Jarutis: Australija – geriausias varžovas iš visų galimų

JAV - Australija
JAV - Australija
  © SCANPIX
Alfa.lt
2016-08-16 06:29

Po paskutinių B grupės rungtynių su Kroatija lietuviai reiškė nuomonę socialiniuose tinkluose. Mūsų rinktinė 81:90 pralaimėjo Kroatijai ir grupėje užėmė trečiąją vietą.

Ketvirtfinalyje Lietuva susitiks su Australija. Nors australai A grupėje laimėjo 4 mačus ir nusileido tik amerikiečiams, buvęs krepšininkas Rolandas Jarutis tikina, kad Australija yra geriausias varžovas, kokį tik buvo galima gauti.

„Sveikinu visus su patekimu į olimpinių žaidynių pusfinalį! Australija – geriausias varžovas iš visų galimų ketvirtfinalyje! Tikiu Lietuvos rinktine, tikiu pergale prieš Australiją! Daugiau optimizmo, daugiau gerų emocijų, mylėkime Lietuvą ir jos krepšinį!“ – rašė R. Jarutis.

Nuomonę apie Kroatijos ir Lietuvos susitikimą reiškė ir sporto žurnalistai.

„Iš tos didelės aukštų gausos neliko nieko geresnio, kaip žaist su Pauliumi Jankūnu centre. Ir ar tik netrūksta Artūro Milaknio? Daro Šaričius kaip U16 varė per visas pozicijas, taip ir tarp vyrų. Nu „whatever“, 4 kėlinį buvo smagu žiūrėt. Viskas gal bus gerai, jei su tuo pačiu užsivedimu ir ketvirtfinalyje žaisim“, – tiki Dalius Matvejevas.

„Sunku į tai žiūrėt. Dėl viso pikto norėčiau priminti, kad krepšinio rungtynių tikslas yra pergalė, o ne leisti įsižaisti Jonui Valančiūnui. Nu kažkaip taip“, – pastebėjo Romanas Buršteinas.

Visi ketvirtfinaliai vyks jau trečiadienį.

Jarutis: Australija – geriausias varžovas iš visų galimų

JAV - Australija
+1