„Nevėžis“ suka uodegą: konsultuosis su teisininkais, kaip išvengti skolos grąžinimo

P. Butkevičius
P. Butkevičius
  © Fotodiena.lt
Alfa.lt
2016-06-09 12:15

Kėdainių „Nevėžis“ bando suktis iš komplikuotos padėties. Devintąją vietą praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone užėmęs klubas praėjusią savaitę sulaukė liūdnų žinių iš savivaldybės atstovo Viktoro Muntiano.

Pasak politiko, tokio lygio klubas kažin ar miestui reikalingas apskritai. V. Muntianas taip pat mįslingai kalbėjo ir apie paramos pratęsimą „Nevėžiui“. Pasak jo, šį žingsnį reikia dar kruopščiai apsvarstyti.

Klubo direktorė Ingrida Marijošienė, bendraudama su portalu Kedainietis.lt, sakė: „Povilo Butkevičiaus kontraktas buvo pats brangiausias, nors žaidėjas buvo traumuotas ir komandai nieko gero nedavė. Šiam žaidėjui turėjo būti mokama net 20 tūkstančių litų per mėnesį – tokio lygio klube nematyta suma. Tariamės su teisininkais dėl galimybės užginčyti šį kontraktą.“

Direktorė taip pat patvirtino, kad klubą dėl neišmokėto atlyginimo į teismą yra padavęs ne tik P. Butkevičius, bet ir Valdas Dapkus. Jam klubas skolingas 12 tūkstančių eurų. Pasak I. Marijošienės, „Nevėžio“ bankrotas būtų nenaudingas minėtiems krepšininkams, nes tokiu atveju jiems nebūtų iš ko ieškoti skolų.

„Nevėžis“ į skolas nugrimzdo 2013–2014 m. sezone, kai subūrė ambicingą sudėtį, tačiau klubą turėję remti paslaptingi rėmėjai iš Rusijos to nepadarė.

Po šio sezono iš posto pasitraukė buvęs klubo direktorius Karolis Kalvaitis.

Birželio 14 dieną Kėdainių rajono savivaldybės taryba spręs, ar suteikti papildomą 50 tūkstančių eurų paramą „Nevėžio“ krepšinio klubui, kad jis galėtų teikti paraišką 2016–2017 metų LKL čempionatui.