Pakruojo rajono keliai – nevalomi, bet kaltų nėra

LNK
2016-12-17 19:44

Pakruojo autobusų parko vairuotojai žiemą į darbą kasdien išvažiuoja tarsi į čiuožyklą. Rajono keliai, kurių didžioji dalis – žvyrkeliai – beveik nevalomi, juos dengia ledas. Vairuotojai piktinasi, kad saugant keleivius, tenka važiuoti vėžlio greičiu, nepaisant to pavojingų avarinių situacijų kiekvieną dieną pasitaiko ne po kartą. O štai kaltų nėra – savivaldybė aiškina, kad jai prižiūrėti rajono kelius nepriklauso, o už tai atsakinga valstybės įmonė tikina darbą atliekanti nepriekaištingai.

Ekstremalus važiavimas po kelią slidinėjančiu autobusu nedžiugina ir keleivių. Tačiau šie sako jau pripratę prie neprižiūrimų rajono kelių – vasarą šie išarti duobių, o žiemą virsta čiuožykla.

Vairuotojai svarsto, kad kelių priežiūrai skirti pinigai subyra kažkam į kišenę. Juo labiau, kad ir ta priežiūra neypatinga – užtektų paprasčiausio žvyro

Savivaldybės atstovai teisinasi, kad tokia situacija rajono keliuose – ne jų kaltė. Jie prižiūri tik vietinės reikšmės, tai yra, miesto kelius ir gatves, čia jokių problemų nėra. O štai rajonas turėtų būti valstybės galvos skausmas.

Plačiau – reportaže.