Kėdainių valdžios atstovas: tokios būklės komanda kažin ar reikalinga

KMT : Žalgiris - Nevėžis
KMT : Žalgiris - Nevėžis
  © Edvard Blaževič
Alfa.lt
2016-05-31 15:44

Paskutinės vietos 2015–2016 m. LKL sezone išvengęs Kėdainių „Nevėžis“ dar toli gražu nėra tikras, ar rudenį sugrįš į aukščiausią Lietuvos divizioną.

Pasak portalo Rinkosaikste.lt, Kėdainių savivaldybės tarybos narys Viktoras Muntianas apie dabartinę klubo būklę atsiliepė itin skeptiškai.

„Tokios būklės komanda kažin ar reikalinga. Nematau jokios strategijos, nematau, kaip „Nevėžis“ reprezentuoja Kėdainius. Iš tos reprezentacijos vienas minusas. Manau, reikėtų apsisprendimo, ar ta komanda mums reikalinga. Klubas šiandieną įsipareigojimų visomis prasmėmis neįvykdė. Šiandieną svarstome, ar skirti jiems papildomus 50 000 eurų, bet neaišku, ar po kurio laiko jie vėl neateis prašydami dar pinigų“, – politiko žodžius cituoja Rinkosaikste.lt.

1997–2004 m. V. Muntianas ėjo Kėdainių rajono mero pareigas. Į savivaldybės tarybą V. Muntianas pateko kaip Liberalų sąjūdžio narys.

Primename, kad 8 pergales per sezoną iškovojęs „Nevėžio“ klubas prieš paskutinį LKL reguliarųjį turą išplatino pranešimą, kuriame išreiškė susirūpinimą dėl Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Alytaus „Dzūkijos“ rungtynių baigties. Dabartinis „Lietuvos ryto“ treneris Tomas Pačėsas yra „Dzūkijos“ klubo steigėjas ir neformalus lyderis.

Dzūkų pergalė atveju „Nevėžis“ būtų likęs paskutinėje vietoje.

„Jei krepšinio aikštelėje bus ignoruojami garbingo žaidimo principai, „Nevėžio“ valdyba yra pasirengusi netgi tokiems žingsniams kaip pasitraukimas iš lygos“, – rašoma pranešime.

Visą jį galite rasti ČIA.