Erika Vitulskienė – apie santykius su vyru: buvo akimirkų, kai norėjau pasakyti „ačiū, pabuvau, užteks...“

Merūnas ir Erika Vitulskiai
Merūnas ir Erika Vitulskiai
© Edvard Blaževič
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2016-09-12 21:50

Buvo akimirkų, kai aplinkinių vertinimai taip slėgė, kad dėl ramybės garsaus tenoro Merūno Vitulskio širdies draugė Erika netgi galvojo apie santykių nutraukimą. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo...Iki...“ garsi pora prakalbo ne tik apie santuokuos džiaugsmus, bet ir vargus.

„Merūnas žinojo mano charakterį, kad aš tikrai galiu tą padaryti – spjauti, bėgti, lėkti, ir pasakyti: „Ačiū, pabuvau, užteks“. Bet jis man savo meilę įrodė. Jis buvo vyras, kuris tinkamu momentu sugebėdavo paimti mane už rankos ir tyliai paduoti tą kulką...“ – pasakojo E. Vitulskienė.

Moteris prisiminė laiką, kai muzikiniame TV projekte išgarsėjus Merūnui, po padidinamuoju visuomenės ir žiniasklaidos stiklu pateko ir ji.

„Mane aptarinėjo nuo A iki Z: nuo plaukų spalvos iki kūno sudėjimo, iki kokia aš – gera ar bloga, protinga ar nelabai. Baisiausia buvo, kad kur kas skausmingiau į tai reagavo mūsų artimieji, kurie girdėjo daug daugiau nei mes. Sunku juos įtikinti – nereaguokit, kai šukės sminga. Reikėjo to išmokti. Tačiau nužliumbi porą rozų, ir išmoksti...“ – pasakos Erika.

Piktų komentarų Erika neslėpė sulaukianti ir dabar. Tiesa, jie moters nebeskaudina. „Per pastarąjį dešimtmetį užsiauginau storą odą...“ – teigė Erika.

Ne paslaptis, kad jau ilgą laiką ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje garsus dainininkas susilaukia ir daug moteriškos lyties dėmesio. Kaip laidoje pasakojo Erika, nors tiesioginių damų vilionių ir nematė, tačiau ženklus pastebėjo ne kartą.

„Kažkokio žodinio kontakto gal ir nėra, bet matai kaip viskas vyksta akimis, prisiglaudimais, pastebi žmogaus kūno kalbą ir supranti. Juk mes, moterys, vieną kitą pažįstam. Aš tokiais atvejais tik šypsausi, nes žinau, kad jis vistiek grįš į susivėlusios moters guolį“, – kalbėdama laidoje juokėsi E. Vitulskienė.

Akivaizdu, kad šeimos pasitikėjimas vienas kitu didžiulis.

„Kai tu renkiesi žmogų, tu renkiesi jau matydamas, kas tai per žmogus. Ar jis geras, ar merginininkas. Sakoma, kad pinigai ir valdžia žmones keičia, bet kažkaip aš juo labai tikėjau. Kai jis išvažiuoja, tai aš galėčiau juo nepasitikėt, bijot, nervuotis, bet jei taip būtų aš su juo nebūčiau, nes per daug save myliu, kad tokioje įtampoje sėdėčiau“, – patikino Merūno žmona Erika.

Gyvenimo būdo laidoje „Nuo...iki“ pora atviravo ir apie tai, kad jau pasvajoja ir apie trečiąjį vaikelį. Du sūnus auginanti šeima tikino, kad dar labai norėtų ir mergaitės.