Drabužių kūrėja Rasa Stasionienė ir jos „pėdutė“ sužavėjo Ameriką

„Stylish Paw“ drabužiai
„Stylish Paw“ drabužiai
  © Asmeninis albumas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2016-06-01 12:28

Sparčiai populiarėjantis laisvalaikio drabužių prekės ženklas „Stylish Paw“, daugeliui atpažįstamas iš pėdutės logotipo, dėmesio sulaukia ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Šio prekės ženklo drabužių kūrėjos Rasos Stasionienės kuriami kasdieniai apdarai visai šeimai taip pakerėjo Jungtinių Amerikos Valstijų gyventojus, kad šie apipylė lietuvius dėmesiu.

„Stylish Paw“ drabužiai

„Sustokite! Kaip gražu ir miela! Kur tokių drabužėlių įsigyti? Ar galima su jumis nusifotografuoti?“ – tokių ir panašių klausimų sulaukė po Ameriką keliavusi R. Stasionienės šeima, vilkėdama jos kurtais ir pėdutės logotipu puoštais sportinio stiliaus kostiumais.

Pačios Rasos ir jos vyro Kęstučio tokie praeivių komentarai ir užklupęs netikėtas dėmesys iš vėžių neišmušė, priešingai – paskatino lietuvišką prekės ženklo pavadinimą „Stilingoji pėdutė“ pakeisti į daugeliui visiems gana aiškų anglišką – „Stylish Paw“.

„Amerikoje žmonės kitokie nei Lietuvoje: ten jie laisvesni, nebijo reikšti emocijų ir susižavėjimo, pagirti ir visai nepažįstamą žmogų. Kadangi su natūralaus trikotažo kostiumais patogu keliauti, juos vilkėdavome ne tik automobiliu važinėdami po miestus, bet ir skrisdami lėktuvais – stilingas ansamblis visiškai nevaržo kūno judesių ir leidžia patogiai įsitaisyti net ir ne itin patogioje lėktuvo kėdėje. Negana to, oro uostuose gražių žodžių ir smalsių žvilgsnių irgi sulaukdavome per akis“, – smagiais prisiminimais iš kelionės po Las Vegasą ir Majamį dalijosi Rasa.

Praėjusiais metais Europos vyrų krepšinio čempionato metu mūsų šalies rinktinės narių žmonos į varžybas palaikyti saviškių irgi vyko pasipuošusios būtent pėdutės logotipu ir Lietuvos vėliava puoštais džemperiais.

Krepšininkų mylimosios dėvi  „Stylish Paw“ drabužius

Šįmet „Stylish Paw“ sugrįžta atsinaujinusi – siūlo visai šeimai kartu derinti laisvalaikio aprangą.

„Naujausia laisvalaikio kostiumų kolekcijos idėja kilo iš pačios kasdienybės – aš nekuriu to, kas yra ant bangos, kuriu tai, ką visų pirma mielai dėviu pati, mano šeima ir artimieji, kurie visada įvertina drabužių patogumą ir praktiškumą. Mažiesiems ypač smagu vilkėti „pėdutės“ drabužėlius gamtoje ar darželyje, o iš keturmečio sūnaus Nojaus draugų esu sulaukusi ir pagyrų, kad vienodai su sūnumi apsirengę atrodome labai linksmai. Išgirsti komplimentus iš vaiko lūpų – tikra, nuoširdu ir visada pakelia nuotaiką“, – prisipažino R. Stasionienė.

Drabužių kūrėja Rasa Stasionienė ir jos „pėdutė“ sužavėjo Ameriką

„Stylish Paw“ drabužiai
+5