Palmiros horoskopas savaitei (gruodžio 12–18 d.)

Palmira Kelertienė
Palmira Kelertienė
© Dmitrijus Radlinskas
LNKgo.lt
2016-12-12 16:25

AVINAS

Išskirtinė savaitė. Tai yra pati naudingiausia ir sėkmingiausia gruodžio mėnesio savaitė. Šiomis dienomis svarbu imtis naujų darbų ir siekti visų užsibrėžtų tikslų. Naujų ir ilgalaikių projektų pradžiai sėkmingiausia diena – pirmadienis.

JAUTIS

Šią savaitę galite rizikuoti, nes tikrai pavyks. Antradienis – palankus finansinėms operacijoms atlikti. Antroje savaitės pusėje likite taikūs, atlaidūs. Nesivelkite į jokius konfliktus, ginčus.

DVYNIAI

reklama

Šią savaitę reikėtų džiaugtis ramybe ir pamąstyti, ką dar galite atlikti su kitų pagalba. Naudokitės sąjungos teikiamais privalumais. Pirmomis savaitės dienomis pajausite, ką reiškia draugystės jėga.

VĖŽYS

Šią savaitę imkitės svarbių sumanymų, pradėkite naujus darbus. Pirmadienis palankus ilgalaikiams susitarimams, svarbiems darbams. Vakarais nepamirškite išgerti arbatos, pagulėti vonioje, atsipalaiduoti.

LIŪTAS

Ypatingas laikas. Didelė sėkmė laukia savaitės pradžioje. Aplinkiniai supras, kad jūsų charizma neprilygsta niekam. Šiomis dienomis įvykę netikėtumai nulems jūsų ateitį. Galite planuoti naujų darbo sutarčių pasirašymą. Šią savaitę būtinai aplankykite draugus.

MERGELĖ

Šią savaitę puikus metas imtis kažko naujo ir svarbaus. Antroje pirmadienio pusėje imkitės naujų darbų, pasirašykite ilgalaikį susitarimą. Imtis naujų darbų palanku ir antradienį. Savaitgalį vertėtų pailsėti.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę mąstykite apie veiklos plėtrą, tikėkite savo ateitimi. Taip pat šią savaitę reikėtų vengti aiškintis santykius, anksčiau keliauti ilsėtis. Savaitės viduryje labiau reikės diplomatijos, pagarbos kitiems.

SKORPIONAS

reklama

Šią savaitę svarbu ir palanku imtis naujų projektų. Turintys problemų turėtų padėti kitiems ir taip padės sau išspręsti visas užsisenėjusias problemas. Šiomis dienomis gali daug kas erzinti, tačiau jūsų pastangos jums pagelbės.

ŠAULYS

Savaitės pradžia itin tinkama susitikimams, ilgalaikei partnerystei. Pirmadienį ir antradienį palanku pasirašyti naują darbo sutartį. Palankus metas susitikti su bendraminčiais ir kurti bendrus pelningus projektus. Tai – jūsų išskirtinumo laikas.

OŽIARAGIS

Šiomis dienomis nesiimkite jokių radikalių permainų. Darykite tai, ką jau esate pradėję, bet neužbaigę. Stabilios pajamos bus iš tų darbų, kuriuos užbaigsite šią savaitę. Savaitės viduryje pasaugokite savo sveikatą, pailsėkite, nes šiomis dienomis itin didelė tikimybė susirgti.

VANDENIS

Šiomis dienomis specialiųjų efektų nestigs. Jumis ir jūsų pačiomis keisčiausiomis idėjomis patikės visi. Pasinaudokite proga padaryti įspūdį aplinkiniams ir taip pasiekti užsibrėžtų tikslų. Prasideda beveik metus truksiantis palankus periodas.

ŽUVYS

Šią savaitę gali stigti noro ką nors naudingo daryti. O kilusias mintis greičiausiai perleisite kitiems, nei imsitės realizuoti patys. Šiomis dienomis gali kilti gerų minčių, o jos ateityje tiek jums, tiek jūsų artimiesiems bus naudingos.