Kalėdos namuose vos per pusvalandį

Kalėdinės dekoracijos
Kalėdinės dekoracijos
© Dmitrijus Radlinskas

Prasidedant kalendorinei žiemai ir už lango baltuojant pusnims, laikas namuose sukurti prieššventinį jaukumą. Didžiųjų metų šventėms paruošti namus ir dar labiau sustiprinti šv. Kalėdų laukimą bus paprasta laikantis vos kelių naudingų taisyklių.

Kalėdinės dekoracijos

1. Išlaikyti vieningą temą. Renkant dekoracijas, kuriomis puošite namus, svarbiausia jas suderinti tarpusavyje. Jei kalėdinę eglutę puošite žaliais ir raudonais blizgiais žaisliukais, tai kitoms namų erdvėms rinkitės tų pačių spalvų ar tekstūrų dekoracijas. Taip išvengsite kičo bei sukursite harmonijos pojūtį namuose.

2. Būkite kūrybingi. Namų puošybai panaudokite jau turimas priemones. Pavyzdžiui, gražią žvakidę sukursite iš vyno taurės, blizgučių ir kelių kalėdinių burbulų.

3. Užsiimkite rankdarbiais. Turite laisvo laiko? Tuomet Kalėdoms namus papuošti dar lengviau. Prisirinkite kankorėžių, eglių, paprastojo kėnių, pušų šakelių ir sukurkite dekoracijas patys. Parduotuvėse rasite jau paruoštų rėmų vainikams pinti ar girliandų, kurias padabinsite patys.4. Išbandykite naujoves. Naujos idėjos kartais verčia aiktelėti iš susižavėjimo, tad drąsiai eksperimentuokite. Niekada nebandėte kalėdinių žvakių patalpinti vandenyje ar vietoje vainiko dekoraciją iš blizgučių ir LED lempučių sukurti paprastoje vazoje? Šiemet pats laikas visa tai išbandyti.