Įtampa atslūgo: paaiškėjo šeštosios „Žvaigždžių duetų“ laidos lyderiai

"Žvaigždžių duetai" filmavimas
"Žvaigždžių duetai" filmavimas
© Edvard Blaževič
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2016-12-11 19:34

Sekmadienio vakarą LNK žiūrovai išvydo jau šeštąją legendinio projekto „Žvaigždžių duetai“ laidą. Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, paaiškėjo, kad šios laidos lyderiais tapo Irena Starošaitė ir Linas Lapėnas.

Šįkart projekto tema buvo itin seksuali ir įdomi – kūnai. Komisijos nariai – dainininkai Rūta Ščiogolevaitė ir Stanislavas Stavickis-Stano, tenoras Merūnas Vitulskis bei atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė – kaip visuomet buvo itin šmaikštūs ir negailėjo tiek pagyrų, tiek ir kritikos.

Projekte toliau dalyvauja šios poros: Paulius Sinkevičius ir Gabrielė Malinauskaitė, Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas, Liepa Norkevičienė ir Simonas Storpirštis, Irena Starošaitė ir Linas Lapėnas, Gabrielė Martirosianaitė ir Jurijus Veklenko, Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Ištvanas Kvikas.

Dainininkė L. Norkevičienė kartu su partneriu S. Storpirščiu atliko romantišką dainą iš filmo „Titanikas“, tačiau daugumai didžiausią įspūdį paliko fortepijonu skambinęs Deivydas Zvonkus, kuris neseniai tapo tėvu. Nepaisant to, po pasirodymo duetas sulaukė nemažai kritikos.


reklama


„Šiandien aš visiškai jūsų nesupratau, net ir nepatogu į jus žiūrint pasidarė. Atrodė, kad atlikot kitą dainos versiją, vien todėl, kad būtų kita versija. Viena mano mėgstama grupė praktikuoja tokius dalykus, bet jiems pavyksta. Jūsų atveju man taip nepasirodė“, – porą sukritikavo komisijos narė R. Ščiogolevaitė.

„Aš džiaugiuosi, kad jūs suklupote šiame projekte, – dabar turėsite dėl ko keltis. Marijonas Mikutavičius dainuodamas „Tris milijonus“ irgi visaip išsidergia, bet tik todėl, kad jam jau atsibodo ši daina. Dėl ko jūs taip padarėte, aš nežinau“, – kritikos negailėjo ir S. Stavickis-Stano.

Vis dėlto jis nesusikoncentravo vien į poros pasirodymą ir didžiausius sveikinimus siuntė D. Zvonkui. Stano jį pasveikino pagaliau tapus tėvu – jo žmona, Katažina Zvonkuvienė, ketvirtadienio rytą pagimdė dvynukus – Korneliją ir Donatą.


G. Martirosianaitė ir J. Veklenko pristatė „Naktinių personų“ kūrinį, buvo pasipuošę paties dizainerio Juozo Statkevičiaus kurtais drabužiais. Kartu su duetu pasirodė ir folkloro dainininkė Veronika Povilionienė.

„Žiūrėti buvo faina ir klumpės nerealios. Modernu, novatoriška ir stilinga“, – gyrė porą M. Vitulskis. „Žinau, kad galite sudainuoti geriau. Tai nebuvo tik detalė, tačiau šiandien jums nepavyko“, – sakė R. Ščiogolevaitė.

„Šįvakar man plyšo širdis žiūrint į jus. Nesu Marija Kalas ir mėgstu Juozą Statkevičių, o jūs ir patys neieškote lengvų kelių. Kūno nebus be kraujo. Man pasirodymas patiko, jūs į vieną sceną surinkot viską, kas geriausia“, – sakė D. Filmanavičiūtė.

S. Stavickis-Stano pritarė, kad scenoje buvo viskas, kas geriausia, tačiau muzikaliai kūrinys, jo manymu, nesuskambėjo.


reklama

Visuomet nustebinantis ir šokiruojantis duetas – N. Bunkė ir M. Vaidotas – pasirinko Tomo Augulio dainą „Sąnariai“. Laidos vedėja Inga Jankauskaitė juokavo, kad jei būtų nežinojusi, tikrai būtų atspėjusi, jog ši pora pasirinks būtent šią dainą. Pasirodymo metu aktorius M. Vaidotas nustebino publiką padarydamas kelis atsispaudimus, kurie vėliau sulaukė daug komisijos dėmesio.


„Jūs pirmieji šįvakar atlikote pasirodymą, kuris iš tiesų buvo „į temą”. O šiaip, Martynai, labai gerai darei atsispaudimus“, – pagyrų negailėjo Stano.

Su tuo nesutiko R. Ščiogolevaitė, kuri liepė N. Bunkei daryti teisingus moteriškus atsispaudimus.

„Natalija, niekas šitaip atsispaudimų nedaro, rankos turi būti po krūtine“, – mokė R. Ščiogolevaitė ir atsispaudimus scenoje ėmė daryti pati.


„Sveikintina, kad tas kūrinys yra sukurtas, o dar labiau sveikinu tuos, kas tą kūrinį perdainavo. Buvo faina, buvo žavu, meniška ir charizmatiška“, – po žymių moterų atsispaudimų dueto pagirti nepamiršo ir Merūnas.

G. Malinauskaitė ir P. Sinkevičius atliko garsią dainą „I can’t take my eyes of you“.


„Jūs kratėtės kaip prieš mirtį. Tai pateisino jūsų netradicinius sprendimus šioje laidoje. Pasirodymas išskirtinis, tačiau su dainavimu jums sekėsi sudėtingiau. Aišku, už jūsų stovėjo chebra, kuri labai gerai grojo, tai jie gal ir kompensavo viską“, – sakė Stano.

reklama

„Aš būsiu šiandien jums negailestinga. Neįsižeiskit ir priimkite pastabas atvira širdimi. Liaudis mėgsta posakį, kad besilaikant rašto, lengvai galima išeiti iš krašto. Jūs norėjote parodyti labai daug, net per daug. Nejaukiai jaučiausi“, – sakė D. Filmanavičiūtė.

Publika jos vertinimą pasitiko ne itin palankiai. „Aš noriu padėkoti jums už tai, kad padarėte puikią reklamą. Šitaip turi atrodyti seni žmonės, kurie nesitiki iš „Sodros“ pensijos“, – kaip visada taikliai pastebėjo R. Ščiogolevaitė.

Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas atliko itin lyrišką dainą.

„Jus išgirdus man norisi pasakyti, kad pataikėte tiesiai į dešimtuką. Esate savo rolėje“, – džiaugėsi D. Filmanavičiūtė.

„Kaip aš norėčiau, kad Indrė geriau dainuotų. Man labai patinka, ką ji daro, ji aktorė iš prigimties geriausia to žodžio prasme, aš ja visada labai tikiu. Vienintelis dalykas, ko trūko iki tobulumo, tai to, kad dainuotum geriau”, – komentavo R. Ščiogolevaitė.

„Jei čia stovėtų Žilvinas Grigaitis ir dainuotų, kad pavydi sau, tai atrodytų visai kitaip. Bet jums tiko”, – gyrė porą ir Stano.L. Lapėnas ir I. Starošaitė šįkart taip pat pasirinko dainą, kuriai pritarė šokio žingsneliu.


reklama

„Visi vertėsi per galvą, o jūs švariai, gražiai ir subtiliai viską atlikote. Truputį pasigedau kulminacijos, nes pajutau, kad mes, komisijos nariai, net užsišnekėjome…“ – neslėpė R. Ščiogolevaitė.

„Buvo nerealiai gražu. Kada, Irena, pradėsi dainuot? Visas dainas tik šoki“, – pastebėjo M. Vitulskis.

„Jūsų daina buvo nuostabi. Labai švariai skambėjo, viskas buvo gražu. Man ne prie širdies tango ir tokia muzika, tačiau čia mano skonis toks“, – komentavo S. Stavickis-Stano.

R. E. Mazurevičiūtė ir I. Kvikas buvo ištikimi lyrikai. Nors mergina šiuo metu yra peršalusi, vis tiek ryžosi dainuoti ir pasirodyti scenoje.


„Rūtos labai gražus tembras. Atrodo, kad labai save riboji. Bet tu šaunuolė, kad šiandien atsilaikei pati prieš save, nebūčiau pasakęs, kad sergi“, – sakė M. Vitulskis.

Nu nepatiko man šiandien jūsų pasirodymas. Gaila labai Rūtos, bet ligos – toks dalykas. Man nepatiko jūsų kūrinio pasirinkimas ir kaip jūs jį „sukarpėte“, – kritikos negailėjo R. Ščiogolevaitė.

„Girdėjau viską kitaip nei kiti komisijos nariai. Ištvanas man patiko ne tiek, bet su Rūtos balsu tikrai viskas gerai. Jūs padarėte tai, ką darė tūkstančiai prieš jus, bet padarėte tai gerai“, – pasirodymu liko patenkintas Stano.

Galutinės rezultatų lentelės atrodė taip:

reklama

Šeštosios „Žvaigždžių duetų“ laidos rezultatai

Šeštosios „Žvaigždžių duetų“ laidos rezultatai

Laidos akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Įtampa atslūgo: paaiškėjo šeštosios „Žvaigždžių duetų“ laidos lyderiai

"Žvaigždžių duetai" filmavimas
+67