Audrius Janonis ieško savo vienintelės: kuri mergina atlikėją įkvėps naujiems singlams?

Audrius Janonis
Audrius Janonis
  © Socialiniai tinklai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2016-07-07 15:06

Kas geriausiai gali įkvėpti kūrybai, jeigu ne ta vienintelė? Muzikos atlikėjas, daugkartinis muzikinių projektų ir konkursų dalyvis Audrius Janonis žaismingoje vasarinėje kampanijoje tikisi atrasti ją – merginą, įkvėpsiančią naujiesiems singlams.

„Nusprendžiau prisijungti prie kampanijos, nes šį prekės ženklą visuomet siejau su energija ir jaunyste“, – pasakojo Audrius, pats kompanijos produktus pradėjęs naudoti nuo penkiolikos metų.

Būdamas scenos žmogumi, vaikinas puikiai supranta švarios odos svarbą gerai išvaizdai ir savijautai. „Negalėjau atsisakyti minties bendradarbiauti su bendraminčiais“, – pridūrė jis.

Šiuo metu vaikinas dirba prie vasariškos, jaunatviško skambesio dainos ir savo gerbėjams žada kada nors išleisti muzikinį klipą. Audrius viliasi, jog susižavėjimas ta vienintele įkvėps jį kūrybai.

„Be to, labai mėgstu keliauti, todėl tikiuosi, kad ji mane įkvėps ir toliau tai daryti, tik nuo šiol – kartu su ja“, – šypsodamasis pasakojo pašnekovas.

Susisiekti su įžymiu vaikinu nėra sunku: „Naudojuosi socialiniais tinklais „Facebook“ bei „Instagram“, taip pat „Snapchat“ programėle, tad atkreipti mano dėmesį gali bet kuri mergina. Ir nebūtinai tik ta, kuri pati mano, kad būtų tobula man... Gal ji pati dar to nežino...“

Kiekviena mergina kviečiama prisijungti prie elektroninės „Garnier“ kampanijos ir sekti naujienas – kas žino, galbūt tu būsi ta vienintelė?