Meilės horoskopas savaitei (12 12–18 d.)

Meilė
Meilė
Astromanija.lt
2016-12-12 07:00

AVINAS

Esate pasirengę veikti romantiniuose reikaluose, tik nesijaučiate užtikrintai, kur link turėtumėte judėti, ko iš jūsų tikisi mylimas žmogus.

Stebėkite jį ar ją, kokius signalus siunčia, apie ką užsimena, o ne prašo tiesiogiai. Jeigu būsite atidūs, tikriausiai greitai suprasite atsakymą.

Antroje savaitės pusėje stos tinkamas laikas veiksmui. Ketvirtadienis ir penktadienis bus pačios romantiškiausios savaitės dienos. Dabar svarbu sulėtinti tempą ir atrasti laiko artimiausiems, mylimiausiems žmonėms, šeimai (ar draugams, kurie yra jūsų šeima). Būtent dėmesiu parodote, kad vertinate, ką turite.

Savaitgalį bus lengva su mylimu žmogumi atsidurti ant tos pačios bangos, netgi nusibrėžti bendrą projekciją į ateitį.

TAURAS

Savaitės pradžioje įkūnysite pasaulio žavesį. Jis neišsisklaidys, jeigu įveiksite savo užsispyrimą ir kategoriškumą, paliksite erdvės pokalbiui, deryboms, kitai nuomonei.

Antroje savaitės pusėje kai kas padės jums tarsi kitu kampu pažvelgti į savo meilės gyvenimą. Galbūt draugas ar giminaitis, kuriam nutarsite pasipasakoti ar pasiguosti.

Jeigu nenorėsite to daryti, pagalvokite, kokia pora yra jums pavyzdys, kaip bendrauja ar kuria santykius. Savaitgalis gali būti gana keistas, netikėtas, tuo ir įdomus. Taigi mažiau planuokite ir palikite vietos bei laiko įdomioms galimybėms išsiskleisti.

DVYNIAI

Savaime suprantama, kad Dvyniams reikia partnerio, kuris yra panašių intelektinių gabumų. Šiam Zodiakui juk labai svarbu diskutuoti, ginčytis, per pokalbius atrasti bendrus taškus.

Jeigu sunkiai seksis tai daryti pirmoje savaitės pusėje, antroje paieškokite saugios, jaukios, jums įprastos aplinkos, pabūkite su pažįstamais, artimais žmonėmis. Tai jus nuramins, suteiks saugumo jausmą.

Kai vėl pajausite tvirtą žemę po kojomis, galėsite apsidairyti, pažvelgti į dangų ir atrasti naujus santykių horizontus. Šį savaitgalį tiktų, jei tik įmanoma, pabūti vieniems ir skirti laiko būtent tokiems apmąstymams.

VĖŽYS

Jeigu savaitės pradžioje romantinių santykių upės tėkmė stringa, paieškokite, kur slypi kliūtys ir kaip jas galėtumėte šalinti. Netikėtai padarę kažką gražaus ir gero, nebūtinai mylimam žmogui, patys geriau pasijausite, o ir Visata jums už tai atlygins.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje vis dėlto nesitikėkite, jog kažkas nusileis iš dangaus ir mostels stebuklinga lazdele. Patys dėkite daug ir sąmoningų pastangų, kad jūsų meilės gyvenimas liktų stabilus ir jus džiugintų.

Dėmesio ir jėgų gali pareikalauti šeima, artimieji, taigi savus reikalus jums teks nustumti į antrą planą. Savaitgalį partneris greičiausiai bus užsisvajojęs ar paskendęs savo mintyse, bet negali juk visada šimtu procentų būti čia ir dabar, ar ne? Mažiau reikalaukite iš kitų ir savęs, pailsėkite ir atsipalaiduokite, juk nemažai per šią savaitę nuveikėte dėl savo santykių.

LIŪTAS

Prasidėjus savaitei, būsite gerai nusiteikę, linksmi ir spinduliuojantys pačias gražiausias liūtiškas savybes, todėl aplinkiniams atrodysite labai patrauklūs. Jei kas mėgins išklausti, ką jam ar jai jaučiate, pasakykite, kaip yra, nekurkite mitų ir legendų.

Antroje savaitės pusėje dėmesį nuo savęs teks nukreipti į kitus ir ištiesti pagalbos ranką. Būkite dosnūs ir geraširdžiai. Kad ir kuo tikėtumėte danguje ar žemėje, jums už gerus darbus bus atlyginta dar čia, šiame pasaulyje.

Savaitgalį vienišiai jiems įdomų ir patrauklų asmenį sutiks ten, kur visiškai nelaukia ir nesitiki. Turintiems porą teks sumažinti savo ego, kad su partneriu galėtų susitarti ir pajudėti į priekį, o ne trypčioti vietoje.

MERGELĖ

Šią savaitę jums gali tekti pasirūpinti šeimos nariais ar giminaičiais, bet tai nereiškia, kad turite pamiršti savo meilės ar partnerystės reikalus. Pirmomis savaitės dienomis tinka atvirai parodyti, kaip ir ką jaučiate, net jei kam nors tai ir nepatiks, užtat tarsi ranka nuims namuose ar santykiuose tvyrančią įtampą.

Antroje savaitės pusėje gal ir būsite panirę į darbus, bet žinokite – verta atrasti laiko romantiškiems susitikimas, nes laikas tam dabar labai palankus. Taip pat tinka darbo pabaigą švęsti smagiai ir linksmai, ne tik romantiškai. Savaitgalį nelauktai, kai būsite atsipalaidavę, pamatysite, kaip geriausiai spręsti jums rūpimą santykių problemą.

SVARSTYKLĖS

Savaitė prasidės dosniai, pasiūlydama nemažai galimybių plėsti mąstymą, pamatyti kitų požiūrių, vertybių ar idealų. O jei dar šias naujas galimybes patyrinėsite su mylimu žmogumi, tai bus nuostabus ir įsimintinas potyris abiem.

Kai savaitė persisvers į antrąją pusę, nuo pasaulio atradėjo tiltelio teks sugrįžti prie kuklių kasdienių buitinių problemų namuose. Čia jus gali apimti nostalgiškos nuotaikos, užplūs prisiminimai iš praeities.

Pasidžiaukite jais, bet gyvenkite dabartimi. Ji savaitgalį turi jums nemažai ką pasiūlyti. Nuotaikos bus romantiškos, todėl palanku puoselėti senas ar naujas draugystes ir partnerystes.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje būsite santūrūs. Aiškiai matysite romantines galimybes ir kaip geriau elgtis, jas realizuojant. Dabar puikiai suvoksite, ko patys norite, ir jums užteks valios to siekti.

Antroje savaitės pusėje tikėkitės iš aplinkinių klausimų apie jūsų meilės reikalus. Klausinėti, aišku, galima, o nuo jūsų pačių priklausys, ką ir kiek nuspręsite atskleisti. Mėgstate išlikti paslaptingi, o žvaigždės šiuo metu dar labiau tai skatins, todėl visi – tiek turintieji porą, tiek vieniši Skorpionai – būsite labai žavūs ir patrauklūs.

ŠAULYS

Savaitei prasidėjus, būsite gerai nusiteikę, tikėsite savimi, o tai bus dalis jūsų žavesio, kuriam aplinkiniai negalės atsispirti.

Antroje savaitės pusėje sužinosite, kad būtent jums teks organizuoti šeimos ar viešą renginį, gal pristatymą ar vakarėlį. Jums reikės daugiausia prie to prisidėti – energija ar pinigais.

Savaitgalis žada būti nenuobodus. Smagiai laiką leis vienišiai, bet ir turintiems porą Šauliams seksis išjudinti kiek užpelkėjusią kasdienybę.

OŽIARAGIS

Esate praktiški, gebate puikiai planuoti ir organizuoti, bet ne visada pasiseka šias savybes panaudoti meilės reikaluose, ar ne? Nereikėtų dėl to jaudintis ar nervintis.

Pasiduokite jausmų tėkmei, leiskite laiką su šeima ar mylimu žmogumi, pernelyg nieko nesitikėdami ir nereikalaudami. Artimieji jus nustebins, parodydami švelniąją arba romantiškąją savo pusę.

Savaitgalį išdrįskite apsirengti kai ką jums neįprasto ar padaryti, ko dar nedarėte. Pamatysite, kaip smagu ištrūkti iš pačių susikurto įpročių labirinto.

VANDENIS

Savaitės pradžioje, kaip įprastai, norėsite kiek atsitraukti nuo grupės ar kolektyvo, bet pamėginkite susilaikyti. Įsimaišykite į žmonių vidurį ir pajauskite, kaip gerai jus veikia bendruomenės nuotaika ir jėga. Vienišiams tai suteiks galimybę susipažinti su įdomiu asmeniu.

Antroje savaitės pusėje į paviršių staiga gali išlįsti ilgai slėptos emocijos, gal jas išprovokuos tam tikras jūsų pačių elgesio modelis ar įvykis, kuris nutiks jūsų aplinkoje. Bus proga pagalvoti, kaip galėtumėte keisti reakciją į įvykius, nes pasaulio juk nesuvaldysite.

Savaitgalį aplinkiniai žavėsis jumis ir trokš jūsų kompanijos, nepasididžiuokite, nesislėpkite, bendraukite ir patirkite iš to malonumą. Vienišiai gali ir „prisibendrauti“, nes jiems į širdį kris vienas ypatingas žmogus.

ŽUVYS

Kuo mažiau savaitės pradžioje būsite panirę į save, tuo didesnė tikimybė pamatyti progų ir galimybių pasimėgauti romantika, maloniais potyriais. Patarimas bendraujant: keli apgalvoti žodžiai duos daugiau naudos nei ilgas ir nuobodus monologas.

Savaitei persivertus į antrąją pusę, jums patiks priklausyti šeimos, draugų, kolektyvo būriui. Būtent žmonių apsuptyje jausitės gerai, būtent čia ir sklandys romantiška nuotaika, sumišusi su maloniu jausmu, kai žinai, kad kažkam rūpi ar priklausai.

Savaitgalį, sumažindami lūkesčius iki minimumo, įteiksite sau didžiulę dovaną. Mažiau nusivilsite ir daugiau patirsite netikėto džiaugsmo, kai jums atsivers miriadai įdomių galimybių pažinti ir patirti meilę.

Astromanija.lt