„Moters magijos mokykloje“ atsirado vietos ir vyrams: startuoja mokymų centras „SoulACTION“

Rimvydas Židžiūnas
Rimvydas Židžiūnas
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2016-09-07 12:35

Šių metų rugsėjo 7 d. startavo asmeninio augimo mokymų centras „SoulACTION“. Šį projektą sukūrė žymūs mokytojai Rimvydas Židžiūnas ir Andrė Amiya Pabarčiūtė, anksčiau jau įkūrę „Moters magijos mokyklą“ bei „Social Games“ mokymų centrą.

Naujojoje projekto svetainėje visi jų vykdomi ar inicijuoti projektai suburti po vienu „stogu“. Žmonės, siekiantys asmeninio augimo, čia galės rasti informacijos, kaip tobulėti vyrams ir moterims, gerinti porų santykius, ieškoti įkvėpimo būsenos, ugdyti emocinį intelektą ar siekti sėkmės.

„SoulACTION“ siūlys emocinio intelekto lavinimo, itin populiarius trejų metų trukmės ir trumpuosius „Moters Magijos Mokyklos“ kursus, ilgalaikius porų mokymus „Amžinas medaus mėnuo“, R. Židžiūno kursą vyrams „Kūrėjo kodas“ bei jo vaizdo paskaitas, kurias galės žiūrėti bet kurioje šalyje esantys žmonės, Ingos Jablonskės autorines „Įkvėpimo dirbtuves“, meninio, muzikinio, edukacinio projekto „Amiya Inspiration“ renginius bei seminarus.

„Šiemet suėjo 20 metų, kai pradėjome veiklą Lietuvoje. Per tą laiką mūsų mokymuose dalyvavo daugiau nei 5 tūkstančiai žmonių. Paskaičiavome, kad per vienerius metus išdėstome seminarų, kurie trunka 1 640 valandų. Kasmet po šimtą žmonių lanko ilguosius tęstinius mūsų mokymus.

Džiaugiuosi matydamas, kaip šių žmonių gyvenimai keičiasi – pasisėmę jėgų ir įkvėpimo, jie atsiskleidžia bei sąmoningai kuria savo gyvenimą, realizuoja save, tampa mylintys bei sėkmingi. Mūsų tikslas – kad sėkmingų, laimingų ir patenkintų žmonių Lietuvoje būtų kuo daugiau. Būtent todėl šiandien siūlome dar patogesnį įrankį tiems, kurie siekia asmeninio augimo“, – teigė emocinio ir dvasinio intelekto mokymų pradininkas Lietuvoje R. Židžiūnas.

Vyrai prisijungs prie moterų

O bestselerio „Moters magijos mokykla“ autorė A. A. Pabarčiūtė džiaugiasi, kad dabar ir daugiau vyrų galės atrasti savo kelią: „Su kolegėmis juokiamės, kad prie „Moters magijos mokyklos“ dabar prisijungs ir vyrai. Mat, užpernai išleidus knygą „Moters magijos mokykla“, būtent šie mūsų mokymai tapo patys žinomiausi ir populiariausi. Ko gero, tai yra pavadinimas, su kuriuo mus žmonės labiausiai iki šiol siejo, nors Lietuvoje darbuojamės jau ne vieną dešimtį metų įvairių asmeninio augimo mokymų srityse. Taigi, dabar bus puiki proga ir vyrus plačiau supažindinti su kitais mūsų mokymais.“

Pasak A. A. Pabarčiūtės, naujojo mokymų centro kursai pirmiausiai atveria duris žmogaus kūrybiškumui. Geriausias to pavyzdys, ko gero, ji pati.

Moteris yra muzikos atlikėja, kuri savo veiklą pernai papildė tarptautiniu projektu „Amiya Inspiration“, po kurio vėliava pernai Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojams parodė įspūdingą muzikinį-patyriminį šou „The Goddess“, taip pat pristatė naują muzikos albumą.

Sėkmė ir laimė – tik harmoningo gyvenimo simptomai

Lektoriaus R. Židžiūno teigimu, visuomenėje vis labiau justi, kad žmones reikia mokyti ne tik mokyklos ar universiteto programose įrašytų dalykų, bet ir suteikti žinių apie tai, kaip tapti laimingiems bei pasiekti to, ko iš tiesų trokštame.

Turėdami tinkamus įrankius, žmonės gali tapti geriausia savęs versija, o ne pasąmoningai gyvenimą kurti pagal visuomenės lūkesčius. Sąmoningas savo gyvenimo kūrimas atskleidžia žmonių potencialą.

Galima sakyti, kad jie ima gyventi harmoningiau, atranda taiką su savimi ir pasauliu, o tuomet, kaip šio būvio simptomai, žmones ima lydėti sėkmė, laimės jausmas, meilė sau ir kitiems.

Tai patvirtina ir tyrimų bendrovės „Rait“ šių metų liepą Lietuvoje vykdyta apklausa, kurios tikslas buvo sužinoti, kokios asmeninio ir dvasinio tobulėjimo temos šalies gyventojams yra svarbios.

Pagal tyrimo duomenis, daugiau kaip ketvirtadaliui respondentų (28 proc.) svarbiausia, kaip būti sėkmingiems, o 25 proc. apklaustųjų išreiškė norą išmokti, kaip būti savo gyvenimo kūrėju.

Remiantis tyrimu, 20 proc. gyventojų rūpi semtis žinių, kaip būti laimingiems, o kiek mažiau respondentų – 18 proc. – siekia išmokti būti laimingi poroje.

Mokymai – patvirtinti gyvenimo patirtimi

R. Židžiūnas pabrėžia, jog „SoulACTION“ mokymai – patvirtinti jo ir kitų lektorių gyvenimo patirtimi: „Esu praktikas, nes man pasisekė – mokytis gyventi man padėjo ne tik knygos, bet ir žmonės. Kai pradėjau rengti mokymus, buvau labai įkvėptas turimų teorinių žinių ir labai norėjau jas perteikti savo paskaitų klausytojams. Bet vėliau supratau, kad turi gyventi taip, kaip mokai kitus. Pradėjau įgytas žinias taikyti realiame gyvenime: vakarais rengdavau mokymus, dieną taikiau žinias, darydamas karjerą, kurdamas savo verslą bei asmeninį gyvenimą. Todėl visuomet pabrėžiu, kad viską, ko mokau kitus, išbandžiau ir pats – dalijuosi patirtimi, o ne pasakoju tai, ką galima rasti knygose. Tokiu pačiu principu vadovaujasi visi mokymų centro lektoriai.“

R. Židžiūnas yra išleidęs knygą „Gyvenimo kūrėjas“, o A. A. Pabarčiūtė yra užpernai pasirodžiusio bestselerio „Moters magijos mokykla“ autorė.

A. A. Pabarčiūtė taip pat yra dainininkė, atlikėja, autorė, pernai sukūrusi tarptautinį projektą „Amiya Inspiration“ išleidusi muzikos albumą „The Goddess“, kurio vienas bendraautorių yra grupės „Enigma“ prodiuseris Jensas Gadas.