„Hard Ton“ – prieš pasirodymą gėjų klube: esame pasiruošę naujoms pažintims!

Duetas „Hard Ton“
Duetas „Hard Ton“
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2016-09-21 12:25

Rugsėjo 23 dieną, penktadienį, sostinės naktinis klubas „Soho“ skelbia ilgai lauktą 10-ojo sezono pradžią. Kaip jau ir tapo įprasta, vieno iš ryškiausių sostinės klubų naujajame sezone bus visko: nuo pasaulinio lygio šokių muzikos žvaigždžių pasirodymų, termometro stulpelius iki maksimumo užkeliančių pašėlusių vakarėlių ir netikėčiausių teminių renginių.

Po nedidelio „apšilimo“ su techno virpesius iš Brazilijos miesto San Paulo atvežusiu duetu „Casal Belalugosi“, „Soho“ naująjį sezoną ketina sutikti „Soho Live“ renginių serijos pasirodymu – svečiais iš Italijos, duetu „Hard Ton“.

Duetas „Hard Ton“

Prieš atvykdami į Lietuvą, ekstravagantiškojo dueto nariai sutiko atsakyti į kelis klausimus. Su Mauro ir Massimo (Maxas) kalbėjomės apie „Hard Ton“ užkulisius, vieną paskutiniųjų kūrinių „Triple XL“ ir pirmąjį kartą Vilniaus gėjų klube.

Kaip nuo „Hard Ton“ atsiradimo dienos keitėsi jūsų idėjos, požiūris ir elgesys?

Mauro ir Maxas: Visada stengiamės judėti į priekį ir nesikartoti. Manau, tai natūralu, kai dirbi su savo kūrybiškumu, muzika, menu ar bet kuo kitu.

Kai kalbama apie „Hard Ton“, esame įpratę ant scenos matyti du atlikėjus, bet sunku įsivaizduoti, kad viską darote tik judu. Kas slepiasi užkulisiuose?

Mauro ir Maxas: Žinoma, turime draugų, kurie mums padeda, bet už „Hard Ton“ vardo stovime tik mudu. Beprotiška, tiesa?!

Sveikiname su vienu paskutiniųjų jūsų kūrinių „Triple XL“, kurį išleido italų įrašų kompanija „Bordello A Parigi“. Papasakokite daugiau apie vykusį kūrybinį procesą.

Mauro ir Maxas: Šį kūrinį išleidom bendradarbiaudami su legendiniu olandų prodiuseriu Junkie XL. Jo skambesys primena 80-ųjų electro funk stilių, kuris itin patiko, nes tai kiek neįprasta mūsų kūrybai. Įdomu, kiek lietuvaičių jau matė mūsų videoklipą su Karlu Lagerfeldu?

Atrodo, kad jūsų kuriama muzika visada žengia koja kojon su vizualizacija. Kaip gimsta idėjos?

Mauro ir Maxas: Mums tai lyg ir natūralu. Kai jau turime kūrinį, iškart įsivaizduojame šį tą daugiau nei tiesiog dainą. Mes kūrinius matome kaip istorijas, kurias bandome papasakoti visais įmanomais būdais.

Vargu ar kas drįstų varžytis su tavo viduje slypinčia diva, Maxai. Ką išgyveni, siausdamas scenoje, ir ar tiesa, kad nulipęs nuo jos esi labai drovus?

Maxas: „Hard Ton“ yra persona. Tai būdas išreikšti tai, ko dažnai negaliu atskleisti savo įprastoje kasdienybėje.

Ar bandei kada įsivaizduoti, kas nutiktų su „Hard Ton“, jei sulieknėtum?

Maxas: Būtų katastrofa! Tai tobulas pasiteisinimas, kodėl niekada nesilaikau ir nesilaikysiu dietų.

Jūsų kūryba glaudžiai susijusi su menu ir mada. Ar turite ikonų, kurios įkvepia judėti pirmyn?

Maxas: O, jų tiek daug! Pirmasis mūsų būsimo albumo singlas vadinasi „Queer Nation“, kuris taps duokle visoms, na, kai kurioms mūsų ikonoms nuo Vivienne Westwood iki Helmut Newton, nuo Leight Bowery iki Roxy Music. Spalio 1-ąją filmuosime videoklipą, kuriame įkūnysiu juos visus. Patikėkit manim, tai bus labai neįprasta!

Kaip „Hard Ton“, be itin pamėgto valgymo ir miegojimo, ilsisi po pasirodymų?

Mauro ir Maxas: Po pasirodymų mėgaujamės vakarėliu!

Koks yra naktinis italų gyvenimas?

Maxas: Negaliu išskirti kažko labai ypatingo, gal tik tai, kad Italija, lyginant su Vokietija ir Olandija, yra mažiau atvira tam tikrais klausimais. Tiesą sakant, sunku pasakyti, nes kitose šalyse grojame daug daugiau nei Italijoje.

Ar Italijoje aktyvus naktinis gėjų gyvenimas?

Maxas: Taip, žinoma, visi didžiausi pasaulio miestai tikrai turi ką pasiūlyti, jei suprantate, ką turiu omenyje.

Kaip jaučiatės prieš pasirodymą gėjų klube „Soho“?

Mauro ir Maxas: Mums smalsu, tad labai nekantraujame ir jau dabar džiaugiamės artėjančiu pasirodymu. Ir žinote ką? Esame pasiruošę naujoms pažintims.

Diva, ką norėtum pasakyti tiems, kurie atvyks į tavo šou pirmą kartą?

Maxas: Jei kada laužei galvą, kaip atrodo tikra diva, mums laikas susitikti. Jei diva jautiesi ir tu, ateik į „Soho“ ir lipk ant scenos kartu. Pavarykim!