„Mis Lietuvos“ dalyvė S. Šveikauskaitė kviečia padėti paliktiems ir nepritekliuje gyvenantiems naujagimiams

baby blog gerumo akcija
baby blog gerumo akcija
  © Asmeninis albumas

Gražuolė, konkurso „Mis Lietuva“ dalyvė bei pirmojo Lietuvoje tinklaraščio apie kūdikių, vaikų bei mamų prekes ir paslaugas „Baby Blog“ įkūrėja Sotera Šveikauskaitė kartu su „Nėštumo kalendoriumi“ rengia gerumo akciją.

Akcijos metu renkama parama Vilniaus vaikų ligoninei, Neišnešiotų naujagimių skyriui ir Išnešiotų naujagimių skyriui, vargstančioms mamoms ir tėvų paliktiems mažyliams.

„Kartu su dukryte gulėjome dvi savaites Vilniaus vaikų ligoninėje Išnešiotų naujagimių skyriuje.

Per tas dvi savaites pamačiau, kiek daug mažylių atvyksta netgi tiesiai iš gimdymo skyriaus su pavojingomis infekcijomis bei kitomis problemomis. Labai dažnai mažyliai būna palikti likimo valioje, mamos atsisako jų, o šie mažyliai nei rūbelių ar sauskelnių neturi… Aš net nekalbu apie motinos meilę… O pati ligoninė neturi daug lėšų, kad galėtų visus aprūpinti bent reikalingiausiais daiktais. Taip pat guli ir labai vargstančios mamytės, kurioms tikrai reikia pagalbos“, – patirtimi dalijosi S. Šveikauskaitė.

baby blog gerumo akcija

Akcijos dalyvių dėka paramos jau sulaukė keli nepritekliuje gyvenantys kūdikiai

„Jau aplankėme ligoninę, padėjome 9 vaikų bei 2 vaikų vargstančioms mamoms, taip pat davėme reikalingiausius daiktus dviem mažyliams be mamų, kurių, deja, atsiranda kasdien. O pagalbos visada reikia ir reikės“, – pabrėžia Sotera.

baby blog gerumo akcija

Prisijungti prie gerumo akcijos gali kiekvienas

„Ko mums reikia? Sauskelnių, rūbelių, žindukų, pieno mišinukų, kosmetinių priemonių, nuo pilvo dieglių lašiukų ir visko, kas galėtų būti reikalinga mažiesiems. Ypač reikia priemonių paliktiems neišnešiotukams. Nesvarbu, ar daiktai nauji, ar dėvėti, svarbiausia, kad būtų tvarkingi. Jei norite prisidėti, bet neturite tam laiko, mes padėsime ir nupirksime už jus viską, ko galėtų prireikti.“

Jei norite prisidėti, rašykite el. paštu info@babyblog.lt arba į „Facebook“ paskyrą „babyblog“.

Prisijungti kviečiamos ir įmonės bei gamintojai.„Mis Lietuvos“ dalyvė S. Šveikauskaitė kviečia padėti paliktiems ir nepritekliuje gyvenantiems naujagimiams

baby blog gerumo akcija
+7