Patarimai 12 Zodiako ženklų: kaip išvengti prieššventinio streso?

Perdegimas
Perdegimas
© Pixabay.com
Astromanija.lt
2016-12-20 07:00

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Paprastai didžiosios šventės atneša ne tik didelį džiaugsmą, bet ir milžinišką stresą.

Prieš laisvas dienas reikia spėti nuveikti darbus, baigti pirkti dovanas, sudaryti maisto pirkinių sąrašus šventiniam stalui ir atrasti laiko apsipirkti, kad netektų valandos prakiurksoti automobilių „kamštyje“ ar grūstis pirkėjų minioje...

Užduotys ne iš lengvųjų. Nors Kūčios ir šv. Kalėdos šiemet bus gana palankiu metu, kai žvaigždės bus išsidėsčiusios mums draugiškai, vis dėlto yra viena išimtis. Jupiteris ir Uranas atsidurs vienas priešais kitą ir būtent ši planetų padėtis nebus itin gera.

Astrologai tiesiog pataria per šventes vengti ar nekviesti į svečius žmonių, kurie mėgsta kitiems gadinti nuotaiką, netgi kursto nesantaiką. Kartais to neįmanoma padaryti, nes tokie asmenys priklauso pačių artimiausiųjų ratui...

reklama

Astrologai pataria kiekvienam iš dvylikos ženklų, kaip sumaištyje atrasti ramybę.

AVINAS

Per šventines dienas pajausite Jupiterio ir Urano priešpriešą. Nesistebėkite, jeigu jūsų nuotaika staiga suprastės.

Kita vertus, šios planetos lems energijos pakilimą. Jos perteklių geriau išbarstykite sporto salėje ar išeikite į ilgą pasivaikščiojimą, neišsiliekite ant aplinkinių žmonių.

Jums labai svarbu atrasti sveikų būdų nusiraminti. Reguliariai pasitraukite nuo aplinkinių kelioms minutėms ir vienumoje, užmerkę akis, pakvėpuokite, giliai įkvėpkite ir iškvėpkite. Pamatysite, koks šis paprastas būdas stebuklingas – ne tik nurimsite, bet ir nuotaika pagerės.

TAURAS

Jums kils didelis noras išrėkti visą per pastarąsias dienas, savaites ir mėnesius susikaupusį pyktį, nuoskaudas, įtampą. Verčiau to nedarykite – nei jūs tai pamiršite, nei aplinkiniai, šventės bus sugadintos.

Pasistenkite kasdienėse situacijose būti lankstesni, pamėginkite laisviau ir labiau atsipalaidavę reaguoti į netikėtumus, pokyčius.

Kai kils pagunda išsilieti, užmerkite akis, įsivaizduokite save prie ežero ar jūros, prisiminkite jums labiausiai įstrigusį atostogų ar poilsio vaizdą ir atkurkite mintyse pojūčius. Tarsi įkvėpkite pajūrio oro, pajauskite vėją, glostantį veidą ir kedenantį plaukus.

DVYNIAI

reklama

Atrodys, prieššventinė skuba ir chaosas jūsų visiškai neliečia. Pavojingiausias momentas gali būti prieš pat Kūčias ir Kalėdas, kai staiga užgrius visos neigiamos nuotaikos, pasijausite lyg įsiurbti į didelį juodą debesį.

Kaip galite nuo to apsisaugoti? Kai pajausite, kad artinasi įtampos ar juodos nuotaikos banga, užsimerkite ir dėmesį sutelkite į krūtinės vidurį, pamėginkite įsivaizduoti iš šio taško sklindantį švytėjimą, tarsi iš spindinčio siūlų kamuolio sklindančią ramybę.

Nuraminkite save, kartodami, kad jūsų namai yra visada su jumis, jūsų širdyje. Namai yra jūsų tvirtovė ir saugumo uostas.

VĖŽYS

Kažkurią akimirką jums visko gali pasirodyti per daug, tada ir pratrūksite – imsite ginčytis, rėkauti, atsisakysite su kitais tartis ir bendradarbiauti. Žinoma, dėl to patys labiausiai nusiminsite.

Kaip galėtumėte sau padėti? Kai jausite, kad tuoj tuoj nebekontroliuosite situacijos, tuoj vanduo pakils virš galvos ir jus paskandins, mintyse įsivaizduokite švytintį ratą.

Tarsi stovėtumėte saulės apšviestame kambaryje, saugiame, jaukiame, gerai pažįstamame. Čia nieko blogo jums negali nutikti. Taip nuo neigiamų įtakų pasislėpsite po apsauginiu savo minčių gaubtu.

LIŪTAS

Šventinę savaitę jausitės tarsi užlieti šviesos ir laimės. Vis dėlto ten, kur yra šviesa, yra ir šešėlių. Būkite pasirengę juos pamatyti ir priimti.

Net jeigu bus daug darbų, neatidėliotinų reikalų ir neišspręstų užduočių, iki didžiųjų metų švenčių atraskite laiko kasdien trumpam sustoti.

reklama

Kad ir ramiai vienumoje išgerti arbatos puodelį ir surikiuoti mintis bei jausmus. Žinokite, visais žmonėmis nepasirūpinsite, pirmiausia turite padėti sau.

MERGELĖ

Gali būti, kad prieš šventes jus užvaldys ne džiaugsmo, šviesos ir lengvumo nuotaikos, o kaip tik apims baimė ir nerimas dėl ateities. Didžiosios metų šventės būna žiemą, tamsiausiu metų laiku, kai dienos tokios trumpos, dėl to matysite dar daugiau tamsos.

Nesvarbu, ar mokate medituoti, ar baiminatės vien šio žodžio, pamėginkite kasdien iki Kūčių ir šv. Kalėdų atrasti kelias minutes ir pabūti vienumoje, ramioje aplinkoje.

Atsisėskite, jeigu galite, sukryžiuokite kojas, jei ne, tiesiog įsitaisykite patogiai. Ištieskite nugarą. Ant krūtinės uždėkite kairiąją plaštaką ir kelias minutes giliai pakvėpuokite (nekreipkite dėmesio į mintis, te jos lekia pro šalį tarsi pakelės medžiai, kai važiuojate automobiliu).

Šis veiksmas sustiprins dešinįjį smegenų pusrutulį ir susilpnins kairiojo poveikį, padės nuraminti įsisiautėjusias mintis.

SVARSTYKLĖS

Jupiteris dabar lankosi jūsų ženkle, o jam priešais įsitaisys Uranas. Tai ne pats tinkamiausias fonas jūsų šventėms.

Svarstyklėms įtampa skaudžiausiai „kerta“ per inkstus. Tai žinodami, stenkitės dar prieššventiniu laikotarpiu labiau jas pasaugoti. Paprasčiausias būdas – atsisakyti alkoholio, apskritai vakare gerti kuo mažiau skysčių.

Galime patarti nesinervinti, nereaguoti į neigiamus aplinkos stimulus, bet kas paklausys? Yra paprastas apsaugos ritualas: šiltoje patalpoje, kur nėra skersvėjų, patogiai atsigulkite ant nugaros (ant kietesnės sofos ar grindų kilimo).

reklama

Rankas patempkite į viršų, kojas – atgal, tarsi mėgintumėte trumpam pailginti savo kūną. Tada delnus pakiškite po nugara, maždaug toje vietoje, kur yra inkstai, ir taip, tarsi juos apglėbę, giliai kvėpuodami kelias minutes pagulėkite.

SKORPIONAS

Skorpionai turi gana stiprų gynybos mechanizmą, jie geba neigti, nepriimti, į save neįsileisti. Taip elgdamiesi, jie „apsigina“ ne tik nuo blogų įtakų, nuotaikų, bet ir nuo gerų.

Prieš šventes jums tiktų kasdien atlikti paprastą pratimą. Atsigulkite patogiai ant grindų ar kietesnės lovos, sofos. Atsipalaiduokite, užsimerkite.

Giliai įkvėpdami, įsivaizduokite, kad jūsų energija kaip šviesos dalelės susiburia į spiečių ties kojomis, o iškvepiant garsiai pro pravertą burną kyla į viršų link galvos.

ŠAULYS

Jus mažiausiai palies Jupiterio ir Urano priešprieša. Jų skleidžiamos neigiamos bangos Šaulio ženkle netgi transformuosis į teigiamą energiją, gerus pokyčius.

Greičiausiai jūs būsite tie šviesuliai, savoje aplinkoje išsklaidantys įtampos debesis. Svarbu, kad pernelyg nepasinertumėte į nereikalingą skubėjimą, nesileistumėte įtraukiami į verkšlenimų sesijas. Išlaikykite optimizmą, gerą nusiteikimą, ir artėjantis švenčių laikotarpis jums bus puikus.

OŽIARAGIS

Ožiaragiams svarbu save apsupti apsaugos žiedu. Jį sukursite mintimis arba su savimi prieššventiniu laikotarpiu nuolatos nešiodamiesi talismaną arba mėgstamą papuošalą su akmeniu, kuris, manote, jus gerai veikia.

reklama

Prieš šventes jums praverstų kasdien atlikti trumpą pratimą. Atsistokite tiesiai, tada pradėkite purtyti rankas, kojas, kratyti visą kūną, šokčiokite taip, lyg jus būtų ištikęs kratymosi priepuolis.

Tai darydami atpalaiduokite veido raumenis, paprunkščiokite lūpomis, lengvai, be prievartos purtykite galvą. Kelios minutės, atrodytų, labai juokingos veiklos, o rezultatas bus rimtas. Pasijausite atsipalaidavę ir nuotaika pagerės, tarsi būtumėte nusipurtę visą įtampą ir blogas mintis.

VANDENIS

Artėjant didžiosioms metų šventėms, jūsų nuotaikos tarsi supsis ant milžiniškų sūpynių. Tai ūpas pakils iki aukštumų, tai garmės į gelmes.

Neleiskite Uranui taip stipriai griauti jūsų kasdienio nusiteikimo. Pamėginkite save pačiupti pusiaukelėje: pastebėję, kad jau čiuožiate jausmų čiuožykle žemyn ar kylate aukštyn, susilaikykite, neleiskite sau pasinerti į gilią liūdesio ar isterišką džiugesio būseną.

Atraskite laiko kasdien kelioms minutėms atsisėsti ramiai ir ant krūtinės vidurio sudėti vieną plaštą ant kitos. Daug kartų giliai įkvėpkite ir iškvėpkite, įsivaizduokite, tarsi po savo delnais kaupiate energiją, jėgas ir geras mintis. Darykite tai netgi kelis kartus per dieną, jei jaučiate poreikį.

ŽUVYS

Esate atviri aplinkai, aplinkiniams ir jų nuotaikoms. Paprastai jas į save sugeriate, o tada patys nesuprantate, ko pavargote, nuliūdote, kieno skausmas ir iš kur grasina jus paskandinti.

Kaip galėtumėte apsisaugoti? Apsivilkite berankovius marškinėlius. Atsistokite tvirtai abiem kojomis ant grindų. Ištieskite į viršų rankas, stenkitės pirštų galiukais siekti vis aukščiau, pėdų nuo grindų neatplėškite.

Pirštų galais vis braukite per rankas nuo pečių ir aukštyn. Tai vieną ranką, tai kitą. Taip save nuraminsite ir tarsi savo pirštais patys susikursite apsauginį tinklą, kuris saugos jus nuo pikto.

Astromanija.lt