Lietuvos lažybininkai tikina, kad Donato Montvydo pasirodymas lietuviams padėjo užsidirbti

Info TV
2016-05-16 20:23

Nuleidus „Eurovizijos“ uždangą, šio konkurso gerbėjai skaičiuoja viščiukus. Šiais metais Donato Montvydo pasirodymas lietuviams padėjo uždirbti iš lažybų. O Ukraina jau sutiko savo naująją didvyrę – „Eurovizijos“ nugalėtoją Džamalą. Kijevas pradeda dėlioti kitų metų konkurso planus.

Ukrainoje sutikta „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtoja Džamala. Ji Europos popmuzikos mylėtojus užbūrė balade „1944“. Vos išlipusi iš lėktuvo, atlikėja buvo apsupta žurnalistų. Džamala kalbėjo, kad ši pergalė yra ypač brangi Krymo totoriams.

Kartu su nugalėtojo titulu Džamala savo šaliai parvežė ir įpareigojimą po metų „Eurovizijos“ konkursą surengti Ukrainoje. Kijevo meras Vitalijus Kličko patikino, kad ukrainiečiai, rengdami konkursą antrą kartą, tikrai nieko nenuvils.

Kol kas nežinia, ar kitais metais „Eurovizija“ vyks būtent Kijeve, mat ambicijas rengti konkursą išsakė ir Odesos meras bei Lvovo ir Dnepropetrovsko miestai.

Lietuvos lažybininkai sako, kad „Eurovizijos“ dainų konkursas žmonėms yra gerokai sėkmingesnis nei koks nors sporto renginys, kuriame rezultatą atspėti yra sunkiau. Tiesa, šiais metais sulaukta ypač solidžių statymų. Dar prieš D. Montvydo pasirodymą pusfinalyje vienas „Eurovizijos“ gerbėjas už mūsiškio patekimą į finalą paklojo 4 000 eurų. Tokiu būdu šis pilietis vienu rankos mostu uždirbo 1 200 eurų.

Apie viską plačiau – reportaže.