„Žvaigždžių duetuose“ paaiškėjo, kam teko atsisveikinti su projektu

Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis
Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis
© Paulius Peleckis

Sekmadienio vakarą prie televizijos ekranų žiūrovus vėl sukvietė muzikinis projektas „Žvaigždžių duetai“. Šios laidos tema – miestai, tad dalyviai atidžiai rinkosi tiek dainas, tiek tai, kaip miesto dvasią perteikti žiūrovams ir vertinimo komisijai.

Prie komisijos stalo šįkart sėdėjo ir naujas narys – laikinai Merūną Vitulskį pakeitęs Kastytis Kerbedis. Laidos vedėja Inga Jankauskaitė prasitarė, kad galbūt garsų atlikėją projekte išvysime ir dažniau.

Pirmieji scenoje pasirodė Ištvanas Kvikas ir Rūta Mazurevičiūtė. Jie savo karščiu alsuojančiu pasirodymu, pasak I. Jankauskaitės, scenoje sukūrė stebuklą. „Aš nesuprantu, kaip jūs, būdama tokia graži, galite būti tokia talentinga. Kokia neteisybė!“ – juokėsi D. Filmanavičiūtė.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Ištvanas Kvikas

„Jeigu būtų skiriamas „Oskaras“ už antraplanį vaidmenį… Jūsų masofkė buvo nereali – Saša ir Valera. Bet Ištvanui viską surepuoti sekėsi tikrai sunkiai“, – kalbėjo Stano.

reklama

Antrieji pasirodė Gabrielė Malinauskaitė ir Paulius Sinkevičius. „Nuostabu. Labai skoninga, labai gražu. Vien tai, kad šiandien jums padėjo Tomas Varnagiris, viskas absoliučiai labai puikiai. Malačiai!“ – komplimentus vieną po kito žėrė komisijos naujokas K. Kerbedis.

Paulius Sinkevičius ir Gabrielė Malinauskaitė

Net nebežinau, ką vertinti: ar šitą intymų pasirodymą, ar šitą intymų vertinimą. Nors tema nėra labai jau originali: turistas ir vietinė vaisių pardavėja, tas romanas toks… Bet čia buvo viskas labai gražu ir šviežia. Neturiu ir nenoriu prie ko prikibti“, – teigė R. Ščiogolevaitė.

Lino Lapėno ir Irenos Starošaitės pasirodymas tarp komisijos narių įplieskė menką ginčą: vieniems pasirodymas atrodė nepriekaištingas, kiti atrado ir „kabliukų“.

Irena Starošaitė ir Linas Lapėnas

„Nepapirko manęs šis pasirodymas, bet yra akivaizdus jūsų fainas braižas. Techniškai nėra prie ko prikibti, bet dėl savo neteisingo mąstymo skirsiu jums mažiau balų“, – kalbėjo Stano.

„Viskas buvo teisingai, bet negaliu nesutikti su kolega, nes liko jausmas, kad kažko čia trūko“, – antrino Stano R. Ščiogolevaitė.

Indrės Stonkuvienės ir Donato Čižausko pasirodymą netikėtai papildė Plungės gerbėjų komanda ir Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas

„Aš mačiau tokią tipišką emigrantų porą. Visi šią frazę sako su pažeminimo prieskoniu: gali žmogų iš Plungės „išimti“, bet Plungės iš žmogaus – niekaip. Man jūs patinkat, nes jūs įnešat visai kitokią spalvą čia į „duetus“, – kalbėjo Rūta.

reklama

Liepos Norkevičienės ir Simono Storpirščio pora privertė atsistoti ne tik publiką, bet ir komisijos narius. „To „duetų“ scena tikrai dar nėra mačiusi!“ – apstulbęs kalbėjo Mantas Stonkus.

„Pasijutau kaip šio projekto visų laikų finale. Nu tiesiog bravo“, – nedaugžodžiavo R. Ščiogolevaitė.

Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis

„Tiesą pasakius, sunkiai valdau ašaras. Praktiškai tai yra geriausia, ką esu mačiusi lietuviškoje televizijoje. Ši technika yra įdomiausia ir sudėtingiausia techninėje muzikoje. Tai buvo taip stipru, taip profesionalu, esu absoliučiai apakusi! Man būtų garbė „apšildyti“ jus scenoje“, – komplimentus žėrė ir D. Filmanavičiūtė.

„Kas žiūri šitą laidą? Galbūt žmonės antro kūrinio net nėra girdėję. Gyvenime nebūčiau pagalvojęs, kad galima „sukergti“ šiuos du kūrinius“, – Gabrielę ir Jurijų po jų pasirodymo gyrė Stano.

Gabrielė Martirosianaitė ir Jurijus Veklenko

„Jeigu ką, tobula choreografija. Scenoje vaizdelis buvo vertas grieko. Dainuoti tokias dainas reikia turėti drąsos, tai už tą drąsą ir parašysiu 9“, – kalbėjo D. Filmanavičiūtė.

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas

Paskutinieji scenoje pasirodė Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas. „Tai, ką matau tavo akyse, yra pats tikriausias ir gryniausias išgyvenimas, – jausmingą Martyno atlikimą komentavo Stano. – Prisimenu, kaip Natalija Bunkė dainavo prieš 15 metų ir kaip dainuoja dabar. Tai yra dar viena šviesi šio pasirodymo pusė“, – pridūrė jis.

Kad ir kaip gerai pasirodė kiekvienas projekto dalyvių, su projektu teko atsisveikinti P. Sinkevičiui ir G. Malinauskaitei.

reklama

Štai kaip atrodė šio vakaro rezultatai:

Rezultatai

Rezultatai
„Žvaigždžių duetuose“ paaiškėjo, kam teko atsisveikinti su projektu

Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis
+74