Didžiausia kalėdinė žvaigždžių dovana mums

Angelas
Angelas
Astromanija.lt
2016-12-20 07:00

Ją išdidžiai įteiks Saulė ir Venera. Būtent šios dvi planetos kurs stebuklingą šventinę nuotaiką, harmoningą, džiugų, meilės pripildytą laiką, kurį leisime su šeima, brangiausiais ir mylimiausiais žmonėmis.

Tiesą sakant, nereikia netgi laukti savaitės iki Kalėdų. Laimingas laikas prasideda nuo pirmadienio, gruodžio 19 dienos. Marsas bus Žuvų ženkle, o tai lengvins bendravimą, tapsime vienas kitam supratingesni.

Trečiadienį, gruodžio 21-ąją, Saulė ims šviesti iš Ožiaragio Zodiako, tvirčiau jausime tarpusavio ryšius šeimoje, būsime lojalesni ir vienas kitą palaikysime.

Ketvirtadienį, gruodžio 22 dieną, Mėnulis užims palankią padėtį su Venera. Tai daugeliui mūsų suteiks patrauklaus, netgi erotinio spindesio, įkvėps dalytis švelnumu su tais, kuriuos mylime. Neturintieji poros gali pajausti – jie jau pasirengę įsimylėti.

Gruodžio 23-iąją, penktadienį, Mėnulis susijungs su Jupiteriu. Šios dvi planetos mums padės pasijausti stipresniems, labiau pasitikėti savimi, bet ir motiniškai rūpintis aplinkiniais.

Per Kūčias, gruodžio 24 dieną, Mėnulis užims palankią padėtį su Neptūnu. Šeimoje, mūsų aplinkoje įsivyraus darna, būsime vienas kitam jautresni, supratingesni, tai leis pajausti stipresnį mus siejantį ryšį.

Pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, nutiks meilės stebuklas. Venera susijungs su Jupiteriu, Uranu ir Saturnu. Žmones šios planetos užlies optimizmu, švelnumu, gerumu ir žavesiu. Meilė, ištikimybė, lojalumas, suprasime, yra pačios didžiausios vertybės. Meilė sujungs, suriš, „sucementuos“ šeimas.

AVINAS

Venera išryškins didžiausius Avino ženklo atstovų privalumus – tiesumą, atvirumą, širdies šilumą. Jais užbursite aplinkinius prieššventiniu laikotarpiu ir per Kalėdas. Pasijausite mylimi ir vertinami. Dabar nebenorėsite ginčytis, veltis į audringas diskusijas, kurios gali apkartinti šventinę nuotaiką.

Visa esybe šiuo metu esate už harmoniją, todėl aplink save skleisite taikingą, draugišką nusiteikimą. Tai padės užkariauti aplinkinių širdis, ypač vaikų, partnerio, giminaičių. Didžiausia žvaigdžių dovana jums ir bus tarpusavio ryšio ir bendrystės pajautimas per šventes.

Tai jums teiks galybę džiaugsmo ir ateinančiais 2017 metais. Būtent meilės planeta Venera jau nuo vasario pradžios užburs jūsų gyvenimą. Jausmai kunkuliuos kovo mėnesį, o gegužė bus ypač aistringa. Avino ženklo valdovas Marsas naujaisiais metais pasirūpins, kad būtumėte stiprūs, kupini energijos ir sveiki.

Iki spalio Jupiteris, gerovės ir laimės planeta, suteiks galimybių patirti daug laimingų akimirkų. Sulauksite ir profesinio pripažinimo, uždirbsite daugiau pinigų, o šeimoje įsivyraus taika ir santarvė.

TAURAS

Pamirškite senas baimes dėl pinigų. Saulė su Tauro ženklu sudarys draugystės sutartį ir stiprins jo atstovų saugumo jausmą. Šis lydės prieššventiniu laikotarpiu ir per Kalėdas. Taurų namus užvaldys darna, o visus šeimos narius suvienys meilė.

Jausite naują, stiprų pojūtį, kad esate labai artimai susiję su kiekvienu šeimos nariu. Patirsite jų meilę, rūpestį ir nuoširdžius linkėjimus. Didžiausia žvaigždžių dovana jums ir bus dalijamasis, bendrystės jausmas. Tai suteiks laimės, įkvėps optimizmo, užlies švelnumu, padės siekti sėkmingų rezultatų visose srityse.

2017-ieji jums bus stiprybės pajautimo metai. Nuo kovo pradžios iki balandžio pabaigos jus stiprins Marso planeta. Ji suteiks jums jėgų realizuoti vieną didžiausių savo svajonių ar sumanymų. Sulauksite ne tik pripažinimo, bet ir daug pinigų. Už visas jūsų pastangas bus gausiai ir dosniai atlyginta.

Naujaisiais metais jums seksis apžavėti aplinkinius savo asmenybe ir gebėjimais, padaryti jiems geriausią įspūdį. Spalio viduryje galimas stiprus proveržis, nes įsiverš Jupiteris, atnešdamas jums galybę naudingų galimybių. Tai jums bus tikri svajonių metai.

DVYNIAI

Tiek Mėnulis, tiek Venera dailiai nuspalvins jūsų šventinę savaitę. Nuotaika bus tokia gera, kad norėsite apkabinti visą pasaulį! Būsite jautrūs ir atidūs namiškiams, todėl pajausite stiprų tarpusavio ryšį.

Dabar su jais kaip niekada gerai jausitės namuose. Kalbame ne apie pastatą, o būseną, kai jus apsupa patys artimiausi ir jums brangiausi žmonės. Sugebėsite parodyti, kaip juos mylite ir kaip jie jums rūpi. Kiekvienam atrasite tinkamą žodį. Dabar seni ginčai ar nuoskaudos bus pamiršti. Tai bus pati brangiausia žvaigždžių dovana Dvyniams.

Artėjančiais 2017 metais savo asmenybe žavėsite aplinkinius, gebėsite juos įtikinti, kuo tik panorėsite. Darbe jūsų laukia pripažinimas ir naujos savirealizacijos galimybės. Nuo birželio 7 iki 21 dienos patirsite ypatingą laimės išgyvenimą. Gal tomis dienomis verta pabandyti sėkmę loterijoje?

VĖŽYS

Tai bus tokios Kalėdos, apie kokias visada svajojote, kokios jums pačios brangiausios, kai jas galite švęsti su pačiais artimiausiais ir mylimiausiais žmonėmis.

Šventiniu laikotarpiu ypač sustiprės jūsų noras visais pasirūpinti, apkamšyti, pamaitinti, paglostyti, parodyti savo meilę ir atsidavimą. Iš aplinkinių taip pat sulauksite pagarbos ir dėkingumo. Jūsų aplinkoje įsivyraus meilė.

Artėjantieji 2017-ieji jums bus stiprių jausmų metai. Tai bus tikra jausmų audra, kuri užvaldys jūsų gyvenimą. Per audrą laive juk nelabai į ką gali atsiremti, įsikibti. Taigi jums teks paleisti visus ramsčius (senas nuostatas, įpročius), mokytis pasitikėti gyvenimu ir pasaulio gerumu.

Jau nuo sausio pradžios meilės planeta Venera jūsų pasaulį užlies harmonija ir meile. Neturintieji poros šiuo metu gali sutikti gyvenimo meilę.

2017 metais turite galimybę susikurti tokį gyvenimą, kokio visada norėjote. Nuo kovo iki spalio pirmos dekados galite netgi laimėti pinigų loterijoje. Ir be jos šiuo laikotarpiu į jūsų sąskaitą turėtų įplaukti daugiau pinigų nei įprastai.

LIŪTAS

Tai bus svajonių Kalėdos. Tokias stebuklingas patyrėte gal tik tada, kai buvote vaikai. Tas mistiškas jausmas, kai, atrodo, priklausai visam pasauliui ir jis priklauso tau... Dar pamenate tokį?

Net jeigu pastaruoju metu išgyvenote sunkumų ar likimo smūgių, dabar pajausite, kad nugara atsitiesia, galvą vėl išdidžiai keliate aukštyn, nes jūsų vidinė stiprybė ir jėgos sugrįžta.

Didžiausia žvaigždžių dovana jums ir bus šis tikėjimas savimi, savo sėkme. Jus užvaldys optimistiška, šilta, dosni nuotaika, nes jausitės mylimi, jumis žavimasi, jus vertina, pripažįsta ir brangina.

2017 metais ypač sustiprės jūsų asmenybės žavesys, kuris susideda tiek iš jūsų vidinės stiprybės, tiek iš draugiško būdo ir dosnios širdies. Šiais metais, ypač per pirmuosius tris mėnesius, turėsite galimybę pasijausti laimėtojais. Atrodytų, atsitiktinumų bus kone kas žingsnį. Jie bus malonūs, naudingi, vertingi ir suteiks daug laimės išgyvenimų.

MERGELĖ

Esate jautrūs kitų skausmui, vargams ir problemoms. Mėnulis galbūt šį jautrumą dar padidins. Užtat Marsas suteiks jėgų ir stiprybės, kad galėtumėte pasirūpinti tais, kurie jums patys brangiausi.

Šios dvi planetos padovanos drąsos, padės būti atviresniems su artimais žmonėmis. Tai, pamatysite, yra pati didžiausia dovana, kurią šiemet žvaigždės jums įteiks Kalėdoms. Gera žinia: šis susietumo, bendrumo ir saugumo jausmas sulig šventėmis neišgaruos, jis dar ilgam pasiliks.

2017 metus stipriausiai pažymės draugystė. Ji jūsų gyvenime aiškiausiai pasimatys, iškils į pirmas gretas kovo mėnesį. Pajausite ypač stiprų ryšį su vienu draugu, kuris jus palaikys, suteiks tikėjimo ir stiprybės net sunkiausiais gyvenimo momentais.

Nuo birželio pabaigos iki rugpjūčio pradžios patirsite vertingiausią jausmą – saugumą. Jį suteiks naujas pinigų šaltinis.

SVARSTYKLĖS

Laimė aplankys ir jūsų namus. Jupiteris bus Svarstyklių ženkle. Šio Zodiako atstovai pajaus ne tik gerovės ir laimės planetos, bet ir originaliai, spontaniškai nusiteikusios meilės valdovės Veneros poveikį.

Štai taip šios planetos nuspalvins jūsų šiųmetes Kalėdas. Tai bus harmonijos ir bendrystės šventės. Priklausymo šeimai, giminei, bendraminčių ratui jausmas dabar visiškai neribos. Jis suteiks pasitikėjimo savimi ir saugumo. Štai tokią dovaną Svarstyklėms per Kalėdas įteiks žvaigždės.

Pirmais artėjančių 2017 metų mėnesiais šio ženklo atstovus spindėti, atsidurti dėmesio centre ir dar labiau savo jėgomis pasitikėti skatins Venera su Marsu. Jums pavyks beveik viskas, ko tik imsitės. Jūsų laukia laimėjimai profesiniame ir asmeniniame gyvenime. Visokio gerumo naujais metais jums pažadėta, jo tikrai sulauksite.

SKORPIONAS

Nepasitikėjimas, pykčiai galėjo jus pastaruoju metu atitolinti nuo artimų žmonių. Į jūsų širdis ir namus sugrįš taika ir santarvė. Tai jums dovanos Mėnulis ir Marsas.

Šios planetos padės per šventes sulaukti partnerio, vaikų, giminaičių dėmesio ir meilės, kurie nušvies šiųmetes Kalėdas. Jau prieššventinę savaitę jus apims stiprus pasitikėjimo savimi ir jus supančiais žmonėmis jausmas.

Tvirtai tikėdami tuo, ką sumanėte ir ką darote, imsitės veiklos po švenčių ir tolimesniais mėnesiais. Stiprybė, drąsa, jautrumas ir atidumas jums bus didžiausia žvaigždžių įteikta dovana. Ji padės pajausti bendrystę su šeima ir sulaukti jos palaikymo visur ir visada.

Artėjančiais 2017 metais sustiprės jūsų uoslė naudingiems sandoriams, taip pat didės atkaklumas ir ryžtas. Šios savybės jums pasitarnaus profesinėje veikloje, būsite pastebėti ne tik klientų, kolegų, bet ir vadovų ar investuotojų. Jums garantuotas kilimas aukštyn. Ar šiuo palankiu fonu pasinaudosite, priklausys tik nuo jūsų pačių.

ŠAULYS

Mėnulis su kaupu pripildys Šaulius žavingo pasitikėjimo savimi. Būsite draugiški, šilti, optimistiški. Tuo ir žavėsite aplinkinius prieššventinę savaitę ir Kalėdoms atėjus.

Pajausite, kad Visata jus lepina: kad ir ką darytumėte, prie ko beprisiliestumėte, tai pasmerkta sėkmei. Didžiausia žvaigždžių dovana, kurią gausite per Kalėdas, bus tvirtas pasitikėjimo savimi jausmas ir gyvenimo džiaugsmas, persismelkiantis per visas jūsų odos poras.

Aplinkiniai žmonės užsikrės jūsų optimizmu, džiaugsmu ir entuziazmu. Jie norės su jumis leisti laiką, būti šalia. Širdis sujungiantis artumas juk ir kuria tą mistišką šventinę nuotaiką.

Ką jums atneš artėjantys 2017 metai? Pirmomis jų savaitėmis Šauliams teks vaduotis iš nedidelės krizės. Tačiau metai jiems bus dosnūs, pripildys juos meilės sau ir aplinkiniams.

Jau nuo vasario pradžios tuo rūpinsis meilės valdovė Venera, gegužė bus ypač aistringas mėnuo. Tie, kurie dar neturi poros, gali įsimylėti karštai, be sąmonės, be proto. Nereikėtų gąsdintis stiprių jausmų, viskas baigsis gerai. Šauliams pavyks sukurti santykius, taip pat atkurti bendrystę su aplinkiniais. Jausitės su jais susiję, o ne atskirti. Tai geras jausmas.

OŽIARAGIS

Saulė, įėjusi į Ožiaragio ženklą, suteiks jums jėgų, stiprybės ir nepajudinamo pasitikėjimo savimi. Marsas aštrins protinius gebėjimus, taigi nenuostabu, kad būsite pirmose gretose, būsite tikri lyderiai tiek darbe, tiek šeimoje ar giminėje.

Šventinę savaitę išgaruos jus kankinusios abejonės, netikrumas, nepasitikėjimas, baimės. Tokia bus kalėdinė žvaigždžių dovana Ožiaragiams. Mėnulis padės būti jautresniems, atidesniems aplinkiniams žmonėms, kuriuos mylite ir kurie myli jus. Pajausite jų rūpestį ir dėmesį, tai labiausiai šildys per šventes ir teiks daugiausia laimės.

Artėjantys nauji 2017 metai irgi bus palankūs tiems, kurie nebijos atsidurti priekyje. Merkurijus jau nuo pirmų sausio savaičių padovanos Ožiaragiams įspūdingą pasitikėjimą savo jėgomis, o Plutonas saugos jų užnugarį, kad jokie netikėtumai jų neparklupdytų.

Jums seksis įgyvendinti profesinius planus, sutarti su kolegomis, bendradarbiauti, pelnyti jų ir valdžios pagarbą bei pripažinimą. Be to, už savo darbą sulauksite padoraus ir dosnaus atlygio.

VANDENIS

Venera šventinę savaitę ir metų pabaigą pripildys laimės ir meilės. Šiemet sulauksite tikrai puikių, netgi svajonių švenčių.

Jų metu Vandenius užlies stiprus laimės jausmas, jie mėgausis šventine nuotaika ir jais supančiais žmonėmis. Būtent žmonės ir bus ta pati didžiausia dovana, kurią jiems šiemet įteiks žvaigždės. Ji teiks daugiausia džiaugsmo.

Naujais 2017 metais irgi nesiskųsite. Jums netrūks genialių, spontaniškų idėjų. Jau nuo kovo pabaigos galėsite su Urano pagalba jas pradėti įgyvendinti.

Jupiteris, gerovės ir laimės planeta, taip pat bus šalia ir nepavargdamas teiks jums galimybių išgyventi laimingų akimirkų. Saugumo jausmas irgi bus patenkintas, taigi galėsite miegoti ramiai.

ŽUVYS

Šventinė savaitė suteiks naują postūmį, kilstelės Žuvų optimizmo, gerumo, švelnumo lygį. Aplinkinius užbursite žavesiu, rūpestingumu ir atsidavimu.

Džiaugsitės artimiausiųjų meile ir dėmesiu, jo taip pat sulauksite iš kaimynų, praeivių, draugų ir giminaičių. Visi jus myli ir brangina. Tai ir bus pati vertingiausia, tiesiog pasakiška žvaigždžių dovana, kurios sulauksite po Kalėdų egle.

Artėjančiais 2017 metais sustiprės Žuvų uoslė pelningiems sandoriams. Tiesiog žinosite, su kuo prasidėti, o nuo ko laikytis atokiau. Šie metai jums bus sėkmingi.

Pirmomis sausio savaitėmis sulauksite Veneros ir Marso paramos, tada stebuklų pažers Merkurijus. Tiesiog užuosite, kur yra pinigai ir kaip juos pasiimti: galite laimėti loterijoje, sulaukti algos padidinimo ar gauti pinigų iš banko ir tinkamai juos investuoti.

Astromanija.lt