, jeigu jie atlaisvins savo vaizduotę ir „įjungs“ fantaziją. Iš jų bus tikimasi nestandartinių sprendimų ir drąsių pasiūlymų. Tik reikės išlaukti tinkamo momento, kad galėtų pateikti savo pasiūlymus ir sulaukti pripažinimo bei palaikymo.

Dvyniams patartina nebūti įkyriems, elgtis diplomatiškai, kartais geriau išlaukti ir tinkamu momentu nustebinti kolegas ir vadovus. Viršininkai bus sužavėti jų kūrybingumo, o kolegos pradės dar labiau gerbti. 2017 metais Dvyniai galės būti paaukštinti arba gauti geresnį darbą ir didesnį atlyginimą. Sunkiausias metų etapas jiems bus vasara, todėl atostogas geriausia planuoti rudeniui. Kad poilsis būtų geras, pinigus jam reikės pataupyti iš anksto. Pirmą pusmetį nederėtų švaistyti ir leisti pinigų dalykams, be kurių galima apsieiti. Investuoti apsimokės tik į labai atidžiai patikrintus projektus, kurie jau šiandien yra pelningi.

reklama

Šeima, meilė, vaikai

Svarbu bus kruopščiai pririnkti žodžius, bendraujant su artimaisiais. Kiekviena neatsargiai ištarta frazė galės tapti rimtų konfliktų priežastimi. Ypač įtempta padėtis susiklostys santykiuose su vyresnio amžiaus giminaičiais. Kai tėvams, močiutei, seneliui, tetoms ar dėdėms prireiks Dvynių pagalbos, jie neturėtų atsisakyti, net jeigu pretekstas bus nerimtas.

Dvynių santykiai su antrąja puse bus sudėtingi. Jiems būtina vengti kritikos ir priekaištų partneriui. Pastarasis labai skausmingai reaguos į jų užgaulius ar menkinančius žodžius, greit įsižeis, dėl to kils ilgai trunkančių konfliktų. Reikia elgtis priešingai – visaip palaikyti savo antrąją pusę, vengti nesusipratimų ir gesinti kilusius konfliktus.

Sveikata

Jeigu Dvyniai turi žalingų įpročių, 2017 metais patartina jų atsikratyti. Pradėti reikia nuo nekalčiausių, pavyzdžiui, nagų kramtymo ar išmaniojo telefono žaidimų. Taip pamažu bus galima atsikratyti ir kitų ydų.

Dvyniams bus labai naudinga mesti rūkyti, sumažinti iki minimumo kofeino ir alkoholio dozes, pamiršti azartinius žaidimus, užsiimti sportu ir sveikatos stiprinimu. Kūnas seniai reikalauja atokvėpio ir palaikymo. Dvyniams padės meditacija ir dėmesio nukreipimas į dvasinius dalykus. Svarbiausia – jausti saiką ir neužsibrėžti visko iškart. Žalingų įpročių atsikratymas ir teigiami pokyčiai gyvenime turi vykti nuosekliai.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Darbas, karjera, finansai

2017 metai Vėžiui bus sėkmingi ir stabilūs. Jeigu jis pajus nenumaldomą troškimą pakeisti profesiją ar darbo vietą ir gaus tinkamą pasiūlymą, reikia sutikti nedvejojant. Metai bus palankūs bet kokioms permainoms, net persikėlimui į kitą miestą ar šalį. Vėžiui patartina papildomai pasimokyti, kad sulauktų pripažinimo naujame darbe.

reklama

Jeigu jis dar nesiruošia keisti darbo, vis tiek verta jau dabar pradėti lankyti kursus, seminarus, mokymus, kelti savo kvalifikaciją, pasimokyti užsienio kalbos, kad galėtų tinkamai pasirengti naujiems iššūkiams. Jam labai pravers užmegzti kontaktai su stipriu žmogumi, turinčiu autoritetą visuomenėje. Su tokia pagalba jis netgi sugebėtų sėkmingai pradėti savo verslą.

Finansinėje srityje Vėžiui neverta tikėtis didelio pelno. Stambių sumų jis nematys, tačiau stabilias pajamas jam užtikrins nuolatinis darbas. Jeigu jis neturi ko investuoti, kad galėtų padidinti savo kapitalą, tai reikia paprasčiausiai sumažinti išlaidas. Jam verta visą laiką turėti nedidelę sumą pinigų grynaisiais atsargai, nenumatytam atvejui.

Šeima, meilė, vaikai

Šioje srityje Vėžys nepatirs jokių rimtų permainų. Šeimą turintys šio ženklo atstovai bus pasinėrę į buitinių problemų verpetą ir neturės laiko susimąstyti apie jausminę santuokos pusę. Tai bus didelė jų klaida. Partneris lauks iš jų ne tik automatiško įsipareigojimų vykdymo, bet ir nuoširdaus rūpesčio, meilės ir glamonių. Vėžys turėtų parodyti savo partneriui, kad brangina santykius su juo ir nori juos tęsti.

Jeigu jis pavargo nuo tų santykių ir seniai nori juos nutraukti, tai nereikia „tempti gumos“ – nuo to geriau nepasidarys. 2017 metų totemas Gaidys suteiks jam drąsos priimti lemtingą sprendimą.

Laisvam Vėžiui patartina nenusiminti. Šiuos metus jis praleis vienas. Tiesa, bus trumpalaikių romanų ir pažinčių, bet iš jų nieko rimto neišeis. Situacija gali pasikeisti tik po metų.

Sveikata

Vėžiui patartina saugotis infekcijų ir peršalimo ligų. Šaltuoju metų laiku reikės šilčiau rengtis, gerti karštą arbatą su citrina ir stengtis, kad kojos nesušlaptų. Per metus jam teks patirti daug streso, kas gali baigtis „perdegimu“ ar neuroze. Būtina pratintis reguliariai atsipalaiduoti ir ilsėtis. Padės joga ir meditacija. Naudinga bėgioti arba važinėti dviračiu.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Darbas, karjera, finansai

2017 metais Liūtas pagaliau galės realizuoti save kaip lyderis ir užimti vadovo postą. Jo spartus profesinis augimas neliks nepastebėtas ir sukels daug apkalbų ir svarstymų už nugaros. Liūtas žinos tikrąją savo sėkmės kainą ir nekreips dėmesio į kandžias replikas, juo labiau kad niekas neišdrįs jam ko nors skaudaus pasakyti į akis.

Vadovai pavasarį pastebės ir įvertins svarų Liūto indėlį į bendrą darbą, tačiau tikro atpildo jis sulauks tik rudenį, kai atsilaisvins vieta, kurią jam bus lemta užimti. Kai kurie dalykai darbe Liūtui seksis pavydėtinai lengvai, o kai kurie atims nepateisinamai daug laiko. Jam reikėtų nusileisti iš savo aukštumų, nebijoti prisipažinti kitiems, kad ne viską sugeba daryti tobulai, ir pasimokyti iš vyresnių kolegų. Tuo jis pelnys tik dar didesnę pagarbą. Jam užteks linkčioti galva tinkamoje vietoje, kad apkalbos pasibaigtų.

Liūtui nedera švaistyti pinigų dalykams, kurie neduoda naudos. Žinoma, kad estetinis pasitenkinimas kartais būna svarbus, bet šiuo atveju jam bus svarbiau išsaugoti pinigus. Stambius pirkinius taip pat reikėtų atidėti vėlesniam laikui, nebent aplinkybės susiklostytų labai palankiai ir būtų kvaila praleisti tokią progą.

Papildomas pajamas (premiją ar priedą prie atlyginimo, netikėtą uždarbį) Liūtas galės investuoti į naujas technologijas. Čia jis galės drąsiai rizikuoti. Svarbu nelaikyti visų pinigų vienoje vietoje.

Šeima, meilė, vaikai

Liūto šeimai 2017-ieji bus ramybės ir gerovės metai. Niekas neabejos, kas namuose viršiausias ir kodėl. Jo autoritetą pripažins visi šeimos nariai. Jam svarbu bus pasistengti netapti tironu ir nešokdinti kitų dėl menkniekių. Būtina vengti kritikos ir priekaištų, tada kiti į jį kreipsis protingo patarimo ir pagalbos. Su antrąja puse jam reikės būti ypač švelniam. Ji tikėsis rūpinimosi ir supratimo. Vaikai taip pat reikalaus dėmesio ir meilės, todėl Liūtas turi stengtis skirti pakankamai laiko visai savo šeimai.

Sveikata

Liūtui patartina vengti stiprios nervinės įtampos ir neprisiimti per daug įsipareigojimų. Signalas, kad laikas sumažinti apsukas, bus miego sutrikimai, padidėjęs dirglumas ir per daug nervinga reakcija į kasdienius nemalonumus. Jam bus patartina sureguliuoti savo dienotvarkę, kaitalioti darbą ir poilsį, dalį įsipareigojimų perduoti kitiems ir laiku paprašyti pagalbos. Liūtui gresia chroniškų ligų paaštrėjimas, nugaros skausmai ir traumos. Reikia būti ypač atsargiam slidžiame kelyje.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Darbas, karjera, finansai

Mergelė bus dažnai vadinama karjeriste, tačiau ji tik atsakingai vykdys savo pareigas ir atliks savo darbą taip gerai, kad to negalės nepastebėti jos viršininkai. 2017 metais jai neverta tikėtis didelių šuolių ar kritimų, tačiau net užtikrintas stabilumas bus geras rezultatas.

Darbe jai patartina būti apdairesnei bendraujant su kolegomis, nes kažkas jau kasasi po ja, todėl gerai būtų priešininką išaiškinti anksčiau, nei ji atskleis jam savo ateities planus. Nereikia rengti raganų medžioklės, užteks pasinaudoti maža gudrybe (pavyzdžiui, paskleisti klaidingą informaciją ir stebėti reakciją). Žinoma, Mergelė galės pademonstruoti lyderio savybes ir surengti viešą nedorėlio teismą, bet to daryti nepatartina, nes niekas to neįvertins teigiamai. Geriausia pačiai padaryti išvadas ir atsiriboti nuo to žmogaus.

Mergelė iš prigimties yra taupi, todėl jai bus nesunku surinkti reikiamą sumą stambiam pirkiniui. 2017 metais jos laukia naujo buto ar nekilnojamojo turto įsigijimas. Tai bus senos svajonės įgyvendinimas, todėl suteiks daug džiaugsmo ir moralinio pasitenkinimo.

Šeima, meilė, vaikai

Mergelės santykiai šeimoje bus permainingi, bet visas problemas galima bus išspręsti per kelis pasitarimų vakarus. Geriausia būtų jiems specialiai parinkti kelias dienas per savaitę. Viskas, ko jai trūksta, kad išvengtų konfliktų namuose, tai skirti daugiau laiko savo partneriui, nuoširdžiai išsikalbėti ir aptarti rūpimus klausimus. Patartina kartu užsiimti buitiniais darbais: gaminti valgį, tvarkyti butą, lyginti. Net tokios smulkmenos gerokai sustiprins santuokinius ryšius.

Vienišai Mergelei teks gerokai paprakaituoti, jeigu 2017-aisiais ji trokš susirasti sau porą ir atšokti vestuves. Šio ženklo atstovams skirta ilgai sukti sparną aplink savo išrinktąjį ar išrinktąją, demonstruoti stiprius jausmus ir prisirišimą. Atkaklumas ir kantrybė neliks nevaisinga.

Sveikata

Mergelei patartina atidžiai stebėti signalus, kuriuos siunčia organizmas. Net lengvas negalavimas gali būti rimta priežastis sunerimti. Išsigydyti bus galima liaudiškais metodais: žolelių arbatomis, tepalais, kompresais, trynimais. Tačiau rimtų ligų negalima gydytis užkalbėjimais. Mergelė turi elgtis išmintingai ir laiku kreiptis į gydytoją, kai pajus sveikatos pablogėjimą.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Darbas, karjera, finansai

2017-aisiais Svarstyklės pagaliau gaus tai, ko taip atkakliai siekė kelerius metus. Už jų atkaklumą ir kantrybę bus atlyginta. Jeigu jos jau pradėjo stambų projektą, prie kurio dirbs visus metus, tai savo pastangų vaisius pradės skinti 2017-ųjų pabaigoje. Lygiagrečiai joms teks įveikti dar keletą svarbių užduočių. Kai pajus, kad joms per sunku vienoms susidoroti su tokiu krūviu, patartina pamiršti išdidumą ir paprašyti draugų pagalbos. Darbe joms neužteks vadovautis tik savo sugebėjimais ir įgūdžiais, teks pagilinti žinias ir pasimokyti naujų dalykų.

Svarstyklėms patartina per daug nesigirti savo laimėjimais. Pavyduoliai jas persekios kiekviename žingsnyje. Jie gali pereiti nuo žodžių prie darbų ir gerokai apkartinti gyvenimą. Apskritai reikėtų būti draugiškoms su kolegomis ir nepataikauti viršininkams, nes niekas nemėgsta veidmainių ir pagyrūnų. Niekas nesidžiaugs ir nesigėrės jomis, jeigu jos demonstruos savo tariamą pranašumą.

Svarstyklėms patartina neskubėti leisti gautų pinigų. Nors jos ir nepajus didelio jų stygiaus per visus metus, tačiau turėti šiek tiek santaupų atsargai nepakenks.

Šeima, meilė, vaikai

2017 metai bus sėkmingi laisvoms Svarstyklėms. Dar šią žiemą jos tikriausiai sutiks savo antrąją pusę, tik bus sudėtinga išlaikyti ją šalia ir pakankamai sutvirtinti ryšį, kad jis nuvestų į civilinės metrikacijos skyrių. Patarimas Svarstyklėms: nebūkite per daug įkyrios ir neskubinkite įvykių, nedemonstruokite visų savo privalumų iš karto – ištęskite malonumą ir leiskite išrinktajam (ar išrinktajai) pažinti jus pamažu.

Per metus Svarstyklės susipažins su daugybe naujų žmonių. Didelio dėmesio verti bus tie žmonės, kuriuos jos sutiks pavasarį, vasaros viduryje ir rudens pradžioje. Jie padarys reikšmingą įtaką jų gyvenime.

Santuokoje gyvenančios Svarstyklės jausis jaukiai savo namuose,rūpinsis komfortu, todėl metai prabėgs palyginti ramiai, be didelių ekscesų.

Sveikata

Naujų rimtų sveikatos problemų Svarstyklėms 2017 metais žvaigždės nepranašauja. Bet tai dar nereiškia, kad jos turi nieko nedaryti dėl savo organizmo. Sportas, sveikas maistas, vitaminai ir net grūdinimasis bus labai naudinga. Vasarą ir per atostogas jos turėtų nevengti paplaukioti ir pasideginti saulėje, žinoma, ne iki nudegimų.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Darbas, karjera, finansai

Skorpionas dabar išgyvena savotišką karjeros krizę, kuri pereis į sąstingio periodą. Jam lieka į tai žiūrėti kaip į stabilumo etapą ir nesigraužti. Paaukštinimo darbe ar perkėlimo į kitą, geresnę, vietą 2017 metais tikėtis neverta. Skorpionui derėtų nuosekliai laikytis nustatytų taisyklių ir nelįsti į svetimą daržą. Jo atveju iniciatyva bus netoleruojama. Jeigu jis nebus įtrauktas į toli siekiančius vadovybės planus, tai nereikia spartinti įvykių ir bandyti nuspėti ateities. Jis tik gali priskaldyti nereikalingų malkų.

Skorpionui reikia būti atsargiam ir apdairiam, apsvarstyti ne tik savo veiksmus, bet ir žodžius. Bet koks neapdairus žodis apie viršininką ar kolegą greitai taps žinomas visam kolektyvui ir sukels pasipiktinimo prieš jį bangą. Skorpionui derėtų stengtis vengti bet kokių konfliktų ir nekritikuoti bei neapkalbinėti kitų.

Kuo draugiškiau ir tolerantiškiau jis elgsis, tuo daugiau bus galimybių išsilaikyti savo darbo vietoje, mat jam gresia didelis pavojus būti atleistam iš darbo. Taigi, nepatartina švaistyti pinigų, verčiau juos pataupyti ypatingam atvejui. Jei Skorpionas 2017 metais praras darbą, tai naują susirasti jam pavyks ne iš karto. Jam reikia sumažinti savo išlaidas, atsisakyti nereikalingos prabangos ir uoliau darbuotis. Metų pabaigoje paaiškės, ką jis nuveikė per tą laiką, ir vadovybė jį atitinkamai įvertins. Jeigu Skorpionas pasirodys buvęs darbštus ir produktyvus, tai galės pelnyti vadovybės pagarbą.

Šeima, meilė, vaikai

Kaip sakoma, jei nesiseka kažkur, tai būtinai pasiseks meilėje. Šis posakis galioja Skorpionui. Kaip atsvara problemoms darbe ir su vaikais, jam viskas palankiai klostysis meilės fronte.

Šeimą sukūręs Skorpionas sulauks palaikymo iš savo artimųjų, kurie supratingai žiūrės į jo problemas ir stengsis padėti pagal savo galimybes. Skorpionui tereikia atsakyti jiems tuo pačiu, ir šeimyninė idilė visiems metams bus garantuota.

Viengungis Skorpionas pagaliau sutiks savo antrąją pusę ir jausis laimingas kaip niekad, ypač pirmaisiais meilės romano mėnesiais. Jam svarbu bus nesikarščiuoti, neskubinti ir nespausti savo išrinktojo, leisti įvykiams rutuliotis pamažu. Juk antroji pusė bus jau surasta, tad bijoti nebebus ko.

Sveikata

Skorpionui reikia išmokti ilsėtis, kitaip pervargimas paguldys jį į lovą ilgam. Pajutęs, kad jo nervingumas sukelia diskomfortą aplinkiniams, jis turėtų nedvejodamas išeiti atostogų. Nepatartina valgyti egzotiškų ir sunkiai virškinamų patiekalų, jo skrandis ir žarnynas nebus pasirengę tokiems išbandymams.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Darbas, karjera, finansai

Šauliui tęsis dar 2016 metų pabaigoje prasidėjęs sėkmės etapas. Jis bus nusiteikęs pergalėms. Kitiems atrodys, kad darbas tiesiog savaime verda jo rankose. O jis pats žinos savo triūso kainą, todėl bus šiek tiek apmaudu klausytis tokių kolegų pastabų. Nereikia įsižeisti, verčiau įtraukti juos į savo darbą ir parodyti, kaip jis vyksta. Tokiu būdu jis galės nušauti du zuikius: atsikratyti pavyduolių ir pelnyti vadovų bei bendradarbių pagarbą. Pademonstravęs lyderio savybes, jis galės susirinkti taškų būsimam paaukštinimui. Jeigu jis draugiškai padės kolegoms spręsti jų darbines problemas, tai metų pabaigoje jie palaikys jį, kai bus sprendžiamas laisvos padalinio vadovo vietos klausimas.

Šauliui patartina pataupyti pinigus investicijoms, kad jis galėtų gauti reikalingą sumą, kai pasitaikys pelningas variantas. Pasirinkti reikėtų vadovaujantis ne tik intuicija, bet ir apskaičiavimais, rinkos tyrimais ir faktais. Nuo to juk priklausys būsimas pelnas. Žvaigždės nepataria investuoti visos sumos į vieną projektą, geriau pasirinkti kelis įdomius, paskui graibyti grietinėlę nuo kiekvieno.

Šeima, meilė, vaikai

Šaulys ir taip yra per daug aktyvus ir emocionalus, tačiau 2017 metais šias jo charakterio savybes dar labiau sustiprins metų totemas Gaidys. Paprastai Šaulio sugebėjimą demonstruoti emocijas palankiai vertindavo namiškiai, nes jiems svarbu būdavo suprasti jo jausmus ir nuotaikas, bet dabar jam reikės stengtis būti santūresniam. Ne visi bus pajėgūs atlaikyti jo emocijų fontanus ir sprogimus. Šauliui reikia leistis į kompromisus, stengtis surasti abi šalis tenkinančius sprendimus ir apskritai išsikalbėti apie problemas, o ne kaupti jas savyje ir laukti, kol sprogs.

Konfliktų momentais Šauliui negalima trankyti durimis ir skaudinti partnerio savo nedėmesingumu. Atidžiau panagrinėjus visas nesusipratimo smulkmenas, galima lengvai surasti sprendimą. Ši taisyklė galioja ir laisvam Šauliui: pradėjęs naują romaną, jis turėtų stengtis suvaldyti savo emocijas.

Sveikata

Kadangi 2017 metais Šauliui labiausiai grės skrandžio ir žarnyno ligos, tai jis turėtų vengti nesveiko maisto ir egzotiškų patiekalų. Patartina laikytis sveikos dietos ir apriboti riebių, keptų, rūkytų ir aštrių maisto produktų vartojimą. O ypač tabu turi būti greitasis maistas ir kebabai iš gatvės kioskų ar abejotinų užkandinių.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Darbas, karjera, finansai

2017 metai Ožiaragiui galės būti apvainikuoti paaukštinimu, tačiau dėl to jam teks rimtai padirbėti ir ne sykį pademonstruoti kūrybingumą, ieškant išeities iš sudėtingos situacijos. Jam reikėtų iš anksto užsitikrinti kolegų paramą, klausti patarimo vyresnio amžiaus bendradarbių ir surasti išeitį anksčiau, nei situacija taps visai beviltiška.

Dideliam projektui vadojaujantis Ožiaragis neturėtų vaidinti giežto viršininko ir komanduoti kitiems. Jam geriau išlikti savimi ir palaikyti draugišką atmosferą. Tai taps papildomu pliusu, kai bus svarstoma jo kandidatūra į aukštesnį postą. Didelė tikimybė, kad jis gaus gerą premiją ar paskatinimą už puikiai atliktą sudėtingą darbą, tačiau nereikėtų beatodairiškai leisti pinigų. Rudenį jam gali prireikti stambios sumos, todėl geriau pataupyti iš anksto. Investuoti pinigus Ožiaragiui patartina ne anksčiau kaip nuo vasaros vidurio. Jam pasitaikys kelios palankios galimybės. Antrą pusmetį jis galės drąsiai vykti į komandiruotes ar užsienį, tačiau pirmą pusmetį keliauti nepatartina, nes išvykos bus nesėkmingos.

Šeima, meilė, vaikai

Ožiaragiui būtina stengtis išlaikyti tuos santykius, kurie jį dabar sieja su antrąja puse. Net jeigu santuoka traška per visas siūles, reikia sąmoningai stiprinti ryšį. Naujus rimtus ir vertus dėmesio santykius jis galės užmegzti negreit, tektų praleisti vienatvėje kelerius metus. Ožiaragis turi skirti laiko ir dėmesio savo partneriui, įsijausti į jo problemas, išgirsti prašymus, palaikyti, dalytis savo išgyvenimais. Pasitikėjimas ir atgaivintas emocinis ryšys padės išsaugoti santykius.

Vienišą Ožiaragį liks tik užjausti, nes jo meilės romanai netaps ilgalaikiais ir patvariais, o naujos pažintys pasirodys tuščios. Jo aplinkoje yra žmogus, kurį jis seniai pažįsta ir kuris galėtų tapti puikiu kandidatu į antrosios pusės vietą. Ožiaragiui tereikia atidžiau apsidairyti aplinkui. Tai, ko jis tiek metų ieško toli, yra visai čia pat.

Sveikata

Ožiaragis gali pasigirti stipria imunine sistema ir tvirtu kūnu. Tai yra jo pastangų ir triūso rezultatas, todėl ir toliau reikia tęsti sėkmingai pradėtą rūpinimąsi savo organizmu. Valgydamas daug vaisių ir daržovių, kuriose gausu vitaminų, jis išsaugos gerą sveikatą. Didelė tikimybė, kad sezoninės ligos Ožiaragį aplenks.

VANDENIS

(01.21–02.19)

Darbas, karjera, finansai

Visus 2017 metus Vandeniui patartina uoliai ir kruopščiai vykdyti savo pareigas ir taikiai sutarti su kolegomis. To užteks, kad jam būtų pasiūlytas paaukštinimas ar perkėlimas į kitą, geriau apmokamą, darbo vietą. Beje, tai Vandeniui bus staigmena, nes iš pradžių jis kels sau visai kitokius tikslus. Jam reikės gerai pasvarstyti, ar verta užimti aukštesnį postą, nes tai reikš, kad padaugės atsakomybės ir atitinkamai iš jo bus reikalaujama daugiau. Jeigu jis yra pasirengęs tokiems išbandymams ir turi stiprius nervus, galima drąsiai priimti iššūkį, jeigu ne, verčiau užleisti kelią kitam.

Vandeniui patartina kontroliuoti savo išlaidas, kitaip impulsyvūs bei spontaniški pirkiniai gali per anksti ištuštinti piniginę ar kreditinę kortelę. Pagrindinis kriterijus perkant ką nors turi būti prekės nauda ir būtinybė. Dėl polinkio švaistyti Vandenis gali lengvai atsidurti kritiškoje finansinėje situacijoje. Jam taip pat nepatartina nieko investuoti, nes pats jis nesugebės atskirti tikrai pelningo projekto, o rizikuoti jam kategoriškai draudžiama. Išimtis gali būti tik toks atvejis, jeigu Vandenis turi patyrusį finansų konsultantą, kuris jam patartų ir nurodytų tikrai pelningą projektą. Žinoma, su sąlyga, kad Vandenis seniai pažįsta tą konsultantą ir gali patikėti jam savo pinigus.

Šeima, meilė, vaikai

Laimingai šeimą sukūrusiam Vandeniui žvaigždės rekomenduoja suvaldyti savo emocijas ir nebandyti spręsti problemų pakeltu balsu. Didžioji dauguma barnių, skandalų, kivirčų namuose kils tik todėl, kad jis nesugeba kontroliuoti savęs. Kiekvieną kartą, kai pajunta bręstantį konfliktą, jam reikia giliai įkvėpti, suskaičiuoti iki dvidešimties ar šimto ir neskubėti rėkti ar išlieti savo nepasitenkinimo ant partnerio. Partneris gali vieną gražią dieną neištverti ir išeiti. Dar viena santuokos žlugimo priežastis gali būti neištikimybė. Nuklydęs „į kairę“, Vandenis patirs momentinį malonumą, tačiau prisivirtą košę teks srėbti ilgai ir sunkiai.

Vienišam Vandeniui žvaigždės pranašauja naujus santykius, tačiau tik metų gale. Visą kitą laiką jis galės mėgautis trumpalaikiais romanais ir intrigėlėmis.

Sveikata

Visus metus Vandenis bus veikiamas streso ir įtampos. Jam reikia pasistengti sumažinti iki minimumo neigiamų išgyvenimų poveikį organizmui, gerti raminamąsias arbatėles ir šalinti nervinės įtampos priežastis. Vandeniui patartina saugoti kepenis, ilgam laikui atsisakyti riebaus maisto ir alkoholio.

ŽUVYS

(02.20–03.20)

Darbas, karjera, finansai

Žuvų sėkmė darbe bus tiesiogiai proporcinga jų pastangoms siekiant rezultato. T. y., jeigu jos labai stengsis, rezultatas bus puikus. Negalima palikti savieigai ir jokių antro svarbumo projektų bei reikalų, taip pat būtina kontroliuoti, kaip bus įgyvendinama jų pasiūlyta idėja, net jeigu vykdytojas bus kitas. Paaukštinimo joms neteks ilgai laukti, jeigu sąžiningai atliks savo darbą. Galbūt jas bandys persivilioti konkurentai, žadėdami didesnį atlyginimą, atskirą kabinetą ir įvairių privilegijų. Jeigu jų pasiūlymas bus toks, kokio trokšta Žuvys, verta sutikti.

Visos permainos 2017 metais Žuvims bus naudingos. Joms patartina pataisyti pašlijusius santykius su kai kuriais bendradarbiais, ypač su tais, kurie mėgsta apkalbas, mat joms netrukus bus naudinga žinoti visas smulkmenas apie tai, kas vyksta įmonėje ir kokios žmonių nuotaikos vyrauja, kad galėtų laiku išvengti intrigų.

Žuvims derėtų kontroliuoti savo išlaidas. Kiekvienas mažmožis, kuris iš pirmo žvilgsnio neturėtų palengvinti piniginės, gali pasirodyti buvęs nereikalingas pirkinys. O kai tokių daiktų įsigyjama daugiau, susidaro solidi suma. Žuvims prireiks pinigų metų viduryje. Būtų geriau, kad jų turėtų pačios ir nereikėtų skolintis iš kitų. Atiduoti skolas 2017 metais bus sunku, tačiau skolinti kitiems jos galės drąsiai – pinigai bus grąžinti gana greitai.

Šeima, meilė, vaikai

Susituokusių Žuvų santykiai su partneriu 2017 metais nušvis naujomis spalvomis. Jų laukia keli ryškūs įsimintini įvykiai – daugiausia bendros šventės, kurios pagyvins jų santuoką arba partnerystę. Žuvys beveik visus metus bus apimtos euforijos, tačiau joms reikėtų nepamiršti, kad ir pačioms būtina pasistengti pradžiuginti partnerį.

Vienišos Žuvys 2017 metais sutiks žmogų, su kuriuo joms bus gera. Santykiai, prasidėję kaip tvirta draugystė, peraugs į artimą ilgalaikį ryšį, tik Žuvys tai suvoks paskutiniu momentu, kai jų brangiausias žmogus pasiūlys įtvirtinti santuoką.

Sveikata

2017 metais Žuvis dažnai vargins silpnumas ir negalavimai. Joms patartina pakeisti savo mitybos racioną, valgyti daugiau vaisių ir daržovių bei žalumynų, kuriuose gausu vitaminų. Rytinė mankšta ir kontrastinis dušas suteiks žvalumo. Joms reikia vengti streso ir nervinės įtampos. Dalį atostogų patartina praleisti tingiai gulint paplūdimyje po skėčiu. Tik pajutus jėgų antplūdį, galima leistis į turistinį žygį dviračiais arba į ekskursiją, nes teigiamos emocijos ir nauji įspūdžiai taip pat bus naudingi.

2017 metų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Gaidys
+10