D. Montvydas prakalbo apie savo ateities planus: muzika galėtų sklisti ne tik Lietuvoje

„Eurovizijos“ konkurse 9-ąją vietą pelnęs Lietuvos atstovas Donatas Montvydas pirmadienio vakarą apsilankė „Info TV“ laidoje „Info diena“, kurią veda Rasa Tapinienė.

Dainininkas atvirai papasakojo, kokios emocijos lydėjo jį konkurso metu, taip pat prakalbo apie savo ateities planus.

„Jaudulys yra pozityvi emocija, stresas – negatyvi. Streso nebuvo“, – apie savo emocijas pasakojo atlikėjas. Donatas tikino, kad tai buvo itin kokybiškai surengtas renginys. „Šie metai buvo aukščiausio lygio, ką stebėjau nuo šešių metų „Eurovizijoje“.“

Dainininkas teigė, kad intensyvios repeticijos, žiniasklaidos dėmesys jo nevargino: „Tai yra dainų konkursas. Disciplina, miegas, mityba – tai lemia, kad balsas yra formoje. Važiavimas antrą kartą reiškia daugiau sąmoningumo, tiesą pasakius, nepasakyčiau, kad man Lietuvoje lengviau. Intensyvumas man yra pažįstama.“

Lietuvos atstovas prakalbo ir apie ateities planus: netrukus jis vyks į Stokholmą įrašyti naujo albumo bei filmuoti vaizdo klipo.

reklama

„Aš, žinoma, žiūriu, kas bus rytoj, bet aš žiūriu, kas bus ir po metų. Tarptautinė muzika mane labai domina. Aš kalbu apie muziką, kuri galėtų sklisti pasaulyje, skambėti ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje“, – atviravo atlikėjas.

Apie viską plačiau - vaizdo siužete.