Mėnulio pamokos: didžioji meilės paslaptis

Supermėnulis
Supermėnulis
© SCANPIX
Astromanija.lt
2016-12-11 07:00

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Mėnulio pilnatis prasidės gruodžio 13 dieną, per Šv. Liucijos arba šviesos šventę. Tai dar vienas štrichas, šią pilnatį paversiantis ypatinga, pirmiausia, meilei.

Draugiškame Dvynių ženkle stojusi pilnatis sukurs palankią erdvę bendrauti, susipažinti, žaismingai kalbėtis, įsimylėti ir skleisti meilę.

Daugelį mūsų šiomis dienomis apims meilės bei švelnumo ilgesys. Tokiu metu kaip šis, sako astrologai, dangus mums atveria paslaptis. Šįkart viena jų bus susijusi su ypatingu jausmu.

Kai kurie Zodiakai per šią pilnatį galbūt atras savo gyvenimo meilę. Klaidinga manyti, kad tai reiškia nesibaigiančią laimę ir džiaugsmą. Dideli dalykai visada įpareigoja, jie eina koja kojon su didele atsakomybe už save, savo jausmus ir už kitą, kurį įsileidžiame į savo širdį ir gyvenimą.

reklama

Per gruodžio 13-osios pilnatį ne tik galime sutikti meilės partnerį, bet ir turime galimybę susipažinti su sielos draugu. Su juo ar ja iškart pasijausime artimi tarsi seni pažįstami.

Šie susitikimai, pažintys ir nauji atradimai į esamus arba naujus santykius įlies gyvenimo džiaugsmo, ramybės, gerų jausmų, kurie kaip balzamas gydys mūsų praeities žaizdas.

AVINAS

Didžioji meilės paslaptis Avino ženklo atstovams. Šiuo metu aiškiai pajausite, ko norite ir ko jums reikia, kad būtumėte laimingi.

Stebuklinga mėnulio pilnatis padės jums užčiuopti meilę, jai atsiverti. Tie, kurie jos dar nepažino, patirs, kaip audringai ji įsiverš į jūsų gyvenimą, užlies didele aistra, stipriais jausmais.

Nebus jokių ilgų viliojimo žaidimų, turėsite apsispręsti iškart, ar įsileidžiate šį žmogų ir šiuos jausmus į savo gyvenimą. Jeigu ilgai dvejosite, galimybė sužinoti, ką reiškia būti su sielos draugu, išnyks kaip dūmas.

Visai gali būti, kad šį žmogų buvote sutikę anksčiau, tik dabar, apėmus spontaniškam jausmui, turėsite nuspręsti, ar atversite jam širdį.

Paprastai šio ženklo atstovai nesišvaisto žodžiais, jie – ne saldžiakalbiai. Jeigu jiems žmogus svarbus, jie tiesiog bus šalia.

TAURAS

Didžioji meilės paslaptis Tauro ženklo atstovams. Ši mėnulio pilnatis tiesiogiai jūsų neveiks, bet jus gali apimti stiprus artumo, švelnumo, meilės ilgesys.

reklama

Jausite, kad turite kažką savyje ir aplinkoje keisti, kad šie dalykai ateitų į jūsų gyvenimą. Vienišiams yra gerų žinių – jau nuo kitų metų sausio pradžios galite sutikti žmogų, apie kurį ilgai svajojote, kuris stipriai palies jūsų sielą, kuriuo pasitikėsite ir atsiversite.

Šios dienos, nuo gruodžio 13 ir beveik savaitę, bus gana audringos, pažymėtos stiprių ir netgi audringų jausmų. Juk tai mėnulio pilnatis, išjudinanti mūsų jausmus! Taurus gali ištikti skausmingos abejonės dėl esamo partnerio arba jie staiga gali pajausti švelnų artumą šalia esančiam. Kai kurie Taurai mėgins kovoti su juos apėmusiu stipriu jausmu, bet greičiausiai šią kovą jie pralaimės. Meilė bus stipresnė, ji nugalės.

Šio ženklo atstovai turi galimybę per pilnatį sutikti sielos draugą ar jį atrasti tarp savo gyvenime jau esančių žmonių. Šis sielos draugas suvirpins jų širdį ir visiškai sujauks įprastą ir nusistovėjusį gyvenimą.

Jis pažadins norą siekti ir patirti kažką naujo, kas dažnai Taurus erzina ir gąsdina. Tie, kurie išdrįs, galbūt kelsis gyventi į kitą vietą, miestą, šalį, keis darbą ar veiklos sritį. Už drąsą Taurai bus apdovanoti – juos apims pasitenkinimas, saugumas, stabilumas, laimė ir jausmas, kad jais rūpinasi ir saugo.

DVYNIAI

Didžioji meilės paslaptis Dvynių ženklo atstovams. Esate šios stebuklingos pilnaties paženklintos savaitės laimingiausieji. Geriau nebebūna, nes jus laimina ne tik Mėnulis, bet ir Venera, Marsas bei Jupiteris. Šiomis dienomis (nuo gruodžio 13 dienos ir beveik visą savaitę) būsite draugiški, noriai bendrausite, skleisite aplink save žavesį ir džiaugsmą.

Jei dar nesupratote, suprasite, kad jūsų sielos draugas yra mylimas žmogus arba kitas artimas žmogus, kurį matote kone kasdien. Tai gali būti ir draugas, ir kolega, ir kaimynas, o gal klientas. Pabendravę su juo ar ja, visada jaučiatės gerai, jūsų siela skamba kaip gerai suderintas instrumentas. Jei tik galite, daugiau laiko praleiskite su šiuo asmeniu.

Pilnaties dienomis Dvynius užvaldys meilė, aistra. Jiems nekils klausimų, ar tai gerai, ar blogai, ar atsiduoti stipriems jausmams, ar ne. Dabar protas jiems nekaišios kojos, užduodamas „protingus“ klausimus.

Jeigu anksčiau nuo jausmų bėgote, nes jie jus gąsdino savo neprognozuojamumu, suprasite, kad daugiau negalite to daryti. Galite nustebti, bet jau tyrimais įrodyta, kad jausmai turi savo intelektą ir logiką.

Tarp gruodžio 8 ir 9 dienos galėjo nutikti kažkas, kas jus sujaudino, paveikė. Šie jausmai yra geri, pakylėjantys, įkvepiantys, suteikiantys jėgų ir drąsos gyventi. Maždaug apie gruodžio 13-ąją Dvyniams teks priimti svarbų sprendimą. Jei pasirinksite teisingai, padovanosite sau pasitenkinimo jausmą ir laimę.

reklama

VĖŽYS

Didžioji meilės paslaptis Vėžio ženklo atstovams. Į paviršių pilnaties dienomis išnirs sena svajonė. Ją prisiminti paskatins žmogus, su kuriuo visada jaučiatės gerai ir pakylėtai. Šis puikus jausmas išsilaikys visą stebuklingos pilnaties užlietą savaitę. Vėžiams tai bus meilės ir švelnumo pripildytas laikas.

Galite suprasti, kad savo sielą dvynę, artimą žmogų jau esate sutikę. Gal tai jūsų partneris, draugas, kolega. Kaip sužinoti? Šis žmogus visada jus sustiprina, pamato ir pabrėžia tik geriausias jūsų savybes, talentus ir gebėjimus, įkvepia jums drąsos ir skatina sekti paskui savo svajas.

Jeigu manote, kad sielos draugo dar nesutikote, jis į jūsų gyvenimą šiomis pilnaties dienomis (nuo gruodžio 13 iki maždaug 20 dienos) gali įeiti labai tyliai ir nepastebimai, be jokių perspėjimo ženklų ar signalų.

Šiam asmeniui galite pajausti nenusakomą ir nepaaiškinamą trauką, norėsite prie jo pabūti ar išsipasakoti. Su juo jausitės drąsūs, nebijosite atskleisti, apie ką mąstote ar svajojate, jo pasitikėjimas ar drąsa jus įkvėps.

LIŪTAS

Didžioji meilės paslaptis Liūto ženklo atstovams. Jūs irgi būsite tarp šios savaitės Zodiako laimingųjų.

Stebuklinga mėnulio pilnatis jus užburs. Kad ir kaip keistai skambėtų, ji išryškins saulėtąją Liūtų pusę – optimizmą, gerą nuotaiką ir gyvenimo džiaugsmą. Aplink save skleisite meilę, švelnumą, to paties sulauksite iš kitų.

Jūsų sielos draugas yra žmogus, su kuriuo pabuvę, jaučiatės stiprūs, jis ar ji jums įkvepia drąsos, stiprybės, tikėjimo savimi ir aplinkiniais, palaiko jūsų sumanymus ir idėjas. Būnant su juo, ištirpsta abejonės, nepasitikėjimas, baimės. Galbūt toks žmogus jau seniai yra jūsų gyvenime, o gal ateis per šią stebuklingo mėnulio pilnaties pažymėtą savaitę (nuo gruodžio 13 iki maždaug 20 dienos)?

Tam tikras laimingas įvykis, atsitikimas gali padėti Liūtams sutikti gyvenimo meilę ar sielos draugą, jei jie dar nepasibeldė į jų gyvenimą.

reklama

Jeigu tik būsite atviri, neužsispirsite, neapsitversite ribojančiais įpročiais ir nusistatymais, turite galimybę per pažįstamus ar draugus sutikti svarbų žmogų. Galite ir patys, būdami žmonių apsuptyje, pajausti nepaaiškinamą draugiškumą, trauką artumą vienam jų.

MERGELĖ

Didžioji meilės paslaptis Mergelės ženklo atstovams. Per šią mėnulio pilnatį galite jausti didesnę nei įprastai įtampą ar aplinkos spaudimą.

Kai kurie Mergelės Zodiako atstovai galbūt jausis nemylimi, nesuprasti, netgi atras, kad jais begėdiškai kažkas naudojasi. Nenuostabu, kad atsidūrusieji tokioje padėtyje svajos apie kitokius santykius ir kitokius žmones savo gyvenime.

Mergelėms labai svarbu, kad galėtų pasitikėti tais, kuriuos įsileidžia į savo širdį ir gyvenimą. Jos vertina, kai laikomasi žodžio ir pažadai išpildomi. Mergelėms abejonės mylimo, jiems svarbaus žmogaus patikimumu sukelia kone fizinį skausmą, o netikrumo, melo atmosfera atima jėgas ir gyvenimo džiaugsmą.

Šiuo metu, kad ir kokia būtų jūsų gyvenimo situacija, palanku susitelkti ne į tai, kas yra blogai ar ko neturite, o į tai, kaip norėtumėte, kad būtų ar ką norėtumėte turėti. Juk visi pasąmoningai jaučiame, kad artimas žmogus, sielos draugas į mūsų gyvenimą atneša lengvumo, tikėjimo ir džiaugsmo. To siekti natūralu.

Taigi, jeigu patyrėte laimę ir toks žmogus jau yra jūsų gyvenime, greičiausiai jaučiatės su juo saugiai, stabiliai, patikimai. Vienišiams didelis šansas tokį sutikti bus artėjančių metų pradžioje.

SVARSTYKLĖS

Didžioji meilės paslaptis Svarstyklių ženklo atstovams. Šią savaitę, kai nuo gruodžio 13 iki maždaug 20 dienos švies stebuklinga mėnulio pilnatis, Svarstyklių gyvenimas bus pažymėtas laime ir meile. Jas užvaldys stiprus pasitikėjimas savimi ir tikėjimas kitais bei aplinkiniu pasauliu. Tuo rūpinsis ne tik Mėnulis, bet ir Venera, Marsas bei Jupiteris.

Ypatingoje, netgi, galima sakyti, šventiškoje šių planetų sukurtoje aplinkoje Svarstyklių ženklo atstovai skleis žavesį ir atskleis savo geriausias savybes, talentus ir gebėjimus.

reklama

Jums svarbu, kad šalia būtų bent vienas žmogus, kuris jumis pasitiki ir neabejoja netgi tada, kai suabejojate patys savimi. Šis artimas asmuo arba sielos draugas suteikia jums stiprybės, motyvuoja ir įkvepia.

Kai toks žmogus yra jūsų gyvenime (ar į jį ateis), jums nereikia eiti į jokius kompromisus, kurie plėšo jūsų širdį ar protą perpus, kaip tik jaučiate jo skleidžiamą ramybės, pasitikėjimo, meilės ir rūpesčio atmosferą.

SKORPIONAS

Didžioji meilės paslaptis Skorpiono ženklo atstovams. Venera ir Marsas, vadinamieji dangiškieji mylimieji, šiuo metu stovi nepalankioje padėtyje Skorpionų atžvilgiu.

Kai kurie jų šiuo metu galbūt išgyvena didelę santykių krizę. Jeigu nepasitikite partneriu, jį įtarinėjate, esate apimti pavydo, tikrai negalėtumėte pasakyti, kad esate laimingi ir patenkinti gyvenimu.

Mėnulis dabar stipriai veikia jūsų ženklą, todėl iš stebuklingos pilnaties sulauksite pastiprinimo – ji įkvėps drąsos, stiprybės, jėgų, tikėjimo meile ir gyvenimu.

Galite sutikti (ar jau sutikote) žmogų, su kuriuo jums labai lengva bendrauti, kartais nė nereikia žodžių. Kai kuriuos Skorpionus su šiuo asmeniu ar sielos draugu jungia aistringas ryšys, kitus sieja draugystė, pažintis, tai gali būti jų draugas, giminaitis, kolega ar pažįstamas asmuo iš tolimesnės aplinkos. Su juo ar ja tiesiog jaučiatės artimi, tarsi surišti viena virvele, vieno kraujo, net jei jūsų nesieja giminystės ryšiai.

Toks žmogus į kai kurių Skorpionų gyvenimą šią pilnaties nušviestą savaitę gali įsiveržti audringai, netikėtai, aistringai. Jis užburs, užvaldys, bet šie jausmai neišgąsdins, kaip tik jausitės ramiai ir užtikrintai, tarsi sugrįžę namo. Su šiuo žmogumi būsite stiprūs, galingi, gebėsite pasiekti, ko tik panorėsite ar ką užsibrėšite.

ŠAULYS

Didžioji meilės paslaptis Šaulio ženklo atstovams. Gruodžio 13 dieną prasidėjusi pilnatis Šauliams tarsi nušvies kelią į meilę, pas savo artimą žmogų, sielos draugą.

Kai kurie Šauliai tokį jau gal sutiko, o kiti galbūt vis nuo jo bėgo. Šiuo metu meilė nesileis į jokius kompromisus, ji jus nugalės. Čia pasidarbuos ne tik Mėnulis, bet ir Saulė, Venera, Marsas, Jupiteris ir Saturnas. Taigi vienas prieš visus? Ne, visi už vieną.

Nuo gruodžio tryliktosios ir beveik visą savaitę pajausite stiprų gyvenimo džiaugsmą, jus užlies geri, jus praturtinantys jausmai. Labai aiškiai pajausite, kad atėjo laikas įgyvendinti tikslus, kuriuos seniai buvote užsibrėžę.

Dabar susidursite su palaikymu ir supratingais žmonėmis. Su vienu jų, kuris geriausiai jus supranta, remia, kuriam jaučiatės ypač artimi, greičiausiai suvoksite esantys kažkas daugiau nei partneriai, pažįstami, o tikri sielos draugai.

Pilnaties dienomis jausitės pakylėtai, aiškiai suvoksite ir pajausite su aplinkiniais jus siejantį ryšį, bendrumą. Jeigu tik leisite ir išdrįsite, jūsų gyvenime gali daug kas pasikeisti – pradedant asmeniniais ir baigiant darbo reikalais. Likimas netgi gali jus nublokšti į užsienį. Pokyčiams laikas dabar itin palankus. Apkabinkite gyvenimą, apkabinkite meilę, tada jie priims jus į savo dosnų glėbį.

OŽIARAGIS

Didžioji meilės paslaptis Ožiaragio ženklo atstovams. Tikriausiai nepasakysime naujienos, tą ir patys žinote: jeigu neturite mylimo, artimo žmogaus, didžiausia kliūtis kelyje į laimę meilėje dažniausiai esate jūs patys. Greičiausiai iš baimės, neigiamos patirties nesugebate atsiverti ir priimti šio jausmo su visais jo pliusais ir minusais.

Per mėnulio pilnatį, nuo gruodžio 13 iki maždaug 20 dienos, viskas bus kitaip. Tiesiog jums nebus leista, tiksliau, nebegalėsite daugiau slėpti savo jausmų, jų vengti ar ignoruoti.

Jei dar neturite poros, dabar suprasite, ko jums reikia, kas jums trukdė, nuo ko vis bėgote. Nieko naujo ar neįprasto nesitikite, tik meilės, švelnumo, saugumo, kurį suteikia visaverčiai santykiai? To trokšta visi žmonės.

Tuos Ožiaragius, kurie apdegę nuo netikusio ryšio (buvo palikti, jautėsi išnaudojami ar apgauti), vis vengdavo artimų santykių, dabar įkvėps stebuklinga mėnulio pilnatis. Jie įgis drąsos įsileisti į savo gyvenimą ir širdį naują žmogų arba tą, kuris visada buvo šalia, bet vis laikė jį per atstumą. Šis asmuo nusipelnė būti pamatytas, priimtas ir įvertintas.

VANDENIS

Didžioji meilės paslaptis Vandenio ženklo atstovams. Tikra partnerystė neturi nieko bendro su apribojimu, nelaisve, prievarta. Kas jums tai įkalė į galvą ir kodėl tuo patikėjote?

Ne tik Vandeniams būdinga iš baimės ir dėl neigiamų patirčių bėgti nuo meilės, artimo žmogaus (netgi sielos draugo). Šiuo metu meilė bus už jus stipresnė, neklaus jūsų leidimo, tiesiog įsiverš į jūsų gyvenimą, jums beliks tik su tuo susitaikyti.

Stebuklingoji mėnulio pilnatis pažadins jumyse stiprių jausmų – meilės, laimės, priklausomybės mylimam, artumo, švelnumo – poreikį. Tai jus užvaldys, nebegalėsite tam priešintis.

Vandeniams atrodo, kad stiprūs jausmai siejasi su įsikabinimu į kitą žmogų, jo laisvės ir nepriklausomybės apribojimu, kad artumas yra tarsi kalėjimas. Ši pilnatis, kuri prasidės gruodžio 13 dieną ir truks beveik savaitę, parodys šio ženklo atstovams, kad yra ir gali būti kitaip.

Meilė stiprina, įkvepia skleisti sparnus ir skristi, ji išlaisvina iš baimių ir neigiamų patirčių. Ji suteikia bendrumo, susietumo su aplinkiniais, pasauliu ir Visata jausmą.

Taigi, kad ir kur būtumėte, jei šalia yra artimas žmogus, jeigu mylite ir jaučiatės mylimi, visada jausitės lyg namie, kur jus supranta, palaiko, myli ir gerbia, kur jus įkvepia siekti savų planų ir užkariauti pasaulį, jei tik jums to norisi.

ŽUVYS

Didžioji meilės paslaptis Žuvų ženklo atstovams. Neptūnas, valdantis Žuvų ženklą, galbūt ir sukuria iliuziją, kad meilė yra kažkas nežemiško, trapaus, lakaus, tarsi būtų ne šio pasaulio kūrinys.

Šio Zodiako atstovai yra apdovanoti stipria nuojauta, taigi jiems net nereikia ypatingų ženklų, jie iškart atpažįsta artimą žmogų, sielos draugą. Jeigu kada apsigavote ar nusivylėte meile, nereikia abejoti visais žmonėmis ar meile, tai tiesiog buvo ne tas žmogus. Apsirinka ir Žuvys, jei dar nežinojote. Gruodžio pilnatis Žuvų ženklo atstovams bus ypatinga tuo, kad padės jiems atviriau bendrauti su aplinkiniais, labiau jais pasitikėti. Tai jiems padės suartėti.

Paprastai paskutinio Zodiako atstovai ieško stipraus, patikimo partnerio, kuris jiems, dažnai vis nubloškiamiems į netikrumą, būtų tarsi uola, kuris juos saugotų ir gintų. Tik labai dažnai nutinka priešingai, Žuvys įsileidžia į savo širdį žmones, kurie yra nepatikimi, silpni, minkšti, pasiklydę, o jos aukojasi, juos gelbėdamos.

Ši mėnulio pilnatis tuo ir stebuklinga, kad padės jums pasijausti kitaip, t. y. atsikratyti kaltės jausmo. Neprivalote nieko gelbėti (užjausti ir padėti galima). Kai kurios Žuvys nuo gruodžio 13 dienos ir beveik visą savaitę pasijaus labai mylimos, branginamos ir saugomos. Tai reiškia, kad jūsų gyvenime jau yra tas tikras žmogus, sielos draugas, kuris visada jus stiprina ir iškelia pačias geriausias jūsų savybes.

Vienišas Žuvis išlaisvins suvokimas, kuris dažnai joms trukdydavo surasti kelią į laimę. Jos supras, kad yra vertos meilės – tikros, stiprios ir didelės.

Astromanija.lt