Agnė Jagelavičiūtė dalijo naudingus patarimus apie kuprines: ką rinktis šį rudens sezoną?

Agnė Jagelavičiūtė
Agnė Jagelavičiūtė
  © Edvard Blaževič
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2016-08-10 12:09

Trečiadienio rytą stilistė, projekto „Stiliusos“ įkūrėja Agnė Jagelavičiūtė mados mylėtojams atskleidė visas kuprinių mados paslaptis. Stilistė pateikė madingiausių kuprinių pavyzdžius vaikams ir paaugliams, taip pat negailėjo patarimų ir suaugusiems.

Agnė Jagelavičiūtė

„Tave kuprinė lydi visą gyvenimą, jos žmonės dažnai nesieja su mada, nes ji tarsi tiesiog yra. Kaip su mada nesieji juodų kelnių. Mano spintoje atsirado net šešios kuprinės“, – kalbėjo garsi stilistė.

Agnė patikino, kad priderinti kuprinę prie aprangos tikrai nėra sudėtinga: „Yra keletas derinimo metodų. Paprasčiausias – kai derini su savo sportbačiais. Kontrastinis – kai kuprinė netinka prie nieko, ji – tarsi akcentas. Arba blyškios, pavyzdžiui, ruda spalva, žalia, mėlyna. Ji derės prie visko, tai optimaliausias dalykas.

Aš savo mažyliui rinkčiausi labiau 3D kuprines. Jos yra įvairiausios. Bet tikrai labai ryški tendencija – kuprinė, puošta animaciniais herojais. Mamos animacijos gali ir nežavėti, tačiau ji gali pasirinkti sau patinkančią spalvą, ir tai bus jau kompromisas“, – patarimų negailėjo Agnė.

Kuprinių pristatymas

Kuprinių pristatymas

Pradinukai ir animaciniai herojai

Vaikai visada nori kuprinių su jiems patinkančių herojų, kurie tuo metu ant bangos, atvaizdais. Pernai tai buvo animacinių filmukų „Frozen“, „Cars“, „Spiderman“ personažai. Šiemet ši tendencija taip pat turėtų išlikti. Tokių animacinių filmukų, kaip „Ice Age“, „Paw Patrol“ ar „Finding Dory“, veikėjai taps pagrindiniais kuprinių herojais. Mažiesiems, priešingai nei vyresniems, dažnai norisi turėti tokią kuprinę, kokią turi suolo draugas, todėl pradinukai ant savo kuprinių dažnai nori matyti tuo metu populiariausių personažų atvaizdus. Laikui bėgant, vaikas ima norėti išsiskirti ir aklai populiariausių personažų nebeseka“, – sakė A. Jagelavičiūtė.

Kuprinių pristatymas

Kuprinių pristatymas

Paaugliai ir saviraiškos laisvė

„7–8 klasių moksleiviai kuprines dažnai renkasi patys, bandydami atskleisti besiformuojančią asmenybę, tad ir kuprinių pasirinkimas tokio amžiaus moksleiviams šiemet itin platus. Gatvėse ir mokyklose šį sezoną dažnai pastebėsime išskirtines, dėmesį atkreipiančias ir blizgias, realiomis nuotraukomis dekoruotas ar netikėtų tekstūrų ir formų kuprines. Pavyzdžiui, jos gali priminti plytų sieną ar būti panašios į sustingusius burbulus“, – teigė moteris.

Kuprinių pristatymas

Kuprinių pristatymas

Beveik suaugę ir stilingi

„Kuprinių populiarumo renesansas bus pastebimas ir tarp vyriausiųjų moksleivių. Anksčiau vyresnių klasių merginos knygoms sudėti dažniau rinkdavosi rankines, o šiemet į mados viršūnę grįžta visiškai minimalistinės, griežto stiliaus kuprinės. Taip pat madingos bus ir hipiško stiliaus, gėlėmis margintos kuprinės su kutukais. Šį sezoną bus madingos odinės ar netikros odos kuprinės, dekoruotos sagtelėmis, subtiliais kutais ar blizgančiomis detalėmis. Tačiau šalia šios tendencijos pastebime ir dabar itin populiarų minimalizmą. Tiek vaikinai, tiek merginos rinksis tekstilines arba odines klasikinių spalvų – tamsiai mėlynos, tamsiai žalios, rudos – kuprines, dekoruotas imituotomis odinėmis juostelėmis ar kitomis nedidelėmis detalėmis. Šių kuprinių forma išlieka paprasta ir subtili“, – sako stilistė.

Agnė Jagelavičiūtė dalijo naudingus patarimus apie kuprines: ką rinktis šį rudens sezoną?

Agnė Jagelavičiūtė
+28