„Lidl“ atidarymo nuotaikos: džiaugsmas pigiomis prekėmis, pykčio žaibai valdžiai ir būtinybė įsigyti bananų

Alfa.lt
2016-06-02 20:09

Vokietijos kapitalo mažmeninės prekybos bendrovė „Lidl Lietuva“ ketvirtadienį Lietuvoje atidarė pirmąsias 15 parduotuvių, prie kurių nuo pat ankstyvo ryto rikiavosi ilgos pirkėjų eilės. Lietuva yra 26-oji šalis, kurioje veikia šis tinklas.

Vilniuje, Kalvarijų gatvėje, esančioje „Lidl“ parduotuvėje sutikti pirkėjai tikisi, kad prekybos tinklas išlaikys žemas kainas. Šimtų žmonių eilėje prie parduotuvės daugiausiai laukė vyresnio amžiaus žmonės bei mamos su vaikais.

„Mes džiaugsimės tada, kai pažiūrėsime, kas ten viduje pigiau. Nes „Maximoje“ ir kitur visur labai brangu, o jei čia bus labai pigiau, va tada ir džiaugsimės“, – sakė eilėje nekantriai laukusi vilnietė.

Moteris neslėpė, kad prie parduotuvės stovėjo jau 7 val. ryto, šalia buvęs vyriškis teigė, kad „Lidl“ atidarymo laukė nuo 6.30 val.

„Pas mus taip viskas „pigiai“, kad žmonės turi nuo 6 val. ryto laukti pigesnių prekių. Jei 200 eurų pensija, tai kaip žmogus gali išgyventi?“ – piktinosi vyresnio amžiaus moteris.

Kitos pirkėjos tikino iš anksto žinojusios, ką įsigis.

„Tikrai bus bananai ir faršas. Pirksiu, mačiau lankstinuke, kad gerokai pigiau“, – sakė nekantriai eilėje lūkuriavusi moteris.

Džiaugiuosi, kad atėjo „Lidl“. Didesnė konkurencija, o ir kainos kol kas atrodo labai prieinamos“, – sakė vilnietis.

Tiesa, nemaža dalis pirkėjų stebės, ar tokios kainos išliks ir po kurio laiko. Jei taip bus ir ateityje, jie neabejotinai keis savo pirkimo įpročius ir rinksis naująjį prekybos tinklą.

„Jei bus pigu ir vėliau, žinoma, kad keisiu įpročius. Man ir dabar čia arti, tai greičiausiai čia užsuksiu gerokai dažniau“, – sakė porą pirkinių maišų iš parduotuvės išsinešęs vyras.

„Žiūrėkite, kiek prisipirkau, geriau nei „Maximoje“, „Iki“ ar net turguje, jame jau irgi brangu. O čia – va, pilni du krepšiai ir pigiai“, – svarstė moteris.

Laukiančiųjų eilėse pasigirdo kalbų, kad lietuvaičiai galės pamiršti kelius į kaimyninę Lenkiją, nes pigios parduotuvės pačios pasiekė Lietuvą.

„Galima bus nevykti į Lenkiją. Čia taip pat pigu, aš džiaugiuosi“, – su šypsena kalbėjo vyriškis, lėtai judančioje žmonių eilėje laukęs jau gerą pusvalandį.

Primename, kad Vilniuje ketvirtadienį atidarytos penkios, Kaune – dvi, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje ir Mažeikiuose – po vieną „Lidl“ parduotuvę.

BNS skaičiavimais, įmonė stato ir planuoja daugiau nei 30 parduotuvių įvairiuose šalies miestuose. Bendrovė taip pat vis dar aktyviai perka nekilnojamąjį turtą visoje Lietuvoje.

„Lidl“ atidarymo nuotaikos: džiaugsmas pigiomis prekėmis, pykčio žaibai valdžiai ir būtinybė įsigyti bananų

Lidl atidarymas
+6