Donatas Montvydas pergalingai sugrįžo į Lietuvą

BNS, LNK | Alfa.lt
2016-05-15 14:36

Po vakar įvykusio „Eurovizijos“ konkurso finalo šiandien į gimtinę sugrįžo Lietuvos atstovas Donatas Montvydas. Jau antrą kartą Europos muzikos gerbėjus savo pasirodymu džiuginęs dainininkas ketvirtadienį dalyvavo pusfinalyje, kuriame užėmė 4-ąją vietą, o vakar pasirodė finale, kur iškovojo netgi 9-ąją vietą.

D. Montvydą Vilniaus oro uoste pasitiko gausus būrys gerbėjų ir žiniasklaidos atstovų.

„Esu labai laimingas (...). Top 10 visada buvo mūsų galvoje“, – anksčiau LRT radijui Stokholme sakė D. Montvydas.

Lietuvos delegacijos vadovas Audrius Giržadas džiaugiasi, kad tai antras aukščiausias šalies įvertinimas po to, kai prieš dešimtmetį 6-ąją vietą Atėnuose laimėjo žymių Lietuvos atlikėjų kolektyvas „LT United“.

„Manau, kad šitas rezultatas po daugelio metų yra aukščiausias, ir tai vertinti galima tik labai teigiamai“, – LRT radijui sakė A.Giržadas.

Konkurse sekmadienio naktį triumfavo Ukrainos atlikėja Susana Jamaladinova su daina „1944“, kurioje kalbama apie sovietų vykdytą Krymo totorių deportaciją. Antra liko viešnia iš Australijos Dami Im, trečiasis – Rusijos dainininkas Sergejus Lazarevas.

Dar skrisdamas lėktuvu, D. Montvydas su gausia armija gerbėjų savo paskyroje „Facebook“ pasidalijo asmenuke, kuriai pozavo su dukrele Adele.


Donatas Montvydas pergalingai sugrįžo į Lietuvą

Donatas Montvydas atvyko į Lietuvą
+16