Gruodžio meilės horoskopas

Meilė
Meilė
© Pixabay.com
Astromanija.lt
2016-12-09 07:00

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Iki gruodžio antrosios dekados meilė ir draugystė stipriai susikibs rankomis. Nuo gruodžio 19 dienos Marsas įeis į svajokles Žuvis. Meilės gyvenime tapsime svajingesni, emocingesni, daugiau prisifantazuosime ir, visai tikėtina, atitrūksime nuo realybės.

Komunikacijos planeta Merkurijus nuo gruodžio 19 dienos iki sausio 8-osios judės atgal. Tai reiškia nesusipratimus, nesusikalbėjimus su mylimaisiais, todėl verta devynis kartus pagalvoti, prieš ką garsiai pasakant.

Gerai, kad per Kalėdas, gruodžio 25-ąją, mums į pagalbą ateis Venera, Jupiteris, Uranas ir Saturnas. Jie tarsi apsups mus visus apsaugos žiedu ir pasirūpins, kad mūsų šventės būtų šviesios, kupinos romantikos ir meilės.

AVINAS

reklama

Viešasis ir meilės gyvenimas susipins neišskiriamai. Gal todėl, kad su mylimu žmogumi turėsite lakstyti iš priėmimo į priėmimą, iš šventinių pietų į dar vieną vakarėlį? O kur dar įsipraeigojimai šeimos nariams, tėvams, seneliams...

Žodžiu, prieššventinis sūkurys įsuks kaip reikiant. Gerai, kad jums tai patiks ir mėgausitės kiekviena minute. Būkite atidūs įvykiams, kurie nutiks apie gruodžio 26 dieną. Tada, tikėtina, būsite nusiteikę apversti savo gyvenimą poroje aukštyn kojomis. Laimei, partneris pritars jūsų sumanytiems pokyčiams.

TAURAS

Meilės gyvenimas sulėtės, nurims, nutyks. Greičiausiai todėl, kad Taurai bus pernelyg užsiėmę senais darbais ar naujai atsivėrusiomis karjeros galimybėmis. Gruodį jums atrodys, kad visi tąso jus į skirtingas puses, todėl partneris gali pasijausti apleistas ir užmirštas.

Padarykite, ką galite, kad atrastumėte laiko santykiams. Jeigu visko pasirodys per daug, kai ką turite atidėti, kai ko atsisakyti, juk nesate fokusininkas, kuris vienu metu žongliruoja aštuoniais kamuoliukais. Jūsų gyvenimas – tikrai ne fokusas.

Nuo gruodžio 19 dienos atidžiai rinkitės žodžius, stenkitės kalbėti be dviprasmybių, tiesiai ir aiškiai, nes priešpaskutinę metų savaitę visiems sunkiai seksis susišnekėti. Pasitelkite savo žymiają Taurišką kantrybę ir viskas bus gerai.

DVYNIAI

Šis mėnuo kai kuriems Dvyniams gali būti lemtingas meilės srityje. Saturnas pirmos gruodžio dekados pabaigoje pasirūpins, kad jūsų santykiuose iškiltų atsakomybės tema.

Visata pasirengusi jus palaikyti. Tikėkitės gerų permainų asmeniniame gyvenime. Gruodžio 13 dieną stos Mėnulio pilnatis, tuo metu tapsite jautresni, emocionalesni.

Gal ir gerai? Atitrūkę nuo proto diktato, mąstysite apie emocinius poreikius meilės santykiuose: ką duodate, ką gaunate, o ko norėtumėte?

reklama

VĖŽYS

Nuo gruodžio 20 iki sausio 8 dienos kai kuriems Vėžiams teks neišvengiamai spręsti senus, atidėtus, kaip sakoma, po kilimu pakištus klausimus ir temas.

Ko kažkada nepabaigėte ar nenorėjote pabaigti apšnekėti, dabar teks. Kai kurių Vėžių poros ieškos abiem priimtino sprendimo jiems svarbiu klausimu.

Gruodžio pabaigoje (29 dieną) jūsų ženklą valdantis Mėnulis vėl taps jaunas ir gražus, todėl su mylimu žmogumi galėsite pajudėti norima kryptimi, pradėti kažką naujo. Kartu.

LIŪTAS

Gruodį, ypač pirmoje jo pusėje, tikėkitės neįtikėtinų ir netikėtų dalykų meilės reikaluose. Seksualinio potraukio planeta Marsas stipriai veiks Liūtų partnerystės reikalus. Jis stipriai reguliuos eismą iki pat gruodžio 19 dienos.

Vadinasi, jūsų santykiuose kibirkščiuos aistros ir žirs žiežirbos į šalis. Tai bus ir gerai, ir nelabai, nes žiežirbos gali nudeginti. Galime paguosti: įsismarkavusią raudonąją planetą apramins žalioji, kitaip tariant, aistrigą Marso siautėjimą pristabdys švelnioji, harmoningoji Venera.

MERGELĖ

Merkurijus, už bendravimą atsakinga planeta, judės atgal Mergelių ženklo Tikros meilės sektoriuje, ir čia užsilaikys iki kitų metų sausio pirmos savaitės. Gali būti, kad šiuo laikotarpiu prisiminsite buvusias meiles ar jos vėl išnirs jūsų gyvenime.

Būkite atsargūs, nerizikuokite tuo, ką dabar turite. Partneris tikrai pro akis nepraleis jūsų emocinių ar netgi fizinių ekskursų į šoną. Taigi, jei branginate dabartinius santykius, elkitės atsakingai. Kilus ginčams, būkite kantrūs ir nesileiskite į detales.

reklama

SVARSTYKLĖS

Gruodis jums bus išties karštas mėnuo. Marsas vis dar reguliuos eismą iki pat gruodžio vidurio. Taigi netrūks įvykių, kurie privers širdį stipriai plakti. Ne visada iš jaudulio, kartais – iš susijaudinimo susiginčijus.

Gerai, kad bet kokius aiškinimusis ar plykstelėjusius pokalbius švelniai prižiūrės meilės planeta Venera. Nuo gruodžio 7-os iki sausio 3 dienos ji stipriai veiks Svarstyklių Tikros meilės sritį. Turintys porą mėgausis ypač gražiu harmoningu santykių etapu. Apskritai visoms Svarstyklėms šis metas bus gražus ir darnus.

SKORPIONAS

Jeigu turite žmogų, kuris jums rūpi, gal net pastaruoju metu susitikinėjote, šį mėnesį jūsų laukia rimtas pokalbis. Po jo galbūt nutarsite kartu apsigyventi, kitaip įtvirtinti savo ryšį ar apie jį pranešti aplinkiniams. Greičiausiai draugai ir šeimos nariai jūsų žmogų džiugiai priims į savo būrį.

Antroje gruodžio pusėje sutarti su mylimu asmeniu, susiderinti ir susikalbėti taps sunkiau, nes komunikacijos planeta Merkurijus (tikrai ne pačiu geriausiu metu!) nutars judėti atgal. Jeigu tik galite, svarbius poros klausimus atidėkite kitų metų pradžiai.

ŠAULYS

Gruodis – svarbus mėnuo Šaulių santykių reikalams. Laimei, meilės planeta Venera padės jiems susikalbėti su mylimais žmonėmis nuo pat gruodžio pradžios iki kitų metų sausio pirmosios savaitės.

Taigi, kai kitiems ženklams Merkurijus, nuo gruodžio antros pusės būsiantis retrogradiniame judėjime, maišys kortas, Šauliai turės rimtą užtarėją.

Gruodžio 13 dieną vyksianti Mėnulio pilnatis Šaulių santykiams irgi labai pasitarnaus, padės jiems su partneriu pildyti vienas kito lūkesčius. Gerai, jeigu juos jau žinote, jei ne, pats laikas pasikalbėti ir išsiaiškinti.

reklama

OŽIARAGIS

Mėnesio pradžioje su mylimaisiais galėsite kalbėti bet kada ir apie viską. Tačiau antroje gruodžio pusėje teks įdėti daug pastangų, kad poroje abi pusės jaustųsi išklausytos ir suprastos.

Paprastai, jei matote, kad gali kilti šaršalas, atsitraukiate ar patylite. Protingas sumanymas, nes ginčai gali kilti tarsi iš nieko. Užtat nuo gruodžio 29 dienos įtampa atslūgs, pajausite palengvėjimą, galėsite sėkmingai įgyvendinti su meile ir santykiais susijusius ketinimus.

VANDENIS

Nuo gruodžio 6-osios meilės planeta įėjo į Vandenio ženklą. Čia ji išbus iki sausio 3 dienos. Veneros dėka priešingos lyties atstovams atrodysite labai patrauklūs.

Gal dėl to, kad dabar itin pasitikite savimi? O gal kad jums vis dar talkina raudonoji ir aistringoji planeta Marsas, jūsų ženkle būsiantis iki gruodžio 19 dienos? Taigi šie du dangaus kūnai pasistengs, kad Vandeniams netrūktų aplinkinių dėmesio.

Gruodžio 13 dieną stos Mėnulio pilnatis, ji stipriai veiks Vandenių romantinius jausmus ir nuotaikas. Jei kurie neseniai sutiko įdomų žmogų, gali jį dabar įsimylėti iki ausų. Gruodžio 25-oji bus ypatinga ne todėl, kad tai pirmoji Kalėdų diena, ji Vandeniams bus labai romantiška. Branginkite tokias akimirkas kaip ši.

ŽUVYS

Po gruodžio 6-osios asmeninius reikalus, ypač susijusius su meile ir santykiais, laikykite po devyniais užraktais. Nebūtina visiems aplinkiniams žinoti, kas vyksta jūsų širdyje ir namuose.

Šį mėnesį ir patys pajausite, kaip labai jums trūksta privatumo, norėsite daugiau laiko praleisti su partneriu dviese – be draugų, vaikų, tėvų, giminaičių būrio. Jeigu pavyks kur bent trumpam pasislėpti ir pabūti su mylimu žmogumi, taip sustiprinsite savo ryšį, pasijausite dar labiau vienas su kitu susiję nei anskčiau.

reklama

Vienišoms Žuvims gruodis bus nerimo kupinas laikas. Galbūt jos išgyvens dėl santykių, kokie jie galėtų būti, ar mėgins įveikti iš praeities atklydusius demonus ir baubus. Geriausia būtų, kad tai jos darytų ne vienos pačios, o kreiptųsi pagalbos į kvalifikuotus specialistus. Išsprendę praeities lygtis, galėsite pradėti naujų santykių dėlionę.

Astromanija.lt