Neįtikėtina vestuvinio žiedo istorija sujaudino pasaulį: pamestas prieš 37 metus, šiandien jis vėl šeimininko rankose

Info TV
2016-09-12 22:17

Neįtikėtina vieno žiedo istorija sujaudino pasaulį. Praėjus 37 metams nuo akimirkos, kai pametė vestuvinį žiedą, tikrasis jo savininkas ir vėl gali jį užsimauti. Žiedas buvo rastas jūros dugne, o jo fotografija apskriejo socialinius tinklus. Taip žiedas ir vėl sugrįžo pas tą, kam priklausė.

Praėjus vos 5 mėnesiams nuo vedybų, savąjį žiedą vyras pametė Benidormo paplūdimyje, Ispanijoje. Ir jau manė, kad niekada jo nebesusigrąžins, tačiau žiedą rado nardymo mokytojas. Žinoma, jis nė nenutuokė, kam šis priklauso. Žiedo nuotrauka viena mergina pasidalijo socialiniame tinkle.

„1979-ųjų vasarą su šeima nuvykome į Benidormą, apsistojome maždaug 6 km nuo uosto. Ten aš maudžiausi, kol supratau, kad nebeturiu žiedo. Panėriau, kad jį rasčiau, bet nepavyko. Pamečiau. Bėgo metai ir, didelei mano nuostabai, „Facebook“ tinkle pamačiau mergaitę, kuri Benidorme rado vestuvinį žiedą. Su ta pačia data, kaip mes susituokėme! Rado ten pat, kur aš pamečiau savąjį. Susisiekiau su ja ir nusiunčiau savo žmonos vestuvinio žiedo nuotrauką. Visiškas sutapimas – jie buvo vienodi...“ – pasakojo Augustinas.

„Vakare prisėdau prie „Facebook“ ir pamačiau, kad mano dukterėčia pasidalijo vestuvinio žiedo nuotrauka. Žinoma, ji nežinojo, kad žiedas mano, tiesiog jai buvo gaila žiedo savininko. Kai tik pamačiau datą, iškart supratau! Paskambinau vyrui, nes taip susinervinau, kad pamiršau tikruosius metus, kada susituokėme. Jis viską patvirtino“, – prisiminė Juani.

Moteris neslėpė, jog tąkart net apsipylė džiaugsmo ašaromis.