„Lidl“ tokio šturmo nesitikėjo: strigo net kasos
Srautas nemažėja

Lidl pirkėjai
Lidl pirkėjai
  © Edvard Blaževič

Jau pirmąją atidarymo dieną lietuviai užgulė „Lidl“ prekybos centrą. Dar prieš 8 val. ryto prie parduotuvių pradėjo rikiuotis ilgos žmonių eilės. Praėjus vos pusvalandžiui po oficialaus atidarymo, daugelis net nesugebėjo patekti į vidų, kur buvo sausakimša.

„Lidl“ vadovybė pripažįsta, tokio didelio žmonių antplūdžio nuo pat ryto nesitikėjo.

„Apvažiavau kelias parduotuves, ir žmonių tikrai labai daug. Žmonėms vis dar sunku patekti į parduotuves, panašu, kad žmonių skaičius tik daugėja. Parduotuvių vadovai stengiasi, kad žmonėms nieko nepritrūktų. Stengiamės į vidų įleisti kuo daugiau žmonių, kad nereiktų laukti lauke ant saulės, bet kartu turime pasirūpinti srautu pačioje parduotuvėje“, – pripažįsta „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų komunikacijos departamento vadovė Agnė Gaižauskienė.

Jos teigimu, kol kas tikslios statistikos, kiek žmonių apsilankė parduotuvėje, nėra. Nors pirkėjai prekes graibsto glėbiais ir pasitaikė atvejų, kai net užstrigo kasos, prekių trūkumo nepastebima. Ypač gausiai perkamos daržovės.

„Kai kur buvo net kasos užstrigusios. Tikslių duomenų, kiek apsilankė žmonių parduotuvėje, kol kas neturime, galbūt vėliau galėsime spręsti pagal čekius. Visgi nemažai žmonių apsilankė su šeimomis, draugais ir pirko kartu, taigi neįmanoma pasakyti tikslų žmonių skaičių.

Jokių prekių tikrai nepritrūko, nes buvome puikiai pasiruošę. Žmonės akcentuoja, jog patiko produktų kokybė, labai patiko daržovės, ir jas tikrai perka gausiai“, – pasakojo A. Gaižauskienė.

Remiantis „Lidl“ paskyra socialiniame tinkle, pirkėjai dalijasi pirkinių kvitais ir džiaugiasi, jog už produktus sumokėjo palyginus nedaug, nes panašios prekės kituose prekybos centruose žymiai brangesnės.

Ypač pirkėjus nustebino tai, kad palyginus tas pačias prekes Lietuvos „Lidl“ parduotuvėse ir pavyzdžiui, Vokietijoje, Lenkijoje, jų kainos – identiškos.

Parduotuvės vadovybė iš anksto buvo pasirūpinusi medikų pajėgomis. Jie budėjo šalia parduotuvių greitosios medicinos automobiliuose. Panašu, kad ši saugumo priemonė atsipirko – karštą dieną silpna pasidarė ne vienam vyresnio amžiaus žmogui.

„Karšta diena, todėl šiek tiek pergyvename – žiūrime, ką galime padaryti. Nemokamai daliname vandenį, kad žmonės galėtų atsigaivinti. Iš anksto patys pasirūpinome greitosios medicinos pagalbos automobiliais, jei atsitiktų kas nors netikėto. Žinau, kad buvo vyresnio amžiaus žmonėms silpna pasidarę, tačiau rimtesnių atvejų nebuvo“, – teigė. A. Gaižauskienė.

Kai kuriose parduotuvėse pritrūko vaišinimui skirtų spurgų, kurios atėjusiems klientams buvo dalijamos nemokamai.

„Kai kuriose vietose baigėsi vaišinimui skirtos spurgos, kurių buvo per parduotuvę keli tūkstančiai skirta. Iš tikro negalvojome, kad bus tiek daug žmonių ir kad spurgos taip greitai gali baigtis. Į parduotuves vežame vandens, kad nepritrūktų, kai kuriose parduotuvėse statome lietsargius nuo saulės“, – pridūrė A. Gaižauskienė.

„Lidl“ tokio šturmo nesitikėjo: strigo net kasos

Lidl pirkėjai