L. Kazlauskienė: nejaugi vedybinis gyvenimas tėra akmuo po kaklu?
Prakalbo pie pirmąją santuoką

Liveta Kazlauskienė
Liveta Kazlauskienė
  © Tomo Janulevičiaus nuotr.
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2016-08-10 11:45

Trys kaunietės – Ramutė Selevienė, Zita Valavičienė ir Rasa Mitrulevičienė – grožio salonuose ir drabužių parduotuvėse – itin retos viešnios.

„Gyvenu šia diena. Darbas, vaikai, vyras... Sau laiko nebelieka“, – patikino šešias atžalas auginanti 39-erių R. Selevienė.

Ramutė Selevienė prieš pokyčius

Laiką gamtoje su šeima leisti mėgstanti daugiavaikė mama ilgai galvojo, paklausta, apie ką ji svajojanti.

„Svajonės? Na, tokių lyg ir neturiu...“ – sakė pašnekovė, sulaukusi netikėto pasiūlymo dalyvauti pasikeitimų projekte.

Dainininkė L. Kazlauskienė įsitikinusi – pasikeitimų projektai būtini. Jų metu atskleidžiama gražioji, nekasdienė moters pusė, kuri dėl buitinių problemų ir lėšų stokos dažnai yra tiesiog pamirštama.

„Prisimenu ir aš save tokią. Susirūpinusią, su mažu vaiku ant rankų, laukiančią, kol vyras grįš namo, skubančią į darbą... Kasdien tas pats. Rutina. Tuomet ne kartą pagalvojau – nejaugi vedybinis gyvenimas tėra akmuo po kaklu?“ – kalbėjo prisiminimų sujaudinta dainininkė.

Pasikeitimų projekto akimirka

Laiko ir lėšų grožio procedūroms stokojanti trijų vaikų mama Z. Valavičienė pasakojo labai mėgstanti skaityti ir siūti, tačiau prisėsti tiek prie knygų, tiek prie siuvimo mašinos galinti tik retais atvejais.

Zita Valavičienė prieš pokyčius

Socialiai remtiniems asmenims skirtame bendrabutyje su šeima gyvenanti kaunietė neslėpė – troškimų ji turi didelių, tik, bijodama, kad jie neišsipildys, garsiai jų neatskleidžia.

Vaikų namuose nuo trejų metų augusi Z. Valavičienė pasakoja sau niekuomet neturėjusi galimybės skirti dėmesio, todėl nedvejodama sutiko išmėginti stilistų bei grožio specialistų siūlomas paslaugas.

„Keistis norisi. Tai labai žmogiškas bruožas. Ypač kai žinai, kad ir išgyvensi teigiamus jausmus, ir nustebsi“, – patikino R. Mitrulevičienė, kurios nauja šukuosena rūpinosi plaukų stilistas Saimonas Aukštuolis.

Rasa Mitrulevičienė prieš pokyčius

Jos, kaip ir kitų dviejų dalyvių, makiažu pasirūpino Neringa Ankudavičienė, o manikiūru – grožio mokyklos meistrės. Pasikeitimų projektą inicijavo įstaigos vadovė Sandra Kudriavceva.

„Nors, regis, šiais laikais grožio kultas yra okupavęs visas sritis ir neskirti laiko sau tiesiog nebeįmanoma, vis dėlto yra nemažai moterų, kurios dėl savo socialinės padėties to padaryti negali. Tad norėjome nudžiuginti bent kelias kaunietes, dėl savo atsidavimo darbui ir šeimai vertas bent dienai iš pelenių pavirsti princesėmis“, – tvirtino idėjos sumanytojos.

Pasikeitimų projekto akimirka

Pasikeitimų projekte dalyvavusias daugiavaikes mamas aplankė ir netikėti svečiai – dainininkė Liveta Kazlauskienė ir grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara.

Projekto dalyvės ir Aleksandras Ivanauskas-Fara

„Moterys sukurtos tam, kad būtų gražios. Šukuosenos, profesionalus, bet nematomas makiažas, elegantiška apranga – tai traukia vyrų dėmesį“, – patikino muzikantas.

Jis sako niekada nepykstąs, jei žmonai Rimai prireikia naujos rankinės ar kosmetikos priemonės. A. Ivanauskas-Fara patikino – jis mielai mylimą moterį palepina ir pats.

„Jei reikia, tai reikia“, – nedvejoja „Rondo“ lyderis, pridurdamas, kad kuo daugiau aplink gražių moterų, tuo laimingesni jų vyrai.

L. Kazlauskienė: nejaugi vedybinis gyvenimas tėra akmuo po kaklu?

Liveta Kazlauskienė
+17