Antikorupcinė koalicija pristatė narius: spalvingų asmenybių netrūks

Naglis Puteikis
Naglis Puteikis
  © Akvilė Petraitytė
BNS
2016-06-01 12:41

Į Antikorupcinę Kristupo Krivicko ir Naglio Puteikio koaliciją įstojo nauji nariai – jais tapo Seimo narės Aurelijos Stancikienės padėjėjas, buvęs parlamentaras Ligitas Kernagis, buvęs Šiaulių meras Vytautas Juškus ir su Kauno klinikine ligonine po vaiko mirties bylinėjęsis Egidijus Drėzas.

Koalicijos nariai trečiadienį pristatyti spaudos konferencijoje Vilniuje.

Antikorupcinė koalicija žada siekti Seimo narių mandatų vienmandatėse rinkimų apygardose ir daugiamandatėje rinkimų apygardoje kaip Centro partijos atstovai, kurios pirmininku praėjusią savaitę buvo išrinktas Seimo narys N. Puteikis.

Iki šiol Centro partijai vadovavęs Klaipėdos universiteto profesorius Albinas Stankus tapo N. Puteikio pavaduotoju. Pavaduotojomis išrinktos Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narė Gema Umbrasienė bei Ukmergės savivaldybės tarybos narė Nijolė Giedraitienė.

Lietuvos centro partija įsteigta 2003 metų birželio 1 dieną. Signataras Romualdas Ozolas į ją subūrė buvusius Centro sąjungos narius, kurie nepritarė sąjungos panaikinimui ir susijungimui su Liberalų sąjunga į Lietuvos liberalų ir centro sąjungą.

Seimo rinkimai vyks 2016 metų spalį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

Antikorupcinė koalicija pristatė narius: spalvingų asmenybių netrūks

Naglis Puteikis