Meilės horoskopas savaitei (12 19–25 d.)

Meilė
Meilė
© Pixabay.com
Astromanija.lt
2016-12-19 07:00

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Seksualinis pajėgumas ir apetitas šią savaitę gali kristi, užtat meilės ir harmonijos santykiuose bus su kaupu. Romantiniai jausmai nebūtinai visada matuotini fizinių kontaktų kiekiu.

Šią savaitę ypač branginsite draugystę, jus siejančią su mylimu žmogumi, taip pat vertinsite dvasinį ryšį ir abiem svarbias vertybes. Net jei šiomis dienomis miegamajame nebus daug veiksmo, vis tiek būsite įsitikinę – esate palaiminti.

TAURAS

reklama

Pirmadienį bendravimą su mylimu žmogumi sunkins atgal pradėjusi judėti komunikacijos planeta Merkurijus. Retrogradiniu būdu jis judės iki sausio 8 dienos.

Šiuo laikotarpiu gali apimti jausmas, kad su partneriu turite skirtingus idealus. Jeigu pamėginsite apie tai pasikalbėti, aiškiau netaps, tik dar labiau susipainiosite.

Verčiau susitelkite į teigiamus santykių aspektus, kas jus jungia, o ne skiria. Gerbkite vienas kito skirtybes ir galimybę turėti kitokį požiūrį ar nuostatas.

DVYNIAI

Tiems Dvyniams, kuriems su partneriu teks savaitės pradžioje tartis ir derėtis dėl bendrų finansinių veiksmų, lengva tikrai nebus.

Jeigu tik įmanoma, svarbų sprendimą reikėtų atidėti iki sausio 8 dienos. Šį laiko tarpą išnaudokite, rinkdami informaciją ir ieškodami su būsimu sprendimu susijusių galimų kliūčių ar grėsmių.

Sekmadienis bus auksinė diena meilei, todėl ją verta praleisti su jums brangiu asmeniu.

VĖŽYS

Jūsų ženklą taip pat palies atgal judantis Merkurijus, jis sujauks arba apsunkins bendravimą su mylimu asmeniu iki pat kitų metų sausio 8-osios.

Žinodami, kad šiuo metu tiek jums, tiek partneriui sunkiau seksis reikšti mintis, idėjas, paaiškinti savo sumanymus, būkite sau ir vienas kitam atlaidesni, kantresni.

reklama

Gera žinia ta, kad dabar galėsite išspręsti santykių problemą ar situaciją, kuri buvo pakibusi, kurią atidėliojote pabaigti ar išsiaiškinti. Dabar turėsite noro ir jėgų to imtis.

LIŪTAS

Kur tik pasisuksite, visur matysite ir jausite – meilė yra. Venera Liūtams padės megzti puikius naujus santykius ar puoselėti esamus ryšius.

Jeigu šiuo metu atostogaujate su mylimu žmogumi, tai bus nuostabus laikas, pripildytas meilės ir džiaugsmo. Vienas kitą stebinsite prasmingomis dovanomis ir linkėjimais.

Kai kurie Liūtai artimiesiems per šventes gali pranešti svarbią džiugią žinią, susijusią su meile, santykiais, šeimos reikalais.

MERGELĖ

Kai kurias Mergeles gali sutrikdyti žinia iš buvusio mylimojo ar partnerio, gal jis ar ji pasirodys ir pats, netgi pasiūlys pamėginti kurti santykius iš naujo.

Labai aiškiai parodykite savo poziciją, kad būtų mažiau nesusipratimų ar nusivylimų. Jeigu nenorite su juo ar ja turėti nieko bendro, taip ir pasakykite, kitaip jie nenustos jūsų atakuoti iki pat kitų metų sausio pirmų dienų.

Kai kurioms Mergelėms nuo šios savaitės iki kitų metų pradžios gali tekti su partneriu spręsti tarpusavio bendravimo klausimus, ypač jei šie kėlė nusivylimą ar įskeldavo pykčių praeityje.

SVARSTYKLĖS

reklama

Meilė – nuostabus dalykas. Jei esate ja apsupti metinių švenčių laikotarpiu, argi tai nėra pati didžiausia dovana?

Turintiems porą, taip pat neseniai pradėjusiems draugauti ši savaitė bus ypač stebuklinga. Meilės planeta Venera pasirūpins, kad darna, supratimas, harmonija nušviestų jūsų šventinį metą.

Sekmadienis, pirmoji Kalėdų diena, bus ypač stebuklingas. Mylėsite, būsite mylimi ir apsupti dėmesio bei rūpesčio.

SKORPIONAS

Bendravimas šią savaitę ir iki pat Naujųjų pradžios taps sudėtingesnis, bet jums taip tik įdomiau, ar ne?

Dabar svarbu būti atidiems kalbant ir klausantis, sąmoningiau bendrauti, tada bus mažiau sumaišties ir nesusipratimų santykiuose.

Jei kils ginčas, verčiau nutylėti, neišpilti piktų žodžių. Ir jums, ir santykiams nuo to bus tik geriau. Branginkite, ką turite, džiaukitės šventėmis su jums brangiais žmonėmis.

ŠAULYS

Nors daug kam koją kaišios atgal šią savaitę pradėjęs judėti Merkurijus, jūsų santykiuose dėl to neturėtų kilti sumaišties.

Vienintelė jautri sritis, kur gali įsižiebti nesantaikos ugnys, bus finansai. Daug kam ši tema jautri prieš šventes ir per jas. Pasistenkite piniginius reikalus spręsti taikiai, nedramatizuoti situacijos. Verčiau susitelkite į gerus santykių aspektus, kurie jums abiem teikia džiaugsmo. Juk galų gale tai šventinis metas!

reklama

OŽIARAGIS

Jau šios savaitės pradžioje galite pastebėti, kad sunkiau sekasi susikalbėti su partneriu. Pagalius į santykių ratus kaišios atgal pradėjęs judėti už bendravimą atsakingas Merkurijus. Taip jis kursą išlaikys iki sausio 8 dienos.

Vis dėlto nereikia nusiteikti neigiamai. Išnaudokite šį laiką, „treniruodami“ kantrybę ir atidžiai klausydamiesi, stebėdami savo savaimines reakcijas ir elgsenos modelius.

Gal tada taps aišku, kodėl naudinga jas keisti, nes nuo to ir jums, ir jūsų santykiams bus geriau? Kai kurie Ožiaragiai šiuo laikotarpiu gali rimtai persijoti savo jausmus ir esamą ryšį.

VANDENIS

Meilės planeta Venera vis dar yra jūsų ženkle, todėl suklysti beveik neįmanoma. Šitą savaitę dar vis esate kosminės meilės loterijos laimėtojai, nes Venera susijungs ir su laimės bei gerovės planeta Merkurijumi. Prie judviejų prisijungs ir gera linkintys Uranas su Saturnu. Savaitgalį labai aiškiai suvoksite, kokį džiaugsmą teikia meilės santykiai ir mylimas žmogus.

ŽUVYS

Šią savaitę turintieji porą Žuvų ženklo atstovai gana stipriai pajaus su mylimu žmogumi juos siejantį stiprų dvasinį ryšį.

Jeigu šiuo metu dėl ko nors santykiuose deratės, mėginate atrasti bendrą sprendimą, šiomis dienomis gali įvykti proveržis. Pasikeitimas gali būti nematomas, bet jaučiamas, pasijausite artimesni nei anksčiau.

Gerai sutariančioms poroms šis šventinis laikas bus ypač geras, šviesus, pripildytas malonių patyrimų.

reklama

Astromanija.lt