Palmiros horoskopas savaitei (gruodžio 5–11 d.)

Palmira Kelertienė (Fotografas Justas Maronas, dizainerė Skaistė Ašmenavičiūtė)
Palmira Kelertienė (Fotografas Justas Maronas, dizainerė Skaistė Ašmenavičiūtė)
© Asmeninis albumas
LNKgo.lt
2016-12-05 18:48

AVINAS

Prasideda geras periodas. Šią savaitę svarbius darbus planuokite pirmadienį, tačiau antradienį ir trečiadienį nieko svarbaus neplanuokite. Savaitės pabaigoje nebūkite spontaniški, neskubėkite.

JAUTIS

Šios savaitės pradžia bus puiki. Pirmadienis tinkamas spręsti karjeros reikalus, tačiau antra savaitės pusė bus sudėtinga. Viena iš sudėtingesnių dienų bus ketvirtadienis.

DVYNIAI

Šią savaitę patartina įsiklausyti į aplinkinius, išgirsti ko jie tikisi iš jūsų. Savaitės pradžioje pasitelkite diplomatiškus ginklus, jei norite pakovoti už save, nes nuo trečiadienio prasideda klaidų ir iliuzijų metų.

VĖŽYS

Šią savaitę skirkite daugiau dėmesio sau ir savo kūnui. Nors savaitė ir palanki, tačiau nepersidirbkite. Raskite laiko poilsiui, nes kitu atveju, ligos gali netikėtai užklupti. Savaitgalis puikus metas kelionėms ir susitikimams.

LIŪTAS

Šią savaitę žvaigždės žada gėrybių lobynus. Šiomis dienomis vertėtų planuoti naudingus susitarimus, organizuoti derybas, spręsti ginčus ir konfliktus. Viskas išsispręs jūsų naudai.

MERGELĖ

Šią savaitę visi Mergelių ženklo atstovai turėtų ilsėtis, rūpintis savo sveikata, gera nuotaika ir šeima. Šiomis dienomis nei jėgų, nei sveikatos nebus jokiems darbams. Svarbiausius darbus nudirbkite pirmadienį.

SVARSTYKLĖ

Šią savaitę galite suprasti, jog jėgos senka. Ieškokite pagalbininkų ateities darbams. Geriausia šios savaitės diena – pirmadienis. Šią dieną nudirbkite svarbiausius darbus. Šią dieną galimos ir romantinės pažintys.

SKORPIONAS

Ši savaitė bus šiek tiek geresnė už praėjusias savaites. Šiomis dienomis vertėtų skirti daugiau laiko poilsiui. Antradienis – sėkminga diena kūrybininkams. Svarbius sprendimus patikėkite savo antrajai pusei.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje nesiimkite jokių darbų, būkite atsargūs už vairo. Galima įvairių nelaimių tikimybė. Savaitės viduryje gali aplankyti iliuzijos, kurios išnys savaitės pabaigoje. Paskutinėmis savaitės dienomis suprasite, kad esate mylimi ir gerbiami.

OŽIARAGIS

Šią savaitę reikėtų ilsėtis. Šiomis dienomis jus globos kosmosas. Svarbūs dalykai spręsis ir be jūsų įsikišimo. Nors tai ir sunkus laimingas, tačiau šita savaitė šio ženklo atstovams bus itin sėkminga.

VANDENIS

Šią savaitę gali nutikti itin reikšmingų pokyčių jūsų gyvenime. Svarbius dalykus planuokite nuo ketvirtadienio, nes tuomet bus didžiausios sėkmės tikimybė. Savaitės pradžioje atlikite visus užsistovėjusius darbus.

ŽUVYS

Šią savaitę vertėtų pakovoti už savo teises, pasikalbėti griežtai su tais, kurie priešinasi jums. Savaitės pabaigoje galite sulaukti naudingą patarimą ar pasiūlymą iš įtakingo asmens. Galite pasikalbėti apie savo karjeros ateitį ir finansines problemas.