Sužinokite, kas namuose jus verčia jaustis nelaimingiems

Senos fotografijos
Senos fotografijos
© Pexels
Alfa.lt
2016-12-30 06:46

Namuose laikui bėgant dažniausiai labai nepastebimai ima kauptis daiktai. Vieni dažnai naudojami ir reikalingi, tačiau kiti – kuriantys namuose netvarką ir absoliučiai nereikalingi.

Purewow.com atskleidžia, kokių daiktų verta atsikratyti, kad namuose būtų jaukiau.

Krūvos vaikų piešinių

Vaikų piešiniai

Vertinti vaikų piešinius tikrai reikia, tačiau nepamirškite, kad jūsų šaldytuvo ir sienų plotas tikrai yra ribotas. Patarimas paprastas: išsirinkite keletą mėgstamiausių, o kitus suklijuokite į knygą.

reklama

Vestuvių ar krikštynų dovanėlės

Jeigu laikote jas tik dėl to, kad nemandagu išmesti tai, ką dovanojo kiti, labai klystate. Atsikratykite daiktų, kurie tik užima vietą jūsų stalčiuje.

Knygos, kurias perskaitėte, tačiau jums nepatiko

Knygų mylėtojai gali nudžiugti ir gatvėje

Tikrai nereikia jų išmesti. Paaukokite, padovanokite ar atiduokite bibliotekai. Jeigu nepatiko jums, galbūt patiks kažkam kitam.

Pernelyg daug grožio priemonių

Kosmetikos priemonės

Peržiūrėkite savo kosmetikos priemones, ir tas, kurios pasenusios ar nenaudojamos, išmeskite.

Viskas, kas sulūžę ar sugedę

Jei neketinate to sutaisyti ar suklijuoti, laikas atsisveikinti su daiktais, kurie metų metus guli nenaudojami.

reklama

Rankdarbių priemonės

Nelaikykite namuose pustuščių apdžiūvusių daiktų ar gražių popierėlių gabaliukų, jeigu tuoj pat neketinate iš jų kažko padaryti. Pasilikite tik tas priemones, kurios iš tiesų gali būti praktiškai panaudojamos.

Maistas, kurio nevalgote

Maisto išmesti nereikia, bet jei spintelėje turite dribsnių, kurių nemėgstate, ar padažų, kurie jums nepatinka, verčiau paaukokite juos tiems, kurie to įsigyti neišgali. Laikydami spintelėje nepadedate nei sau, nei kitiems.

Dokumentai ir čekiai

Darbo stalas

Išmeskite tuos čekius ar sutartis, kurios nebegalioja. Taip pat galite pasinaudoti programėlėmis, kurios leis dokumentus turėti skaitmenine forma ir taip atsikratyti popierių krūvos stalčiuje.

Senos fotografijos

Senos fotografijos

Verčiau pasigaminkite iš jų skaitmeninius albumus arba suklijuokite į gražų albumą. Tuomet bet kada galėsite jas pavartyti ir peržiūrėti.

reklama

Reklaminiai daikčiukai

Jums tikrai nereikia dar vieno tušinuko ar puodelio su kokios nors kompanijos logotipu. Pasilikite tuos, kuriuos naudojate, o kitus tiesiog išmeskite ar atiduokite.