Skvernelis apie Vyriausybės kanclerę Dargužaitę: pakankamai neutrali, neturinti sąsajų

Milda Dargužaitė
Milda Dargužaitė
  © Asmeninis albumas
ELTA
2016-12-13 14:01

Paskirtasis Premjeras Saulius Skvernelis mano, kad Vyriausybės kanclere paskirta buvusi agentūros „Investuok Lietuvoje“ vadovė Milda Dargužaitė padės įgyvendinti būtinus pokyčius.

„Jeigu mes norime turėti, o aš tikrai noriu, kad Vyriausybės kanceliarija būtų efektyvi, mobili, versli ir proaktyvi, tai pokyčiai turės būti padaryti. Manau, mes juos įgyvendinsime“, – antradienį po Vyriausybės programos patvirtinimo Seime žurnalistams sakė S. Skvernelis.

Jis pagyrė M. Dargužaitės kompetenciją, darbinę praktiką, išsilavinimą.

„Manau, kad tas žmogus, kuris turi galbūt mažas sąsajas su mūsų valstybės tarnyba, viešuoju sektoriumi, padės įgyvendinti jos tikslus, bus pakankamai neutralus, neturintis sąsajų įvairiausių. Ir darbinė praktika <...>, manau, leidžia tikėtis, kad Vyriausybės kanceliarija, kol ji tokia yra, o ateityje, matyt, ir pavadinimas keisis, galės būti proaktyvia tiek Vyriausybės, tiek ministerijų pagalbininkė, reformų generatorė, idėjų skleidėja“, – sakė S. Skvernelis.

Nuo trečiadienio Sauliaus Skvernelio vadovaujamos Vyriausybės kanclere skiriama buvusi užsienio investicijų skatinimo agentūros „Investuok Lietuvoje“ vadovė Milda Dargužaitė.