Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

Horoskopas
Horoskopas
© Pixabay.com
Astromanija.lt
2016-12-07 07:00

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę jums į pagalbą ateis visa eilė planetų – Saulė, Venera, Marsas, Jupiteris, Uranas ir Saturnas. Jos parodys, kur slypi sėkmė ir kaip ją pačiupti. Geriausios savaitės dienos – trečiadienis ir penktadienis. Pajausite, kaip tada jus užplūs teigiamos energijos banga.

Avino ženklą valdantis Marsas ir Uranas stipriai veiks ne tik jų fizinį kūną, bet ir dvasią. Šiuo metu jums kils daug idėjų, tapsite aktyvesni, entuziastingesni ir įžvalgesni. Šios dvi planetos jus kaip reikiant išjudins ir įkvėps veikti.

Laiminga savaitės spalva. Eidami į pasimatymą, galite vilktis raudonus arba juodus drabužius, derinti juos tarpusavyje. Darbo susitikimams verčiau rinkitės pilką spalvą.

reklama

Laimingi savaitės skaičiai: 10, 12, 20, 24, 31, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris yra pozityvus ir geba jus prajuokinti.

TAURAS

Bendrauti gebantis ir verslininko gyslelę turintis Merkurijus šią savaitę bus jūsų pusėje. Ši planeta susijungs su Neptūnu ir apsaugos jus nuo neteisingų sprendimų. Jūsų intuicija dabar bus labai aštri. Ji padės tinkamu metu atsidurti tinkamoje vietoje.

Šių dviejų planetų jungtis jus praturtins galybe puikių idėjų. Vis dėlto šiuo metu yra rizika per anksti mėginti jas įgyvendinti. Būkite atidūs, klausykite, ką aplinkiniai (draugai) jums sako. Labai daug įdomių dalykų išgirsite.

Laiminga savaitės spalva. Jeigu laukia susitikimų, kurie kelia jums jaudulį ir įtampą, nusiraminti padės tamsiai mėlynos spalvos drabužiai.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 15, 23, 24, 32, 41 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi viziją ir didelių planų.

DVYNIAI

Geriausios šios savaitės dienos bus trečiadienis ir penktadienis. Marsas, Venera ir Jupiteris atrieks jums dangiškojo laimės pyrago riekę. Tik nuo jūsų priklausys, ką su ja darysite: purkštausite, kad gavote per mažai, ar džiaugsitės dovana?

reklama

Dabar jums kils gerų idėjų, susipažinsite su žmonėmis, kurie galės patarti arba padėti jas įgyvendinti. Daug svarbaus ir įdomaus iš jų sužinosite. Šią savaitę būkite ypač atidūs, stebėkite, kas ir kaip vyksta jūsų gyvenime. Dažniausiai visi jums reikalingi atsakymai yra šalia.

Laiminga savaitės spalva. Jei trūksta vidinės ramybės, rinkitės žalius ar rudus drabužius. Šios spalvos tiks einant ir į svarbius dalykinius susitikimus.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 13, 15, 24, 43, 49 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris žavisi jūsų fantazija, leidžiasi jos užvaldomas. Tai jums teikia daug džiaugsmo.

VĖŽYS

Šią savaitę Vėžio ženklą valdantis Mėnulis jus globos, o Merkurijus, susijungęs su Neptūnu, jus palaikys. Nuojauta dabar bus ypač stipri. Šiuo metu gebėsite priimti teisingus sprendimus ir tinkamu laiku atsidurti tinkamoje vietoje.

Dabar labai geras laikas susivokti, kas vyksta jūsų viduje, sieloje, kokie jausmai jus yra užvaldę. Jei reikės dėl ko nors nuspręsti, vidinis balsas pasufleruos jums teisingą ėjimą. Neleisite, kad kiti jus įkalbinėtų ar jums nurodinėtų.

Laiminga savaitės spalva. Dabar galite drąsiai rinktis ryškias spalvas. Pamėginkite raudoną, derinkite ją su turkio detalėmis ar papuošalais.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 5, 28, 39, 41, 46 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Su mylimais žmonėmis jausitės geriausiai.

reklama

LIŪTAS

Šią savaitę didžiosios planetos jums bus nusiteikusios palankiai. Geras bus trečiadienis, bet dar geresnis penktadienis.

Marsas ir Uranas pasirūpins, kad jums pasitaikytų palankių aplinkybių. Jei tik nežiopsosite ir būsite ypač atidūs, pasinaudosite palankiomis aplinkybėmis, tikrai džiaugsitės sėkme.

Šios planetos į jūsų gyvenimą pūstels kaip gaivus vėjas. Netgi įprastus darbus dabar atliksite su didesniu malonumu. Šią savaitę nepakęsite nuobodulio, todėl stengsitės susigalvoti ir susirasti sau įdomių užsiėmimų.

Laiminga savaitės spalva. Šią savaitę verčiau venkite ryškių spalvų. Pilka ir dramblio kaulo ar smėlio atspalviai dabar padės aiškiau suvokti realybę ir geriau joje jaustis.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 4, 17, 21, 22, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Dabar jums seksis su visais susibendrauti.

MERGELĖ

Galite ir šią savaitę tikėtis jūsų ženklą valdančio Merkurijaus pagalbos. Jis susijungs su Neptūnu, todėl galėsite kliautis ne tik geležine logika, bet ir labai tiksliai veikiančia intuicija. Žinoma, trigrašį įkiš ir Saturnas, jis skleis abejones, bet jos tikrai neturės jokio realaus pagrindo.

Šiomis dienomis jums seksis įsijausti į kitų žmonių padėtį, geriau ją suprasti, todėl sugebėsite tinkamai jais pasirūpinti. Dabar daug geriau sutarsite su aplinkiniais nei anksčiau. Tagi galite žymiai pagerinti santykių atmosferą tiek namuose, tiek darbe.

reklama

Laiminga savaitės spalva. Galite rinktis bet kurią. Žinoma, turkio atspalviai visada pakelia nuotaiką.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 15, 24, 26, 32, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Su visais gerai sutarsite, todėl jausitės laimingi.

SVARSTYKLĖS

Savaitės viduryje padangėje susitikus Marsui ir Uranui, sulauksite įkvėpimo. Dabar gali kilti noras nusistatyti naujas koordinates į laimę. Saulė ir Jupiteris įpūs vėjo į jūsų bures ir palaimins kelionę.

Šią savaitę jausitės energingi ir pakylėti. Jei tik būsite atidūs, pastebėsite naujas galimybes. Viskas, ko dabar imsitės, bus vainikuota sėkme. Taigi jei jau seniai mąstėte, ką norėtumėte padaryti, tinkamas laikas to imtis jau atėjo.

Laiminga savaitės spalva. Aukso ir sidabro atspalviai arba papuošalai nuteiks svajingai, romantiškai, padės ir laukiant didžiųjų metinių švenčių.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 9, 10, 25, 30, 44 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris kaip ir jūs vertina darną bei ramybę.

SKORPIONAS

reklama

Šią savaitę žvaigždės jus perspėja būti atidiems, tvarkant finansinius reikalus, stebėti išlaidas. Vis dėlto sulauksite ne vien gąsdinančių signalų, jus palaikys Merkurijus su Neptūnu. Abi planetos padės jums įžvelgti pavojus, kad neprarastumėte pinigų.

Intuicija jūsų neapvils ir darbe, aiškiai matysite sau naudingas galimybes. Sugebėsite tinkamu metu atsirasti tinkamoje vietoje. Jums seksis dėstyti savo planus ir ketinimus tiek žodžiu, tiek raštu. Nepraleiskite progos su tuo supažindinti reikiamus žmones.

Laiminga savaitės spalva. Violetinė ir tamsiai mėlyna padės prisiderinti prie kitų žmonių nuotaikų, sulaukti jų palaikymo ir supratingumo.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 3, 8, 10, 17, 26 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris žino, kada geriau patylėti.

ŠAULYS

Dabar Saulė šviečia iš jūsų ženklo, o laimės planeta Jupiteris nusiteikęs jums palankiai. Nenuostabu, kad didėja pasitikėjimas savimi, savo jėgomis, gebėjimu būti ar likti sėkmingais. Marsas suteiks jums stiprybės, Uranas padės pamatyti ir pasinaudoti atsivėrusiomis galimybėmis.

Šią savaitę laimė slypės santykiuose, ryšyje su žmonėmis, todėl susipažinkite, bendraukite, atidžiai klausykitės. Visomis dienomis išplėskite akis ir pastatykite ausis, būkite budrūs. Laimė slypi detalėse ir gana netikėtose.

Laiminga savaitės spalva. Tamsiai raudona dabar suteiks drąsos kovoti dėl išsikeltų tikslų.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 9, 12, 18, 25, 27 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris moka juoktis iš visos širdies.

OŽIARAGIS

Galite šią savaitę drąsiai kliautis savo nuojautomis, numanymais, nuomone ar tikėti priimtais sprendimais. Merkurijus ir Neptūnas suteiks jums reikiamą įžvalgą ir padės atrasti geriausią įmanomą išeitį.

Dvi minėtos planetos padės šią savaitę patirti džiaugsmą. Džiugins ne tik darbas, įprastinė veikla, bet ir piniginiai reikalai. Jums seksis megzti naujas pažintis, geriau suprasti aplinkinius.

Poroms, kurios šiuo metu išgyvena santykių krizę, Merkurijus gali padėti ją įveikti. Šiomis dienomis pokalbiai gali būti gydantys, jie padės atrasti bendrumus, o ne įsikibti į skirtumus.

Laiminga savaitės spalva. Pilka suteiks drąsos ir jėgų, kai teks dalyvauti svarbiuose pokalbiuose ir apginti savo poziciją.

Laimingi savaitės skaičiai: 4, 5, 9, 12, 17, 28 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris jums nepriekaištauja, myli jus tokius, kokie esate.

VANDENIS

Džiaukitės, nes jūsų laukia nuostabi savaitė. Per ją spręsis daug dalykų, kurie bus svarbūs ateityje. Trečiadienis bus itin palankus, bet pati sėkmingiausia savaitės diena – penktadienis. Jums atsivers daugybė kelių ir galimybių skirtingose gyvenimo sferose.

Vandeniai turi stipresnę dvasinę jėgą nei bet kuris kitas ženklas Zodiake. Jūs, jei tik labai norite, vien ilgiau apie ką nors pagalvoję (tai yra sutelkę dvasinę energiją), gaunate, ko norite. Žinokite, kad tai nėra atsitinktinumas ar pavieniai „stebuklai“. Šiuo įrankiu galite naudotis bet kada.

Laiminga savaitės spalva. Jeigu norite padaryti teigiamą įspūdį, rinkitės tamsiai mėlyną. Ši spalva padės jaustis stipresniais ir labiau savimi pasitikėti.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 5, 12, 17, 22, 39 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Bendraukite su dvasingais žmonėmis, jie jus veiks geriausiai.

ŽUVYS

Mėnulis ir Merkurijus šią savaitę bus didžiausi jūsų sąjungininkai. Jie padės įgyvendinti tai, kas, jūsų manymu, svarbu ir reikalinga.

Šios savaitės dienomis seksis nudirbti darbus, atlikti jums patikėtas užduotis. Tai teigiamai paveiks jūsų finansinę padėtį. Būsite kupini geros nuotaikos ir noriai ja dalysitės su aplinkiniais.

Atsipalaiduokite ir ramiau žvelkite į netikėtumus ar pasikeitimus. Na, jei negali būti taip, kaip norėjote, tebūnie kitaip.

Laiminga savaitės spalva. Žvaigždės šiuo metu jums palankios, todėl galite rinktis kokią tik norite spalvą. Jei vilkėsite ką nors oranžinio, jausitės ir atrodysite laimingesni.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 15, 26, 33, 41, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris be baimės žvelgia į ateitį.

Astromanija.lt