„Ecoservice“ palieka generalinis direktorius Arūnas Makauskas

„Ecoservice“ klaidina gyventojus gąsdinimais nebevešti šiukšlių (Nuotraukos - fotografo Sauliaus Žiūros)
„Ecoservice“ klaidina gyventojus gąsdinimais nebevešti šiukšlių (Nuotraukos - fotografo Sauliaus Žiūros)
© Savivaldybė
Alfa.lt
2016-12-01 11:35

Nuo 2014 metų birželio mėnesio ekologinių sprendimų bendrovei „Ecoservice“ vadovavęs Arūnas Makauskas palieka pareigas. Bendrovė skelbia, kad sprendimas buvo priimtas abipusiu sutarimu. Teigiama, kad kol bus surastas naujas vadovas, įmonių grupei vadovaus šiuo metu vykdomosios direktorės pareigas užimanti Daiva Skrupskelienė.

Prieš pradėdamas vadovauti „Ecoservice“ bendrovei, kurios įmonės šiuo metu veikia 14-oje Lietuvos savivaldybių ir užsiima antrinių žaliavų bei komunalinių atliekų surinkimu, vežimu ir apdorojimu, jis dirbo organizacijoje „Žaliasis taškas“.

„Arūną Makauską vertiname kaip tikrą savo srities profesionalą, kuris turi sukaupęs didelę patirtį administravimo, teisėkūros, aplinkosaugos projektų valdymo srityje. Kartu vykdėme projektus, kurie padėjo ekologinius sprendimus visoje Lietuvoje pakelti į naują kokybės lygmenį. Artimiausiu metu planuojame įmonių grupės pokyčius, kuriems ieškosime naujos jėgos, profesionalų su idėjomis, galinčiomis dar labiau kilstelėti mūsų veiklos kokybę“, – teigė Skrupskelienė.

Pats Makauskas teigia, kad ekologinių sprendimų sektorius nuolat kinta, daugėja iššūkių, su kuriais susiduria daugelis šios srities dalyvių, todėl profesionalo patirtis – labai vertinga.

„Esu įsitikinęs, kad man labai gerai pažįstamoje srityje iššūkių netrūks ir artimiausiu metu. Profesine prasme tobulėti turime nuolat, todėl, tikiu, kad šis etapas su didžiausia savo srities įmone Lietuvoje „Ecoservice“ puikiai papildė mano patirties bagažą ateities darbams“, – tvirtino Makauskas.

reklama

Apie bendrovę

Ekologinių sprendimų bendrovė „Ecoservice“ priklauso didžiausiam Baltijos šalyse nepriklausomam privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytojui „BaltCap“, veikiančiam nuo 1995 metų. Fondas „BaltCap Private Equity Fund II“ yra pritraukęs Baltijos inovacijų fondo (BIF) finansinę injekciją ir investuoja į inovatyvius verslus Baltijos šalyse. Keturiolikoje Lietuvos savivaldybių veikianti „Ecoservice“ veiklą vykdo jau 20 metų ir rūpinasi komunalinių, statybinių ir stambiagabaričių atliekų bei antrinių žaliavų surinkimu, vežimu ir apdorojimu.