Ar stipriai jus šildys ryški Šaulio saulė?

Šaulys
Šaulys
© Pixabay.com
Astromanija.lt
2016-12-06 07:00

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Saulė Skorpiono ženkle skatino mus nerti į savo ir gyvenimo gelmes. Dabar ji sūpuojasi Šaulyje ir kviečia iš gelmių kilti į viršų, iš aukštai apžvelgti šį didelį ir gražų pasaulį.

Ugnies stichijai priskiriamas Zodiakas skatina mus būti atviresniems, daugiau bendrauti, išmėginti savo ir pasaulio ribas, kirsti ir peržengti tikras ir tariamas sienas.

Šaulys dar vadinamas pasaulio keliautoju. Ženklo simbolis yra šaulys, įtempiantis lanką ir tuoj paleisiantis strėlę į tolį. Dažniausiai jis paleidžia ne vieną, o kelias ir į skirtingas puses.

Kai Saulė įeina į šį Zodiaką žvaigždės nori mums pasakyti – stojo tyrinėjimų, atradimų, plėtros ir gausos metas. Šaulys laikomas vienu laimingiausių ženklų, pritraukiančių sėkmę ir gerovę, greitai atsigaunančių po nesėkmių.

reklama

Ką Šaulio valdomas laikotarpis atneš kiekvienam iš Zodiako dvyliktuko?

AVINAS

Tai pačiai stichijai priklausantis Avino ženklas labai lengvai priima Šaulio energiją ir entuziazmą, kuriais pažymėtas šis mėnuo.

Šaulys stipriausiai veiks, skatins ir palaikys Avino norą keliauti. Taip pat ragins peržengti ne tik fizines, bet ir proto, psichines ir dvasines ribas ar apribojimus, atrasti naujas teritorijas.

Šaulio valdomu laikotarpiu pirmasis Zodiakas bus kupinas naujų idėjų ir kunkuliuos tikėjimu, kad jis galės sėkmingai jas realizuoti. Tikrai galės tai daryti, jeigu susikaups, sudarys realų veiksmų planą ir tiksliai jį vykdys. Pasiseks ypač tada, jei Avino ženklo atstovų ketinimai yra idealistiniai ir susiję su plėtra.

TAURAS

Šaulys stipriausiai veiks Taurų intymumo suvokimą ir pojūtį. Jis skatins plėsti emocinius horizontus, rizikuoti ir užmegzti gilesnius ryšius su aplinkiniais.

Sujungus skirtingas juos supančių žmonių energijas ir resursus, Taurams gali atsiverti netikėtų galimybių plėsti mąstymo ir pajautos spektrą. Kad tai pavyktų, antrajam Zodiako ženklui teks atsisakyti senų įsitikinimų apie savo pačių galimybes ir gebėjimus.

Ką patys apie save manote, kokių legendų, kurias kiti pasakoja apie jus, laikotės įsikibę? Peržiūrėkite šias nuostatas, nes jos stipriai gali jus riboti ir stabdyti vystymąsi ir savirealizacijos galimybes.

DVYNIAI

reklama

Šį mėnesį Šaulys padės jums į savo gyvenimą prisivilioti dvasingų ir žaismingų žmonių. Saulė Šaulyje ypač stipriai veiks Dvynių partnerystės reikalus.

Dabar jie tvirčiau jausis santykių srityje, turės drąsos parodyti, kokie yra iš tiesų, ką turi kitam pasiūlyti. Humoro jausmas, pasitikėjimas savimi padės Dvyniams megzti naujas draugystes ir puoselėti senas. Jei kils konfliktų, į juos šio Zodiako atstovams reikėtų žiūrėti kaip į galimybę santykius praturtinti sąžiningumu ir gilumu.

VĖŽYS

Šį mėnesį Vėžiai, veikiami Šaulio, bus labiau nei įprastai užsiėmę, užsikrovę darbais ir užduotimis. Su teigiamu požiūriu ir humoro jausmu sugebėsite priimti veiklų periodą ir netgi nuo veiklos pasikrauti dar daugiau energijos, o ne save išsekinti ir išvarginti.

Šaulio valdomas laikotarpis labai palankus rūpintis sveikata, ją stiprinti ir gerinti. Jeigu pastaruoju metu svarstėte, ar tik nereikėtų kažką keisti mitybos, sporto srityje, daugiau nebesvarstykite, tiesiog keiskite. Tik pasitarkite su gydytoju, treneriu ar kitu savo dalyką išmanančiu žmogumi.

LIŪTAS

Šaulys šį mėnesį įžiebs trečiojo Ugnies stichijai priskiriamo ženklo kūrybinę ugnį. Dabar Liūtams bus paprasta sulaukti įkvėpimo, pamatyti viziją ir imtis veikti. Jėgų ir entuziazmo bus daugiau nei pakankamai.

Šaulio valdomu laikotarpiu Liūtams reikėtų pamąstyti, kurie dalykai jiems teikia daugiausiai džiaugsmo ir kelia nuotaiką, ką darant jų energija trykšta, širdis tiesiog dainuoja ir viskas lengvai sekasi?

Zodiako kolegos Šaulio metas taip pat bus labai palankus meilės reikalams, o drąsiausi ir iniciatyviausi Liūtai sulauks sėkmės.

MERGELĖ

reklama

Šaulyje besisvečiuojanti Saulė ryškiai apšvies Mergelėms itin svarbią sritį – saugumo jausmą.

Šiuo laikotarpiu daugiau mąstysite, ką tai jums reiškia, kas garantuoja jums saugumą, kiek šis jausmas jumyse įleidęs šaknis, ar galite į jį atsispirti, o kiek reikia išorinės paramos, kad pasijaustumėte saugūs?

Šaulio valdomu laikotarpiu palanku tyrinėti, kurios jūsų gyvenimo sritys yra apleistos, kurioms reikia pastiprinimo, remonto ar netgi „perkrovimo“. Teks taip pat atrinkti, kurios jūsų nuostatos, įsitikinimai jau atgyveno ir jų atsisakyti. Taip pat su dėkingumu priimti žmonės ir dalykus, kurie jūsų gyvenimą daro saugesnį.

SVARSTYKLĖS

Šaulio paleistos strėlės šį mėnesi išjudins jūsų mąstymo galimybes. Šis aktyvus ženklas suaktyvins Svarstyklių intelektinę veiklą, joms kils daug nuostabių idėjų. Svarstyklės taip pat netikėtai užsikrės Šaulio optimizmu.

Šį mėnesį seksis kalbėti, rašyti, mokytis ir mokyti. Ši veikla Svarstyklėms teiks ir daugiausiai įkvėpimo, energijos, pasitenkinimo ir entuziazmo.

Svarbu išdrįsti su aplinkiniais pasidalyti savo vizija. Tai padės atsirinkti, kurie mąsto panašiai kaip jūs. Šaulio valdomu laikotarpiu sustiprės intuicija. Kliaukitės ja, o ne logika (juk, kaip sakoma, intuicija yra aukščiau logikos).

SKORPIONAS

Šaulio valdomu laikotarpiu Skorpionams palanku didinti pajamas. Taigi šį mėnesį jūsų dėmesys bus nukreiptas būtent į piniginius reikalus. Vieni ieškos finansinės paramos ar finansuotojų, kiti gal ims paskolą ar prašys atlyginimo didinimo, o gal susiras papildomą pajamų šaltinį.

Kuo didesnė suma bus Skorpionų sąskaitoje, tuo saugesnė atrodys jiems ateitis. Žinoma, pajutus gausos ar turto skonį, gali kilti noras paišlaidauti. Šaulio valdomu laikotarpiu patyrinėkite savo pinigų leidimo ir taupymo įpročius bei gebėjimus, dabar palanku atrasti ar pasimokyti naujų ir naudingų taupymo metodų.

reklama

ŠAULYS

Su gimtadieniu, mielieji Šauliai. Saulė įėjo į jūsų ženklą ir dauguma jūsų išgyvenate asmeninių metų pradžią, nors kalendoriniai metai ir eina į pabaigą.

Išties, kai Saulė lankosi Šaulio ženkle, visa sukasi apie jus. Pagrindinė jūsų šio mėnesio tema – tapatybės, savasties klausimai. Kas esate, ką nuveikėte, o ką galite?

Dabar turite galimybę pamatyti neatskleistus savo talentų klodus, pamatyti save visiškai kitokius. Permąstykite, kaip prisistatote kitiems, ką patys apie save galvojate ir kalbate, juk žodžiai tarsi užprogramuoja ar net įkalina.

Gal pats laikas pakeisti ir žodžius, ir jais grįstą pasakojimą apie save? Pasikliaukite vidine klausa ir tikėkite tikslais, kuriuos sau išsikeliate.

OŽIARAGIS

Šaulys Ožiaragių energiją ir užsidegimą nukreips į labai nematerialius ir nepraktiškus dalykus kaip sapnai ir dvasiniai dalykai. Šaulio valdomu laikotarpiu labai sustiprės intuicija, kuri tildys Ožiaragių proto diktatą.

Suraskite laiko pabūti vienumoje ir pasikliaukite nuojauta, įsiklausykite į ją. Nenumokite ranka į sapnus, pamėginkite kas rytą juos prisiminti ir panagrinėti, suvokti simbolines sapne regėtų dalykų reikšmes. Jeigu išdrįsite būti nelogiški, nepraktiški, labiau intuityvūs, suteiksite sau galimybę jau kitą mėnesį pradėti visiškai naują gyvenimo etapą.

VANDENIS

Ugnies stichijos ženklas Šaulys išjudins Oro elementui priskiriamų Vandenių viltis ir svajones. Šaulio valdomu laikotarpiu svarbu kreipti dėmesį į idėjas, kurios gali padėti ne tik gerinti pačių gyvenimą, bet ir aplinkinių, gal net visos šalies ir žmonijos. Juk Vandenis laikomas žmogiškiausiu Zodiaku, jo idealizmas paprastai gelbsti žmoniją.

reklama

Labai svarbu šį mėnesį jausti ryšį su jus supančia aplinka ir aplinkiniais. Jūsų tikslai, svajonės ir darbai turi nuo žmonių ne tolinti, o kaip tik vienyti, artinti, taikyti. Pasistenkite ir tinkamai panaudokite šį palankų laikotarpį žmogiškų tiltų kūrimui, burkite aplinkinius į grupes, patys dalyvaukite bendroje veikloje.

ŽUVYS

Šaulys ragins Žuvis labiau rūpintis savo įvaizdžiu viešumoje ir karjera. Savo valdomu laikotarpiu šis optimistiškas Zodiakas drąsins ir įkvėps pasinaudoti galimybėmis, daugiau rizikuoti, užsimoti plačiau ir lipti aukščiau.

Šaulio laikas labai tinkamas Žuvims keisti domėjimosi sritį darbe, ieškoti naujų perspektyvų. Jeigu būsite kantrūs, atsakingi ir darbštūs, sulauksite didelio atpildo.

Astromanija.lt