Nicole Kidman atvėrė širdį: kai surandi tokią didelę meilę, tu klesti

Nicole Kidman
Nicole Kidman
© SCANPIX
BNS
2016-09-13 07:00

Du įvaikius su buvusiu vyru Tomu Cruise’u auginanti Nicole Kidman suvaidino įmotę bendrovės „Weinstein“ biografinėje juostoje „Liūtas“ („Lion“), kuri buvo parodyta Tarptautiniame Toronto kino festivalyje, praneša „The Hollywood Reporter“.

Sekmadienį festivalyje N. Kidman atsakė į klausimą, kaip jai sekėsi kurti motinos vaidmenį filme, pasakojančiame apie australų porą, kuri įsivaikina Kolkatos gatvėje surastą penkiametį.

„Man tai – filmas, pasakojantis apie motinišką jėgą, kokios jos bebūtų – biologinės ar įmotės“, – kalbėjo aktorė per spaudos konferenciją apie režisieriaus Gartho Davis’o juostą, kurioje taip pat vaidino Devis Patelis ir Rooney Mara.

Filmas sukurtas pagal Saroo Brierley atsiminimų knygą „Ilgas kelias namo“ („A Long Way Home). D. Patelio įkūnytas filmo herojus po daugelio metų grįžta į Indiją ieškoti savo biologinės šeimos.

„Kai surandi tokią didelę meilę, tu klesti. Kokiu keliu ji beateitų, ji ateina. Taigi, man tai kelia dideles emocijas“, – pridūrė N. Kidman.

D. Patelis papasakojo, kad kurdamas savo vaidmenį jis nukeliavo į vieną Indijos regioną, kuriame neįgalūs vaikai yra atiduodami įvaikinti užsieniečių šeimoms.

„Daugiausia jų išvyksta į Ameriką arba Australiją. Mane tiesiog pribloškė tas faktas, kad yra tokių, kurie nori priimti juos pas save ir suteikti jiems nuostabų gyvenimą ir galimybę. Manau, kad tai yra tiesiog gražu“, – sakė jis.

Nicole Kidman atvėrė širdį: kai surandi tokią didelę meilę, tu klesti

Nicole Kidman
+7