Susivieniję vyrai pastatė sceną Vaikų dienos centrui

Akimirkos iš scenos atidarymo renginio
Akimirkos iš scenos atidarymo renginio
  © Martynos Pliaskūnaitės nuotr.
Alfa.lt
2016-04-21 14:34

Labdaros ir paramos fondas „Vyrų fondas“ ir labdarai neabejingi Lietuvos vyrai savanoriškai sumeistravo sceną vaikams iš socialinės rizikos šeimų. 17 kvadratinių metrų dydžio scena, apie kurią svajojo vaikai, įrengta Naujosios Vilnios vaikų ir jaunimo dienos centro „Mūsų nameliai“ patalpose.

Scenos atidarymo renginyje pirmą sveikinimo žodį tarė Lietuvos galiūnas, stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas Žydrūnas Savickas.

Akimirkos iš scenos atidarymo renginio

Anot jo, tokios iniciatyvos labai reikalingos ir parodo, kiek mūsų šalyje yra geranoriškų žmonių. „Aš sveriu 180 kg ir neįgriuvau, vadinasi, scena pastatyta labai gerai, yra tvirta“, – juokavo Ž. Savickas.

„Labdara nėra vien moteriškas užsiėmimas. Lietuvos vyrai taip pat nori ir gali padėti kurti geresnę aplinką mūsų šalies vaikams. Išgirdęs, kad Naujosios Vilnios dienos centre besilankantys vaikai svajoja apie sceną, net nesuabejojau, kad surasime pagalbininkų.

Scenai prireikė dvidešimt keturių euro palečių, daug plokščių, dvidešimt kvadratų parketlenčių, šešiasdešimt kvadratinių metrų gobeleno ir kitų priemonių – noriai prisidėjo tiek verslas, tiek savanoriai“, – pasakojo „Vyrų fondo“ steigėjas Rimvidas Stankevičius.

Vaikų dienos centre „Mūsų nameliai“ lankosi apie 30 vaikų iš socialinės rizikos šeimų. Centre vaikai ruošia pamokas, yra pamaitinami, organizuoja savo renginius. Svajonių sceną dienos centrui keturi „Vyrų fondo“ savanoriai ir fondo vadovas sumeistravo per 4 dienas.

„Vaikams iš socialinės rizikos šeimų trūksta dėmesio ir šilumos, galimybės būti pastebėtiems ir įvertintiems. Todėl mūsų dienos centrui buvo svarbu turėti sceną, kurioje vaikai galėtų įkūnyti mylimus personažus, išmoktų saviraiškos, pasitikėjimo. Vaikai labai džiaugiasi šia netikėta dovana“, – pasakojo dienos centro direktorė Rita Venskūnienė.

Tai – jau antroji „Vyrų fondo“ iniciatyva. Pernai fondas įgyvendino savo pirmą projektą ir suremontavo Kauno klinikų Endokrinologijos klinikos vaikų skyriaus palatas, kuriame gydomi diabetu ir kitomis endokrininėmis ligomis sergantys vaikai.

Pasak R. Stankevičiaus, iki remonto vaizdas buvo tiesiog baisus. „Vyrų fondo“ atstovai ateityje planuoja pritraukti dar daugiau vyrų, su kuriais kartu spręs visuomenės problemas. Visi norintieji prisidėti prie „Vyrų fondo“ darbų yra kviečiami savanoriauti arba skirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio.

Susivieniję vyrai pastatė sceną Vaikų dienos centrui

Akimirkos iš scenos atidarymo renginio
+2