Šiukšlių fone himną giedantis Majauskas – įžūlus akibrokštas ar liūdna realybė?

Mykolas Majauskas
Mykolas Majauskas
  © Akvilė Petraitytė
Alfa.lt
2016-07-07 10:51

Lietuvoje minint Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, viso pasaulio lietuviai tradiciškai gieda „Tautišką giesmę‘‘. Visoje šalyje liepos 6-ąją vyko daugybė renginių, sutraukusių tautiečius vieningai sugiedoti Lietuvos himną. Vieta himnui giedoti nėra akcentuojama, svarbu tik laikas – 21 valanda.

Laiku atsidurti renginyje ir vieningai sugiedoti himno su tautiečiais nepavyko ekonomistui Mykolui Majauskui, kuris „Tautišką giesmę‘‘ traukė viename sostinės Vokiečių gatvės kiemų.

Asmeninėje socialinio tinklo „Facebook‘‘ paskyroje M. Majauskas paviešino vaizdo įrašą, kuriame įamžino save giedant himną su šiukšlių konteineryje besirausiančiu vyriškiu fone.

„Himną giedojau Vokiečių gatvės kieme. Nes man valstybė prasideda nuo mano namų ir kiemo, kuriame gyvenu. Labai tikiuosi ir stengsiuos, kad Ji būtų tvarkinga ir graži“, – vaizdo įrašą pakomentavo M. Majauskas.

Ironiškai vaizdo įraše besišypsantis ekonomistas sulaukė daugybės komentarų bei dėmesio iš internautų. Kai kurie iš jų netgi kritikuoja M. Majauską, kaltindami jį pasityčiojimu iš himno bei jo išniekinimu.