Su Natalija Bunke ant iškritimo ribos balansuojantis Martynas Vaidotas „Žvaigždžių duetuose“ puolė į ašaras

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas
Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas
© TV Play
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2016-12-15 13:22

Jaudulys, nerimas dėl galimo iškritimo, o gal didelis spaudimas – tokie spėjimai sukosi galvose visų, kas stebėjo šio sekmadienio LNK projekto „Žvaigždžių duetai“ filmavimą.

Šiuos klausimus komisijai, laidos vedėjams ir visiems žiūrovams sukėlė ant iškritimo ribos balansuojančių Natalijos Bunkės ir aktoriaus Martyno Vaidoto pasirodymas.

Po praėjusios laidos N. Bunkė bei M. Vaidotas liko priešpaskutinėje vietoje, taigi šį sekmadienį – iškritimo vakarą – jų šansai palikti projektą tikrai dideli.

Pasirodęs paskutinis, duetas atliko legendinę dainą „Nidai“, tačiau pasirodymo metu visi negalėjo atplėšti akių nuo paklaikusio, tarsi isterijos apimto M. Vaidoto veido. Vėliau, klausydamas komisijos vertinimų, jaunasis aktorius atvirai puolė į ašaras.

„Buvo jau gal net per jautru, sakyčiau... Martynai, viskas gerai? Nes atrodė, kad siela paliko kūną“, – duetą po pasirodymo pasitiko laidos vedėja Inga Jankauskaitė.

reklama

„Mes čia visi esame pasimetę“, – komisijos vardu pirmoji prabilo R. Ščiogolevaitė. Visgi į komisijos narių klausimus apie tai, kas jam nutiko, M. Vaidotas konkrečiai atsakyti negalėjo, tiesiog kartojo, kad jam „viskas gerai“.

„Labai sunku komentuoti, nes tau viduje ši daina reiškia kažko tiek daug, ko aš nesuprantu“, – pasimetimo neslėpė ir Stano.

„Aš labai jaudinausi, ir turbūt tai akivaizdu, ar ne?“ – bandė atsakyti M. Vaidotas.

„Muzika visada turi nešti tą išgyvenimą, tiesiog šįkart aš nesuprantu, kodėl jis yra“, – situaciją aiškinosi, o gal ir dvejones dėl tokio netikėto ir atviro jausmų demonstravimo bandė išsklaidyti Stano.

„Buvo labai sunku žiūrėti. Labai jautru, bet labai baisu. Natali, tu šiandien dainavai super. Martynas, nors ir su isterija, bet pabaigoje viskas baigėsi gerai“, – kalbėjo vienai laidai prie komisijos narių prisijungęs atlikėjas Kastyti Kerbedis.

„Natalija yra labai gera verslininkė, ir aš nenustosiu to sakiusi, nes ji tobulai atlieka vadybinius ir kitokio pobūdžio reikaliukus muzikos versle“, – pridūrė ir Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, kuri šįkart negailėjo komplimentų N. Bunkės dainavimui.

Kas scenoje iš tikrųjų nutiko M. Vaidotui? Ar netikėtas jausmų proveržis įtikins žiūrovus savo nuoširdumu, o gal pasirodys kaip triukas, kovojant dėl išlikimo projekte?

Nepamirštami pasirodymai ir ryškiausios emocijos – jau šį sekmadienį „Žvaigždžių duetų“ išlikimo vakarą, 19:30, tik per LNK!


Su Natalija Bunke ant iškritimo ribos balansuojantis Martynas Vaidotas „Žvaigždžių duetuose“ puolė į ašaras

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas
+6