Moters radinys dešrelėse privertė pakraupti
Papildyta įmonės komentaru; atnaujinta 10.01

Dešrelės
Dešrelės
  © Andrius Petrulevičius
Alfa.lt reporteris
2016-06-02 22:04

Vaikiškose dešrelėse gali slypėti nemalonių staigmenų. Tuo įsitikino parduotuvėje „Norfa“ dešrelių nusipirkusi Alfa.lt skaitytoja.

„Mamytės, nepasigaukite pirkdamos šias dešreles (pirkau „Norfoje”), galiojimas dar ilgas, o viduj jau užsiveisę kirmėlės... Siaubas”, – rašė moteris.

Gamintojai: esame visiškai tikri, kad iš gamintojo pusės incidentas neįmanomas

Su Alfa.lt susisiekusi įmonė, kuri gamina šias dešreles tvirtino, kad toks incidentas yra neįmanomas ir yra visiškai tikri, kad incidentas gamybos metu nenutiko.

„Pamatėme Jūsų portale pasidalintą video klipą su mūsų prekės ženklo dešrelėmis, kurį savo „Facebook“ paskyroje pasidalino viena vartotoja. Esame 100% tikri, kad iš mūsų, kaip gamintojo, pusės taip atsitikti tikrai negalėjo, galėtume plačiau papasakoti apie visą technologinį gamybos bei pakavimo procesą. Dešrelių masė yra kemšama į apvalkalą ir verdama kol dešrelių vidaus temperatūra pasiekia 72 laipsnius, po to jos dar verdamos 10 minučių, kur bet kokie gyvi organizmai būtų sunaikinti. Pakuojamos dešrelės į specialias pakuotes, kur yra sudaroma modifikuota atmosfera iš 70% azoto ir 30% CO2, kas taip pat panaikina bet kokią galimybę atsirasti gyviems organizmams“, – teigiama gamintojo komentare Alfa.lt

Ar ir jums yra tekę rasti nemalonių staigmenų maisto produktuose? Siųskite nuotraukas ir pasakojimus adresu alfa@alfa.lt