Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

Snaigės
Snaigės
© Pixabay.com
Astromanija.lt
2016-12-14 07:00

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Pirmadienį ir antradienį savo entuziazmu sugebėsite užkrėsti visus aplinkui. Trečiadienį taip pat svarbiausia bus jūsų nuotaika, o ne darbų atlikimo greitis.

Antroje savaitės pusėje aplinka jūsų irgi neturėtų nuvilti. Už ištvermę, atkaklumą sulauksite džiuginančio atpildo. Šeštadienis ir sekmadienis, priešingai nei visa lėta savaitė, bus greitas, netgi pašėlęs.

Laiminga savaitės spalva. Nepriklausomai nuo to, ar prieššventinis laikotarpis jums įtemptas, ar pakenčiamas, dabar nuolatos vilkėkite tamsiai mėlynos spalvos drabužius. Jie padės nusiraminti.

reklama

Laimingi savaitės skaičiai: 5, 6, 10, 17, 20, 32 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris tvirtai, nepajudinamai jumis tiki.

TAURAS

Savaitės pradžioje viskuo abejosite, dėl visko dvejosite. Verčiau atsisakykite mokėti už dovaną ar pirkinį, jeigu negalite apsispręsti. Neleiskite aplinkiniams daryti jums spaudimo.

Nuo savaitės vidurio viskas eisis lengviau, paprasčiau. Jums patiks būti apsuptiems žmonių, mėgautis jų draugija.

Ketvirtadienį ir penktadienį labiau nei bet kada būsite laimingi, vertinsite tai, ką turite ir jau pasiekėte. Savaitgalį apims nuotaika leistis apsipirkti ar ieškoti trūkstamų dovanų.

Laiminga savaitės spalva. Rožinė jums padės būti švelnesniems, linksmesniems ir, žinoma, patrauklesniems.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 7, 10, 15, 17, 28 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuriam patinka leisti laiką ramiai ir jaukiai.

DVYNIAI

reklama

Kad ir kaip jausitės pirmadienį, tikrai nebūsite vieniši. Jus supantiems žmonėms galbūt iškils dar sudėtingesnių situacijų ar būsenų nei jums. Nė nepajausite, kaip imsite su jais tuo dalytis. Geras būdas sumažinti įtampą ar problemos dydį.

Nuo savaitės vidurio ir antroje jos pusėje tapsite santūresni, uždaresni, taip mėginsite sukaupti vidinių jėgų. Penktadienį pernelyg nenusiminkite, jei susikibsite su kolega, kaimynu ar artimesniu žmogumi. Nemaloni situacija ilgai nesitęs.

Šeštadienį ir sekmadienį jus užlies gerumo, dosnumo banga, gal net noras su kažkuo dalytis jus apėmusiais romantiškais jausmais.

Laiminga savaitės spalva. Neramiu, įtemptu laikotarpiu palanku rinktis žemės – žalią, rudą, smėlio – spalvas ir atspalvius. Jie ramins ir padės aiškiau matyti bei mąstyti.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 13, 24, 26, 37, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris gimęs po Oro stichijos ženklu (Dvynys, Svarstyklės, Vandenis).

VĖŽYS

Kvapas, spalva, aprangos ar interjero detalė, galbūt vienas žodis pirmomis savaitės dienomis jums sukels tolimus prisiminimus ir su jais susijusius jausmus.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje galite būti pakviesti vakarienės, į vakarėlį ar renginį. Taigi būsite apsupti žavių, šventiškai nusiteikusių žmonių. Neįpareigojančių pokalbių su jais atgarsiai penktadienį pasivys jus sniego gniūžtės efektu, užklups naujų idėjų lavina.

Šeštadienį mėginsite pagyventi be plano, nusiteikti naujai patirčiai ar nuotykiui. Užtat sekmadienį teks sugrįžti prie neužbaigtų darbų ar užduočių.

reklama

Laiminga savaitės spalva. Būtent įtemptu prieššventiniu laikotarpiu jums reikia spalvų. Jos jus ramins, suteiks džiaugsmo. Jeigu visko vienu metu bus per daug, rinkitės tamsiai mėlyną.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 14, 29, 34, 36, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra išmintingas ir patyręs.

LIŪTAS

Draugiškas ir mandagus bendravimas nuspalvins pirmas savaitės dienas. Nusiteikite paspausti daug rankų, su daug kuo susipažinti, apsikeisti nuomone ar pastebėjimais, gal net pakeisti požiūrį į kai kuriuos dalykus.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje nebus kada bendrauti ir pažindintis. Būsite susitelkę į darbus, todėl greičiausiai aplink matysite tik gerai pažįstamus kolegų veidus.

O štai darbo savaitės pabaigoje, penktadienį, gali būti visko su kaupu – netgi įžymybių, valdžios, teisėsaugos atstovų. Kažkokiu būdu ir jūs įsimaišysite į šį būrį. Savaitgalis bus ramus. Jį skirkite svajonėms, viltims ir draugams.

Laiminga savaitės spalva. Raudona ir oranžinė stiprins pasitikėjimą savimi ir kels nuotaiką. Nebūtina rengtis šių spalvų drabužiais nuo galvos iki kojų, užteks detalės.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 14, 23, 27, 31, 33 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Ne tik žmonės suteikia laimės. Šiomis dienomis daug džiaugsmo jums atneš naminiai gyvūnai.

reklama

MERGELĖ

Savaitės pradžioje apėmę pakylėti jausmai labai greitai gali virsti kovingumu, noru varžytis, pasitaškyti emocijomis. Verčiau pirmadienį ir antradienį stenkitės dėmesį nuo esamų įvykių nukreipti į ilgalaikius tikslus, taip tomis dienomis iškilusios problemos sumenks ir neatrodys tokios jau reikšmingos.

Savaitės viduryje nusiteiksite draugiškiau ir norėsite bendradarbiauti su aplinkiniais. Darbo savaitei artėjant į pabaigą, būsite užsiėmę, vis surasite, ką dar ir dar galėtumėte nuveikti... Sustokite, nepersidirbkite taip, kad savaitgalį tik leistumėte lovoje. Tik nuo jūsų priklausys, koks turiningas jis iš tiesų bus.

Laiminga savaitės spalva. Vilkėkite kuo daugiau ir visokių mėlynos atspalvių. Ji pašalins stresą, padės nusiraminti, lengviau kvėpuoti ir geriau jaustis.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 8, 10, 15, 16, 33 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris nėra įžeidus.

SVARSTYKLĖS

Pirmomis dienomis, nors, atrodytų, jas reikėtų skirti darbui, labai tinka kuo daugiau dėmesio nukreipti į mylimą žmogų. Pamąstykite, paplanuokite, ką galėtumėte su juo nuveikti, ką jis ar ji svajoja pamatyti ar padaryti.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje vis dar būsite susitelkę į kitus žmones ir jų poreikius, vyraus santykių, bendravimo ir bendradarbiavimo temos. Penktadienį pasitelkite kūrybingumą ir išradingai savo žmogui parodykite, kaip jį branginate ir vertinate.

Savaitgalį jums seksis lengviau reikšti savo jausmus ir mintis. Jums kils daug įdomių idėjų, būtinai pasidalykite jomis su aplinkiniais, kitaip pamiršite, o būtų labai gaila.

reklama

Laiminga savaitės spalva. Kai aplinka įsisiūbuoja nuo įtampos ir skubos, tai daro poveikį ir jums. Norėdami apsisaugoti, renkitės pilkų, juodų spalvų drabužiais. Taip išsaugosite vidinę ramybę.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 6, 12, 24, 26, 29 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris trykšta gyvenimo džiaugsmu ir sugeba juo užlieti jus.

SKORPIONAS

Pirmadienį ir antradienį vertėtų nepasiduoti impulsyvumui ir nepulti ginčytis, pyktis. Labai greitai situacija gali tapti nevaldoma: kas atrodė tik smulkus nesutarimas, gali virsti dideliu nesantaikos gaisru.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje tinka bendradarbiauti, ieškoti bendrų sprendimų ir kompromisų. Panašu, kad teks kai kur nusileisti, kas, žinoma, jums nepatiks.

Penktadienį galėsite veikti kietai ir įžūliai, bet savaitgalį vėl teks vaikščioti ant pirštų galiukų, kad nepažadintumėte snaudžiančio nesantaikos drakono.

Laiminga savaitės spalva. Žydra, mėlyna nuramins jūsų nervus. Pasirūpinkite, kad šių spalvų netrūktų jūsų aprangoje ar aplinkoje.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 7, 8, 10, 21, 34, 42 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris be jokių išsisukinėjimų jus palaiko ir būna šalia, kai reikia.

ŠAULYS

Šiai savaitei prasidėjus atrodys, kad nutarėte palenktyniauti patys su savimi. Mesite sau iššūkį ir stengsitės kuo daugiau nuveikti, padaryti.

Savaitės viduryje svarbu būti atidiems ir pastebėti detales. Ketvirtadienį ir penktadienį būtų protinga kiek atsitraukti ir į viską pažvelgti iš atstumo.

Šeštadienį ir sekmadienį jūsų aplinkoje greičiausiai bus tiek veiksmo, tiek bendravimo, kad nesugebėsite įsigilinti į visus pokalbius, ieškoti juose gilių paslėptų prasmių.

Laiminga savaitės spalva. Jau ir taip šiuo metu esate pastebimi, todėl nereikėtų perspausti, renkitės pastelinių spalvų drabužiais.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 10, 12, 24, 25, 40 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris prieššventinės beprotybės akivaizdoje lieka ramus ir atsipalaidavęs.

OŽIARAGIS

Pirmomis savaitės dienomis jūsų mintis užvaldys šeimos nariai ir jų reikalai. Gal būsite susirūpinę, norėsite padėti jiems ar nuo kažko apsaugoti? Jei tik įmanoma, geriausias sprendimas būtų susitikti ir pasikalbėti.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje jus visiškai įtrauks darbai, todėl laiko kitiems dalykams liks mažai. Penktadienį tinka išsiruošti į trumpą kelionę. Ši išvyka padėtų atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių.

Savaitgalis jus grąžins į realybę. Būsite apsupti šnekių nepažįstamųjų, bet pusiausvyrą padės išlaikyti ištikimi ir patikimi draugai.

Laiminga savaitės spalva. Violetinė, tamsiai raudona arba vyšninė jus dabar veiks geriausiai. Nebandėte? Pamėginkite.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 10, 12, 28, 33, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra kūrybingas, geba pasakoti mistiškas, užburiančias istorijas.

VANDENIS

Pirmomis savaitės dienomis atrodys, kad jūsų nuotaikos yra gana permainingos, kaip ir oras už lango. Tai būsite nusiteikę svajingai, tai labai racionaliai.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje gausite progą pasikapstyti savyje ir netikėtai atrasti sau kažką naujo. Penktadienį ne tik pasaulis atrodys keistas, ir patys jausitės ne ką mažiau keistesni.

Ši savaitė bus gana įdomi, netgi dramatiška, bet tokia ji bus jūsų širdyje ir galvoje, o štai savaitgalį visa tai gali išsiveržti į išorę. Meilės reikalai gali gerokai supurtyti jūsų pasaulį.

Laiminga savaitės spalva. Mėlyna jus stiprins, vaduos iš baimių, nerimo ar įtampos.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 6, 7, 17, 23, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris visada yra šalia, nors būnate ne pačios geriausios nuotaikos ar būsenos.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje tiek jūsų nuotaika, tiek aplinka bus išskydusi, neaiški. Jums bus sunku suprasti ir save, ir kitus.

Savaitės viduryje greičiausiai surasite būdą, kaip bendrauti ir veikti, kai akis aptraukia rūkas. Geriausiai jį išsklaidysite surengę vakarienę namuose, iš širdies pasikalbėję su jums svarbiu žmogumi.

Jeigu nenorite pasakotis, užsileiskite mėgstamos muzikos ir viską, kas guli ant širdies, surašykite ant balto popieriaus lapo. Galite paskui jį sudeginti, taip būsite tikri, kad niekas neperskaitys. Jums nuo šio išsiliejimo palengvės.

Šeštadienį būsite nusiteikę svajingai, todėl nuveikite kažką kūrybingo ar apsilankykite renginyje, kad pasigrožėtumėte kitų žmonių kūrybingumu. Sekmadienį leiskite ramiai, nepersistenkite, prisigalvodami sau veiklos.

Laiminga savaitės spalva. Balta jus saugos nuo svetimos įtakos, neigiamų emocijų, padės likti ramiems.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 4, 8, 10, 20, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jus išklauso ar padeda, nieko iš jūsų nelaukdamas ir nesitikėdamas.

Astromanija.lt