Labdaringa kalėdinė fotosesija: renkamos lėšos vėžiu sergančiai mergaitei

Labdaringa kalėdinė fotosesija: renkamos lėšos vėžiu sergančiai mergaitei
Labdaringa kalėdinė fotosesija: renkamos lėšos vėžiu sergančiai mergaitei
  © Organizatoriai
BNS
2016-12-15 11:14

„Gerą darbą darome ŠIANDIEN, o mūsų gerumu džiaugsis jau RYTOJ!“

Tokiu šūkiu pasitinka jau trečius metus iš eilės rengiama gerumo fotosesija „Šiandien ir rytoj“ Klaipėdoje. Sekmadienį, gruodžio 18 dieną, nuo 11 iki 17 val. neabejingi klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami atvykti įsiamžinti senamiestyje įkurtoje bei magiškai papuoštoje kalėdinėje fotostudijoje ir kartu paaukoti „Mamų unijos“ globojamai penkiametei Milenai.

Gerumo fotosesijos idėja gimė 2014 metais „Kemel Photography“ įkūrėjų, Kęstučio Meliausko ir Agnės Pivoriūnaitės, dėka. Pirmaisiais metais buvo išpildyta „Carito“ Klaipėdos regiono senelių globos namų svajonė turėti fotoaparatą. Praėjusiais metais lėšos rinktos Maltos ordino organizuojamai neįgaliųjų kelionei į Lurdą. „Pasaulyje reikia skleisti gerumą ir meilę aplinkiniams. Mes pradedame nuo mažų žingsnelių, nuo savo miesto, nuo to, ką mokame geriausiai. Ir tada gimsta stebuklai. Tuomet atsiranda bendraminčių, o idėja tampa augančia tradicija“, – teigė „Kemel“ fotografai.

Kiekvienas, apsilankęs gerumo fotosesijoje, už auką dovanų gauna profesionalią skaitmeninę nuotrauką. Aukos dydis nėra nustatytas ir kiekvienas atvykęs aukoja jam priimtiną sumą. Šiais metais lėšos renkamos Milenai. Mergaitė kovoja su atsinaujinusia onkologine liga neuroblastoma ir yra gydoma Santariškių klinikose. Jai skirta chemoterapija. Po procedūrų susiduriama su nukritusiais kraujo rodikliais, dažnu pykinimu bei nuotaikų kaita. Tėtis vienintelis išlaiko šeimą, todėl surinktos lėšos jai bus vertinga parama sunkiu gyvenimo periodu.

„Kalėdos – gerumo metas, todėl su didžiausiu malonumu prisidedame prie šio kilnaus projekto, kuris kiekvienais metais sukviečia vis daugiau gerų ir dosnių žmonių. Tai galimybė ne tik būti socialiai atsakingiems, bet ir turiningai praleisti laiką, pabūti drauge su pačiais artimiausiais ir užfiksuoti tai nuotraukose“, – pasakojo „Meilės Legendos“ įkūrėja Monika Kulpytė, kurios komanda pasirūpins, kad fotostudija virstų jaukia kalėdine erdve.

Laukiantys eilėje galės mėgautis kava ir akustine muzika, o kūrybinį procesą, ore tvyrančią atmosferą bei dalyvių nuotaikas įamžins „Ade.Productions“ videografai.

Renginys vyks šį sekmadienį, gruodžio 18 dieną, nuo 11 iki 17 val. Klaipėdos senamiestyje „Kemel“ fotostudijoje, Tiltų g. 12 (II aukštas).

Papildomą informaciją teikia:

„Kemel Photography“ | Tel. +370 66215505

„Meilės Legendos“ | Tel. +370 64041648

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Labdaringa kalėdinė fotosesija: renkamos lėšos vėžiu sergančiai mergaitei

Labdaringa kalėdinė fotosesija: renkamos lėšos vėžiu sergančiai mergaitei
+2