Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

Kauno zoologijos sodas žiemą
Kauno zoologijos sodas žiemą
© Organizatoriai
Astromanija.lt
2016-12-21 07:00

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Daug nuveiksite pirmadienį ir antradienį. Nesistebėkite, jei labai norėsite valgyti ar užkandžiauti, taip mėginsite tuojau pat atstatyti prarastus energijos išteklius. Tik būtų gerai, kad ne šokoladas arba greitasis maistas taptų jūsų taikiniu.

Trečiadienį ir ketvirtadienį nereikės jokių įtikinėjimų, nes natūraliai ieškosite gerų ir tikrų dalykų. Penktadienį pakaks tiek veiklos, tiek romantikos.

Žodžiu, bus visko, ko pageidausite. Jeigu pernelyg „taškysitės“ visą savaitę, galite pasijausti išvargę. Tegu šventinis savaitgalis būna ramesnis, atstatantis jėgas.

reklama

Laiminga savaitės spalva. Švelnūs, pasteliniai tonai labai gerai tiks išpuoštoje, lempučių ir žaisliukų, įvairiausių puošmenų pripildytoje aplinkoje. Be to, jie išryškins švelniąją Avinukų pusę.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 9, 10, 27, 41, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Jaunuoliai ir vaikai suteiks jums daugiausia džiaugsmo.

TAURAS

Pirmomis savaitės dienomis jausitės saugiai, todėl išjungsite visus apsauginius mechanizmus ir svarbiam žmogui atskleisite jausmus. Jis ar ji parodys susidomėjimą ir užduos jums daug klausimų.

Deja, nuo trečiadienio iki penktadienio nesitikėkite palankios aplinkinių reakcijos ar supratingumo. Galimas ginčas, kas teisus ar teisesnis, mėginimas parodyti, kas čia valdo ar kas svarbesnis. Laimei, šventinis savaitgalis bus pripildytas muzikos, geros nuotaikos ir meilės.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai raudona dabar suteiks jums energijos ir stiprins.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 16, 27, 31, 35, 42 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Dabar jausitės gerai, apsupti žmonių. Svarbiausia – nelikite per šventes vieni.

DVYNIAI

reklama

Mąstysite praktiškai, nes mintys suksis apie ateitį. Kai kas pirmomis savaitės dienomis gali jus apkaltinti kandumu. Gal jie tiesiog bus prastai nusiteikę, nes negauna, ko nori, gal nesijaučia apipilti pinigais?

Savaitės viduryje seksis bendrauti, nes pokalbio tema nukryps nuo pasibėdojimų, išlaidų, pinigų trūkumo į intelektualesnes ir daugiau jums džiaugsmo teikiančias erdves. Jomis galėsite pasimėgauti ir darbo savaitės pabaigoje.

Šventinį savaitgalį būsite susirūpinę detalėmis, tik nepameskite bendro vaizdo, dėl ko, taip sakant, visi čia susirinkome. Juk Kalėdos!

Laiminga savaitės spalva. Per šventes galite sau leisti pasirodyti, t. y. ištraukti savo originalius apdarus, taip sukurti sau bei kitiems pakilią nuotaiką.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 8, 14, 22, 34, 39 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Visi Oro ženklai (Dvynys, Svarstyklės, Vandenis) dabar teiks jums daugiausia laimės.

VĖŽYS

Dėmesys nukryps į jūs. Taigi pasinaudokite palankiu metu ir pareikškite apie tai, kas jums svarbiausia, kalbėkite įtikinamai. Energijos tam turėsite pakankamai.

Trečiadienis ir ketvirtadienis bus itin ekstravagantiškos dienos, kai galbūt nutarsite sau ar mylimiausiems padovanoti originalią ir įsimintiną dovaną.

Penktadienį nenustygsite vietoje, kaip džiaugsitės ja, sunkiai seksis išlaukti pirmos Kalėdų dienos, kai galėsite apie ją pareikšti garsiai. Šventinėmis dienomis vėl būsite įprastai kuklios, nuosaikios nuotaikos, mintimis būsite susitelkę į ateitį.

reklama

Laiminga savaitės spalva. Jeigu norite parodyti galią ir valdžią, padaryti įspūdį ir įtikinti, rinkitės raudoną. Ji labai tiks ir šventiniu laikotarpiu.

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 7, 13, 15, 23, 27 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi gerą humoro jausmą.

LIŪTAS

Pirmadienį ir antradienį būsite labai jautrūs, aplink save pastebėsite gražius dalykus. Sustiprės intuicija, didės noras išlaikyti geros valios, gerumo, dosnumo nuotaiką.

Savaitės viduryje draugai suteiks jums džiaugsmo, parodydami, kaip jus gerbia ir myli. Penktadienis apskritai bus pasakiškas. Pasinersite į meilės ir dėmesio pripildytą aplinką. Šventinį savaitgalį galite būti neįprastai mąslūs, mintys kryps į ateitį, bet teks sugrįžti į dabartį ir atlikti mažas užduotis.

Laiminga savaitės spalva. Žalia suteiks jums dabar taip trokštamos ramybės, sujungs su žeme, viso ko pradžia ir pabaiga.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 5, 26, 40, 42, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Gerai sutarsite su vyresnio amžiaus žmonėmis, noriai klausysitės jų išmintingų patarimų.

MERGELĖ

reklama

Pirmomis savaitės dienomis būsite užsiėmę organizuodami draugų, šeimos ar kolegų pasibuvimą. Įkvėpimo sulauksite iš aplinkinių žmonių, jie ir padės įveikti įtampą, kurią kelia paskutinė savaitė prieš šv. Kalėdas. Šventinis savaitgalis bus nuskaidrintas aiškumo, pažymėtas džiaugsmu ir laime.

Laiminga savaitės spalva. Šventinėmis dienomis puoškitės alyvine, violetine spalvomis, jos padės geriau suvokti ir įsijausti į gilesnę Kūčių ir šv. Kalėdų prasmę.

Laimingi savaitės skaičiai: 13, 15, 23, 27, 32, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi žavesio, polėkio ir gyvenimo džiaugsmo.

SVARSTYKLĖS

Gal ne viskas pirmomis savaitės dienomis vyks, kaip norėtumėte, tačiau maži dalykai kaip šypsena arba krentančios snaigės nuskaidrins nuotaiką. Net jei situacija būna sudėtinga ar netgi beprotiška, visada joje galima atrasti prasmės ar džiaugsmo krislą.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje geras nusiteikimas ir džiaugsmas atkeliaus iš jus supančių žmonių. Penktadienį pravers kūrybingumas, o šventinį savaitgalį praverstų būti atidiems, išklausyti aplinkinius. Kartais žmonėms tik tiek ir tereikia, kad juos išklausytų. O sau įteikite didžiausią dovaną – išsimiegokite ir pailsėkite.

Laiminga savaitės spalva. Turkio spalva padės suartėti su aplinkiniais ir kartu mėgautis šv. Kalėdų dvasia.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 7, 8, 12, 18, 30 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra pozityvus, su šypsena priima tiek pralaimėjimus, tiek laimėjimus.

reklama

SKORPIONAS

Pirmadienis ir antradienis bus tokie, kaip jums patinka, – veiklūs. Jums nereikės belstis ir prašytis, kad įleistų, durys pačios atsidarys. Nesugadinkite palankaus fono, mėgindami viską kontroliuoti, pajauskite gyvenimo ir įvykių tėkmę.

Savaitės vidurys bus toks kaip visada, pripildytas noro kuo daugiau nuveikti, nors ir didžiosios šventės ant nosies. Ketvirtadienį, jei pasitaikys proga šnektelėti su vadovu, galite paprašyti pakelti atlyginimą.

Penktadienį verta neišsišokti, tyliai ir atsakingai pabaigti užduotis. Šventinis savaitgalis bus laimingas ir „draugingas“.

Laiminga savaitės spalva. Juoda padės atsiriboti, sutaupyti jėgų. Per Kalėdas ryškiomis detalėmis ar papuošalais kurkite šventinį įvaizdį.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 5, 9, 12, 17, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra emocionaliai stabilus, patikimas ir geba aplinkinius paguosti, palaikyti.

ŠAULYS

Skirkite pirmas savaitės dienas pasišnekėti su jums svarbiais asmenimis. Greičiausiai ne tik jūs jiems, jie irgi turi jums klausimų.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje būsite panirę į save, mąstysite apie rimtus dalykus ir jausitės dėkingi. Penktadienį tinka nuveikti ką nors kūrybingo, leistis į kelionę.

Šventinis savaitgalis bus puikus, jeigu neleisite šeimos ar giminės autoritetui jo sugadinti. Kartais naudinga tiesiog „negirdėti“ ar „nematyti“.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai raudona labai tiks kalėdiniam laikotarpiui, taip pat suteiks jums energijos. Nebūtina rengtis raudonai nuo galvos iki kojų, užteks šalio ar kito aksesuaro.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 6, 8, 10, 17, 39 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra toks pat ambicingas, kaip ir jūs.

OŽIARAGIS

Pirmomis savaitės dienomis norėsite būti kur nors kitur, tik ne ten, kur esate. Gana depresyvus noras. Tiesa, kartais tokie „pabėgimai“ mintimis padeda susikaupti ir susitelkti į tai, ką dabar privalote atlikti iki švenčių.

Savaitės viduryje gali paaiškėti, kad su jums svarbiu asmeniu atsidūrėte skirtinguose poliuose, nors, manėte, vienodai suvokiate ir suprantate situaciją. Penktadienį galite pasijausti nukankinti kitų žmonių reikalavimų ir pageidavimų. Šventinį savaitgalį būsite laimingesni, ką veikdami, netgi dirbdami, o ne tingiai ilsėdamiesi.

Laiminga savaitės spalva. Violetinė padės jautriau reaguoti į aplinkinių jausmus ir nuotaikas.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 5, 8, 11, 15, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra teisingas ir geba bendradarbiauti.

VANDENIS

Pirmomis savaitės dienomis būsite nusiteikę darbingai, todėl norėsite, kad ne tik prietaisai veiktų tiksliai, bet ir žmonės elgtųsi tikslingai.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje kūrybingas požiūris padės išspręsti asmeninę problemą. Penktadienį išdrįskite paeksperimentuoti su draugu, jūsų laukia netikėtas atradimas.

Šventinį savaitgalį bendrauti su aplinkiniais gali būti tikras iššūkis, tačiau verta pasistengti ir negadinti nuotaikos nei sau, nei kitiems.

Laiminga savaitės spalva. Mados tendencijos leidžia, o ir šventinis laikotarpis įkvepia rinktis aukso, sidabro atspalvius, blizgias medžiagas. Puoškitės patys ir aplink save kurkite šventinę nuotaiką.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 10, 12, 21, 28, 34 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris supranta tikrąją Kūčių ir šv. Kalėdų prasmę.

ŽUVYS

Pirmadienis ir antradienis bus romantiški ir jausmingi. Vienišiams (taip pat ir įsipareigojusiems) mylimą žmogų palanku kviesti į pasimatymą.

Atrodytų, šios dienos visiškai netinka romantiniams susitikimams, tačiau tai tik suteiks daugiau netikėtumo ir sukurs malonią staigmeną. Kuo kūrybingiau pasirinksite pasimatymo vietą, tuo geriau.

Trečiadienį ir ketvirtadienį taip pat pravers jūsų fantazija, vaizduotės galia. Vis dėlto kojomis tvirtai remkitės į žemę, nors galva bus debesyse.

Tai padės sėkmingai įveikti savaitės iššūkius ir nusiteikti šventiniam savaitgaliui. Mėgaukitės juo ir užduokite mažiau klausimų.

Laiminga savaitės spalva. Juoda padės susikaupti, atrodyti solidžiai. Per šventes palanku aprangą puošti sidabro, aukso detalėmis, aksesuarais ar papuošalais.

Laimingi savaitės skaičiai: 13, 15, 24, 32, 41, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Vaikai dabar pripildys jus jėgų ir dovanos gyvenimo džiaugsmą.

Astromanija.lt