Vyriausia Lietuvos ragana atskleidė, kas laukia ateinančiais metais ir ko reikėtų vengti

Vilija Lobačiuvienė
Vilija Lobačiuvienė
© Edvard Blaževič
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2016-12-08 08:30

Vyriausia Lietuvos ragana Vilija Lobačiuvienė Alfa.lt naujienų portalui papasakojo, ko reikėtų vengti artėjančiais 2017-aisiais metais ir kaip reikėtų elgtis sausio 31-ąją, kad naujieji Gaidžio metai būtų sėkmingi.

„Žmogus turi švęsti šventes. Jis nėra arklys, nėra vergas, kad vien tik dirbtų. Jis turi gerbti save ir privalo švęsti. Žmogus turėtų būti sąlytyje su gamta, su bendruomene“, – apie šventes kalbėjo Vilija. Moteris taip pat papasakojo, kad šventės yra būtinos, – jos nėra išgalvotos šiaip sau.

Vilija Lobačiuvienė

„Gaidys lietuviams yra puikiai pažįstamas padaras. Šie metai įneš daug permainų ir maišaties. Prasidės tariamoji diktatūra. Gaidžio metais reikėtų vengti pykčių, ginčų, nesivelti į abejotinus darbus, užsiėmimus. Reikėtų vengti ryškių, rėkiančių drabužių – stengtis neprovokuoti. Naujais metais reikėtų stengtis mažiau dažytis, mažiau maivytis, apkalbėti. Svarbu yra išlikti savimi, – patarimus dalijo vyriausia Lietuvos ragana. – Taip pat reikėtų stengtis taupyti pinigus, leisti viską saikingai.“

Moteris pridūrė, kad šiuos metus reikėtų praleisti ramiai, nes pasaulyje dėsis tikras chaosas. Lietuvos laukia taip pat labai neramūs metai, ypač bus engiamos moterys. Atsiras dar daugiau dominuojančių žmonių, nukentės demokratija.

reklamaVyriausia Lietuvos ragana atskleidė, kas laukia ateinančiais metais ir ko reikėtų vengti

Vilija Lobačiuvienė