Katie Holmes demaskuota: paaiškėjo, kodėl kruopščiai slepia savo meilės reikalus

Katie Holmes
Katie Holmes
  © SCANPIX
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2016-09-08 12:33

Panašu, kad yla išlindo iš maišo anksčiau, nei reikėjo. Pagaliau paaiškėjo, kodėl dar prieš kelerius metus su Holivudo veteranu Tomu Cruise‘u išsiskyrusi kino žvaigždė Katie Holmes vis dar kruopščiai nuo pašalinių slepia savo santykius su nauju mylimuoju, taip pat aktoriumi, Jamie Foxxu.

Kaip rašo „Radar Online“, tokį K. Holmes poelgį nulėmė skyrybų su T. Cruise‘u sąlygos. Pagal jos pasirašytą susitarimą, aktorė negalėjo viešai susitikinėti su kitais vyrais penkerius metus nuo jųdviejų skyrybų.

„Katie pasirašė skyrybų sąlygą, kuri jai neleidžia daryti gėdos Tomui įvairiais būdais: į tai įtraukta ir kalbėjimas apie jį ar scientologiją, taip pat vieši susitikinėjimai su kitais vyrais penkerius metus nuo jų skyrybų“, – portalui atskleidė patikimas šaltinis.

Maža to, naujiems K. Holmes mylimiesiems, pagal pasirašytą susitarimą, draudžiama būti ir su jųdviejų dukra Suri. Aktorei leidžiama susitikinėti su kitais, tačiau tai neturėtų būti vieša.

Šaltinis taip pat teigė, kad serialo „Dosono įlanka“ žvaigždė su šiomis sąlygomis sutiko pernelyg ilgai negalvojusi, mat siekė kuo greičiau nutraukti santuoką. „Ji taip pat prisiteisė 4,8 mln. JAV dolerių alimentų dukrai ir 5 mln. dolerių sau“, – tvirtino tas pats šaltinis.

K. Holmes skyrybų dokumentus, norėdama nutraukti penkerius metus trukusią santuoką su T. Cruise (50 m.), pateikė 2012-ųjų birželio 27 dieną. Jųdviejų skyrybų procesas buvo užbaigtas 2013-ųjų liepos 29 dieną.

Katie Holmes demaskuota: paaiškėjo, kodėl kruopščiai slepia savo meilės reikalus

Katie Holmes
+7