Incidentas šalia vaikų darželio: apsivogęs šokėjas Andrius Kandelis vėl aiškinasi teisme
Vairuotojas: mane „pasiuntė ant trijų raidžių“

Šokėjas ir TV projektų dalyvis Andrius Kandelis, pastaruoju metu garsėjantis ne viražais ant parketo, o bėdomis su teisėsauga, ketvirtadienį su advokatu atvyko į Vilniaus miesto apylinkės teismą – čia nagrinėjama šokėjui iškelta administracinė byla dėl pasišalinimo iš eismo įvykio vietos.

Kelyje – ne šventasis

Įvykis, dėl kurio A. Kandeliui buvo iškelta administracinio teisės pažeidimo byla, nutiko šių metų kovo 22 d., Vilniuje, Geležinio Vilko gatvėje, kai šokėjo vairuojamas automobilis kliudė kitą transporto priemonę ir pasišalino iš įvykio vietos. Nors iki galo neaišku, ar prie vairo sėdėjo būtent A. Kandelis, būtent taip teigia apgadinto automobilio savininkas Linas.

Nors galimai A. Kandelio sukeltos avarijos padariniai yra nežymūs, jie šokėjui gali brangiai kainuoti – už pačią avariją jam gresia bauda nuo 28 iki 57 eurų arba teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo trijų iki šešių mėnesių, tačiau už pasišalinimą iš įvykio vietos – bauda nuo 868 iki 1158 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trejų iki penkerių metų arba administracinis areštas nuo 15 iki 30 parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trejų iki penkerių metų.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad tai – ne pirmoji A. Kandelio istorija, pasibaigusi byla: 2015 m. liepos 2 d. šokėjas apsivogė prekybos centre „Ozas“, kai parduotuvės „Peek&Cloppenburg“ persirengimo kabinoje į maišelį įsidėjo vyriškus drabužius, kurių bendra vertė – 322,82 euro. Į šį maišelį pateko 8 marškinėliai, kelios poros kojinių ir kelnės, kurių vertė – apie 100 eurų.

„Mintis pavogti rūbus kilo spontaniškai persirengimo kabinoje, juos matuojantis“, – apie tai, kodėl gėdingai apsivogė, tyrėjams aiškino šokėjas, už vagystę atsipirkęs beveik 452 eurų bauda.

Vos atvertus bylą paaiškėjo įdomių dalykų – A. Kandelis teigė, kad kaltės nepripažįsta, tačiau sakė, kad po galimos avarijos buvo padaręs administracinį pažeidimą – kovo 31 d. įkliuvo vėl pažeidęs Kelių eismo taisykles, o vien 2015 m. buvo įkliuvęs kelių policijai šešis kartus.

Teisėjas Arūnas Budrys taip pat teigė, kad A. Kandelis šiais metais kartą jau buvo baustas už avariją.

Nukentėjęs vairuotojas: mane „pasiuntė ant trijų raidžių“

„Kovo 22 d. aš vežiau dukrytę į darželį, važiavau tuo pačiu keliu, kaip ir visad. Kai nuvežiau į darželį ir grįžau, pamačiau, kad stovi vyriškis ir fotografuoja mano automobilį. Jis man sakė, kad aš įvažiavau į jo automobilį, bet aš jį pirmą kartą mačiau. Kadangi labai skubėjau, sėdau į automobilį ir išvažiavau“, – pasakojo A. Kandelis.

Anot šokėjo, tuo metu ant jo automobilio būta įbrėžimų, tačiau jie buvo tokie nežymūs, kad po kelių automobilio plovimų jų nesimatė.

Tačiau vilnietis Linas pateikė kiek kitokią įvykio versiją – anot vairuotojo, Geležinio Vilko gatvėje jį tikrai kliudė A. Kandelis. „Pajutau smūgį į galą, pamačiau automobilį, kuris dideliu greičiu mane aplenkė ir ėmė pavojingai manevruoti“, – teigė Linas.

Vairuotojas teigė, kad A. Kandeliui signalizavo šviesomis ir garso signalu, skambino Bendrosios pagalbos telefonu, tačiau pasivyti šokėją pavyko tik šalia vaikų darželio. Tuomet Linas teigė norėjęs sulaukti policijos, tačiau grubiai elgęsis A. Kandelis tik sėdo prie vairo ir nuvažiavo.

„Jis mane pasiuntė ant trijų raidžių, sakė, tuoj padarysiu, kad ne aš tau, o tu man būsi įvažiavęs, sėdo ir nurūko. Išvažiavimo stilius ir manieros rodė, kad žmogus ir apsvaigęs galėjo būti“, – teigė vairuotojas.

Vilnietis teigė, kad turi netgi vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas chuliganiškas A. Kandelio siautėjimas kelyje – jį teismas ketina peržiūrėti birželio 1 d. vyksiančio posėdžio metu, į kurį taip pat turėtų atvykti duoti parodymų ir eismo įvykį užfiksavęs pareigūnas. Pats šokėjas teigė daugiau teisme greičiausiai nedalyvausiąs – greitu metu ketinantis ilgam palikti Lietuvą.


Incidentas šalia vaikų darželio: apsivogęs šokėjas Andrius Kandelis vėl aiškinasi teisme

Andriaus Kandelio byla
+6