Iš rankų į rankas, iš narvo į narvą – Mikutis nepaliauja ieškoti, padėkime jam!

Mikutis
Mikutis
  © Socialiniai tinklai

Mikutis – 7 metų šunelis, kuris laimės per šiuos metus matė mažai. Jis panašus į Jorkšyro terjerų veislės atstovus, todėl daugelio yra trokštamas. O kai toks šunelis atsiduria gyvūnų sanitarinėje tarnyboje, galimybę jį įsigyti turi visi. Mikutis pabuvojo ne vienuose namuose, bet taip niekur ir nepritapo. Vėl ir vėl atsidurdavo sanitarinės tarnybos narve. Kodėl? Galbūt todėl, kad nuo pat pirmųjų žmonių, kurie buvo jo gyvenime, su juo buvo elgtasi neteisingai. Nebuvo auklėjimo, tačiau buvo smurto. Todėl dabar šunelis bijo ir nesupranta, ko iš jo nori žmogus, tad ginasi, urzgia, kartais puola. Mums pagailo Mikučio, nes kiek gi galima jį šitaip mėtyti? Taigi, jis atsidūrė organizacijos „Gyvūnų gerovės iniciatyvos” globoje. Šiuo metu Mikutis glaudžiasi pas savanorę Eleną, kuri kartu su dresuotoja bando jam parodyti kitokį žmogų, kurio nereikia bijoti ir su kuriuo galima draugauti.

Tačiau vien gražių norų ir pastangų neužtenka, Mikučio gerovei užtikrinti reikia ir finansų. Kokybišku maistu ir vaistais nuo erkių jau pasirūpinta. Bet reikia pinigų vizitams pas veterinarus, nes Mikutis nesveikuoja, labai smarkiai kosėja. Taigi, šiandien jam buvo atlikti kraujo tyrimai, kurie nudžiugino, nes neparodė nieko rimto. Bet kosulį išgydyti reikia, buvo suleisti vaistai. Jei nepadės, reikės rimtesnių tyrimų. Šiandien už veterinaro paslaugas jau likome skolingi 25 eurus. Taip pat Mikutis prieš išvykdamas į naujus namus bus iškastruotas, išmaudytas ir apkirptas, kad kuo greičiau kristų savo būsimam šeimininkui į akį ir širdį. Tad prašome visų pagalbos, prisidedant prie naujo Mikučio gyvenimo, nes visi kartu mes galime daugiau.

Po visų procedūrų Mikutis pradės rimtai dairytis savo žmogaus ir naujų namų. Tikrų namų, kuriuose daugiau niekada nebebus išduotas. Jam reikalingas žmogus, turintis kantrybės, noro rimtai juo užsiimti ir auklėti, kurio neišgąsdins Mikučio „bambėjimas”. Taip pat svarbu tai, jog šis šunelis nemėgsta vaikų. Dėl Mikučio skambinkite globėjai Elenai. Tel.: 8 693 25748.

Rekvizitus paramai rasite čia http://ggi.lt/parama/. Būtinai nurodykite, kad skirta Mikučiui.

Dėkojame, kad padedate jam!

VšĮ Gyvūnų gerovės inicityvos”